Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator cerculetu
Reputație: 0
Acum 14 minute, cerculetu a spus:

Mers în filiala lor de Enescu nu mai știu nr oricum super bunaciuni din alea de plângi când le vezi.... Eu m am dus dupe metisha de pe sa bună de pula, de altfel asta sa  și întâmplat. La budist și în alte părți mai greu cu sufletu .. Xxx un pic asa pt loji vapup 

Piatra de o aruncare zidarii ajunge în capu unghiul sa vedeenn cum va pup va aștept în hogeace de luni încolo 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
22 hours ago, cerculetu said:

Mers în filiala lor de Enescu nu mai știu nr oricum super bunaciuni din alea de plângi când le vezi.... Eu m am dus dupe metisha de pe sa bună de pula, de altfel asta sa  și întâmplat. La budist și în alte părți mai greu cu sufletu .. Xxx un pic asa pt loji vapup 

Ce preturi mai au acum cu de toate ?

Link spre comentariu
Vizitator cerculetu
Reputație: 0

Luați va 3000 de lei la voi și va descurcați. Dacă nu beți mult și le temperati și pe ele, ca baru din beutura lor câștiga, poate aveți noroc și futeti doua. Acu depinde și de noroc. Eu m am dus după fata de mai sus am băut foarte mult și futut sufucient cât sa nu mai duc :) fata e super ok am dansat pe canapele pe mese pe pat. Pt un nuba underground a mers :)

Link spre comentariu
Vizitator cerculetu
Reputație: 0
Acum 5 minute, cerculetu a spus:

Luați va 3000 de lei la voi și va descurcați. Dacă nu beți mult și le temperati și pe ele, ca baru din beutura lor câștiga, poate aveți noroc și futeti doua. Acu depinde și de noroc. Eu m am dus după fata de mai sus am băut foarte mult și futut sufucient cât sa nu mai duc :) fata e super ok am dansat pe canapele pe mese pe pat. Pt un nuba underground a mers :)

Eu am cheltuit 2000 l all inclusive. Se mai învârteau doua siliconate din alea cu circuit închis în pauza de bilioneri pe langa canapea de cred ca o sa mai ajung în viata asta :)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 22.06.2022 la 21:26, Vizitator cerculetu a spus:

Eu am cheltuit 2000 l all inclusive. Se mai învârteau doua siliconate din alea cu circuit închis în pauza de bilioneri pe langa canapea de cred ca o sa mai ajung în viata asta :)

Pe Cristina aia tatuată pe o mâna bruneta o știe cineva îmi poate spune ceva?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...