Sari la conținut

concurs de fetisuri


Postări Recomandate

  • Oras:unde vreau
  • Oras:unde vreau

Ce revolutionai cu el , datul cu trafaletul ?

o nu, gaseam explicatii la gaurile negre, la timpii morti la tot ce nu merge bine.Omul are un rationament pe care-l sustine argumentat.Chiar crede ce zice, e bun de luat la sedinte. :) serios!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:unde vreau
  • Oras:unde vreau

Ar fi un norocos, ii ofer sansa vietii lui.Adica ar fi inconjurat de vreo cateva sute de femei,are ocazia sa-si perfectioneze teoria vietii adica cea legata de femeia mason, de familia traditionala si alte,Sunt ceva biserici in zona, deci se va simti in mediu sau cand va vedea popii... Oare am omis ceva beneficii???

Link spre comentariu
  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

Ar fi un norocos, ii ofer sansa vietii lui.Adica ar fi inconjurat de vreo cateva sute de femei,are ocazia sa-si perfectioneze teoria vietii adica cea legata de femeia mason, de familia traditionala si alte,Sunt ceva biserici in zona, deci se va simti in mediu sau cand va vedea popii... Oare am omis ceva beneficii???

 

din pacate nu se poate, eu chiar sunt sărit de pe fix, adică, dacă mă duc într-o biserică, stau cu castile pe urechi si ascult muzica pe care banuiesc ca in treacat ai observat cam cum suna (aia ar colapsa orice biserica fizica), daca scot castile de pe urechi in 10 min intru intr-o plictiseala de moarte, ma uit in agenda de pe telefon si sau intru pe net si caut ceva palpabil, uite, un fetis la care am de gand sa merg maine daca prind loc

 

http://media.publi24.ro/large/20140716/1216/67124a5675bf3e8f17337543d85bfeb2.jpg?matrimoniale

Link spre comentariu
  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

Ar fi un norocos, ii ofer sansa vietii lui.

 

ca `analist`, constat că ești mitocan (ai ridicat primul sabia), ignorant, ce sane poti oferi tu (si cui?) si pe ce termen? :laugh2 (eu am nu am nevoie de oameni de teapa ta și altora ca tine, puși deja pe ignore)

Link spre comentariu
  • Oras:unde vreau
  • Oras:unde vreau

Unde dai sunde crapa :) La naiba!Am reusit sa supar inginerul cand nici macar nu aveam intentia asta ...Inginere daca te razgandesti oferta ramane valabila.Intrebare:cu simtul umorului cum stai?

Link spre comentariu
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт

Fetish-urile cu :

 

**spam editat**

religie

animale

trebuie tratate la psihiatrie.

 

 

"Psihiatria este o ramură a medicinei care se ocupă cu prevenirea, diagnosticarea, tratamentul și reabilitarea persoanelor cu boli mintale."

 

 

 

 

Fetisul meu e sa fut gagici intr-o biserica. Am reusit sa mi-l indeplinesc doar de 2 ori in urma cu ceva ani cand nu aparusera inca sistemele de alarmare si camerele video. Imi place s-o pun pe fata in fata icoanelor si sa i-o trag pe la spate din picioare sau cu ea in genunchi cand face matanii. Fata trebuie sa aiba neaparat batic pe cap si fusta lunga, dar sa fie cu camasa descheiata la piept ca sa pot s-o tin de sani. Trebuie sa poarte ciorapi de bumbac trei-sferturi si sa nu aiba lenjerie intima.

  • Like 1
Link spre comentariu

Fetish-ul meu este sa te duc inapoi pe munte, sa te pun cu fundul in sus, sa te iau o ora pe la spate, apoi sa te las acolo sa vedem ce dialoguri mai porti cu divinitatea dupa ce ai futut prin biserici... :D

PS. Cainii ii iau cu mine.  :laugh2

 

http://s4.postimg.org/ad8nv8uzh/secrets_are_back_billboard.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...