Sari la conținut

Cuiburi / fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

2.dupa ce am intrat pe topicul tau, vad ca ai avut tarife de 120 RON pe ora, asa ca nu gasesc nicidecum relevanta asocierii tale.de ce ar fi mai prejos cineva care solicita 50 RON  fata de tine care s-a vandut pe imensa suma de 120 RON?

 

 

Deeana incepuse cu 80 de ron (din ce imi aduc aminte)

No offence

Link spre comentariu
  • Oras:Somalia
  • Oras:Somalia

Nu sunt clona nimanui.

 

Mai lasa atitudinea asta...pentru cineva care si-a pus frumusetea la mezat contra sumei de 80 RON, probabil pentru placerea celor carora le tii prelegeri de gramatica, e cam disproportionata atitudinea ta.

 

Esti doar o prostituata, nimic mai mult.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu cred ca esti in masura sa imi dictezi tu atitudinea. Pana la urma, daca nu platesti prostituate (asa cum suntem toate cele de pe forum), tu ce cauti aici? 

 

Cat despre a nu fi clona cuiva care nu-si poate asuma o conversatie in baza identitatii "oficiale"... ma indoiesc! 

 

PS: vezi ca s-ar putea sa ai printre cunoscute/cele din familie vreo prostituata si nici macar sa nu fii constient de asta! Se mai intampla uneori ;)

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

Dienuca, nu fi rea, daca lui ii place sa marga la alea care conform tarif si igienta il pot face sa ia una, alta, de ce sa-i stam omului in cale, sa spuna ca tot noi suntem rai ?

Link spre comentariu
  • Oras:Somalia
  • Oras:Somalia

Interesant mecanism de aparare al eu-ului ai.

Daca tu ai gasit de cuvinta sa te vinzi pe bani, chiar unor indivizi pe care clar ii dispretuiesti dupa cum reiese din atitudinea ta "exagerata", iti inchipui ca acest comportament este la fel de comun si ales de oricare alta femeie.

 

Nu te minti singura.Poate ai pe forumul asta suporteri, insa pentru majoritatea clientilor nu esti decat o prostituata.Tu iti inchipui ca esti intr-un fel superioara si inabordabila, pentru ca ei platesc pentru a fi cu tine, insa situatia ta este mai tragica decat pare.Tu esti chiar foarte abordabila.

 

Iti garantez eu ca nu am nici o cunoscuta ori membru al familiei care sa isi vanda trupul.Aceasta intrebare adreseaz-o familiei tale.

 

Iti doresc numai bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Atentie la fetele de pe Mircea Vulcanescu. Cer 50 lei pentu un oral de tot cacatul. pentru ca in banii astia, nu este inclus si normalul. Asa cum ar trebui de alt fel . Poate ca am avut eu ghinion.

MULAT BAFTA PENTRU VOI SI CIOCANE TARI

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fratilor, azi ma duceam pe centura spre Jilava.. si ce sa vezi, trec de un pod si zaresc o tiganca BUNA pe dreapta, langa intrarea catre firma Strabag ( ceva de genu' ),opresc.. raman uimit, buna rau tiganca, vorbesc putin cu ea.. ma roaga sa merg sa-si ia un energizant si-mi face discount.

50 oral + normal, cu discount facea 40.. asa ca i-am dat tot 50, nu ma imbogatesc cu 10 lei.

Pe drum, insa.. am observat mai multe fete, unele bunicele, altele mai putin bunicele. Am vazut una blonda f aproape de Jilava, era EPAVA, si inca una GRASA langa o parcare de tiruri.

Acum, ma gandeam.. de ce nu ne strangem noi 2-3 baieti sa mergem la fete saptamanile ce urmeaza? inainte de iarna ..

P.S: Sangre,daca vezi topicul.. da-mi un telefon maine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...