Sari la conținut

0755272062


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare, fac acest topic pentru ca voi sa evitati sa dati banii aiurea cum am facut eu :)

Anunt luat din Evenimentul, sunat si programat..ma chemat la Gara Internationala "Blocul cu verde", ajung la locatie,urc, apartamentul ca si mobilier e format dintr-un dulap de pe vremea lu` bunica-mea si o canapea acoperita de un fel de patura de lana. Ca si prima impresie...m-a lovit un miros greu de canalizare din baie...fapt pt care fata s-a scuzat ca nu stiu ce probleme are cu tevile, fiind dusat de acasa (norocul meu) achit 70 pt un numar si zic sa dam drumu la treaba. Sa nu uit...ca si aspect fata e mica de statura...1,60 cam 50kg ...are ceva cosuri pe fata...ea sustine ca are 19 ani si o cred. Problema e la comportament...care e mizerabil..mi-a turuit intr-una cum a bagat ea aseara 15 milioane la pacanele si ce smechera e ea ca si-a luat 2 masini etc (la ce prestatie are sunt sigur ca nu are nici bani de tigari decat daca da peste un fraier ca mine).

Revenind la actiune ...oralul a fost de 2 lei...m-a lucrat la mana ca sa zic asa...cu ifose de genu` sa nu o ating la pasarica etc. La normal a montat un prezervativ marca Vultur...nu accepta decat misionar...comenteaza orice-i zici...am terminat repede ca sa plec de acolo.

Trecem la note:

 

Locatie: 2 - dau 2 pt ca este parcare...in rest e mizerie,servetele folosite aruncate peste tot...baia inaccesibila

Aspect: 6 - sani mici...cosuri/bube ...mica de statura si slaba ...are pe burtica spre zona inghinala o cicatrice urata...

Igiena : 7 - zicea ca a facut dus (nu stiu unde...ca la baie a zis ca e nu stiu ce stricat la canalizare) ...nu m-am apropiat suficient sa vad daca miroase...aparent nu. rasa la pasa

Oral : 5 - nu stie ce face...fara nici un fel de atentie in jur

Normal : 4 - doar o pozitie...si la aia comenteaza ca sa nu-i dai tare etc

GFE: 1 - ce-i aia?

 

De evitat din punctul meu de vedere.

  • Like 10
Link spre comentariu

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

buna am fost si eu in aceasta locatie e in acelasi bloc cu YASMINA turcoaica de lux ,la etajul 6,sunt doua ,o bruneta cu ochii verzii si o roscata de 18 ani draguta  , le aleg pe amindoua cite un nr ,aleg bruneta pt primul nr incepe cu un oral frumusel dupa care trece la normal finalizez ,ma duk la baie ma spal mai vb cu ele comunicative ,dupa care se dezbraca roscata frumusica incepe cu un oral super le are fata nu gluma dupa care trecem la normal o pun s munceasca nu comenteaza am mai schimbat citeva poziti o face cu placere  sa te simti bn .bineinteles contra cost c pizda nu se tine cu strujeni :pepsi finalizez ,ma spal ,au strictul necesar pt igiena ,prezervative,locatia linistita.nu te grabeste .se merita sa te distrezi cu ele                                 NOTE BRUNETA FIZIC 6 SINI F MICI          ORAL-7 MECANIC         NORMAL e curata rasa nu larga-8             COMPORTAMENT-10           LOCATIE -8 ERA DEZORDINE  IN CE SENS ENERGIZANTE PUSE AIUREA  FEONUL <PLACA DE PAR PE JOs       PRET -60 LEI                                                                        NOTE PT ROSCATA  DE 18 ANI          ORAL-10 MIA PLACUT               NORMAL STRIMta-9                               COMPORTAMENT-10       LOCATIE-8                MAI REVIN                                                                 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...