Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Urmaresc demult acest forum si consider ca majoritatea informatiilor de aici se confirma.Am decis sa contribui si eu cu experientele mele si o sa incep cu cea mai recenta.Am sunat la domisoara cu nr. 0732.426.260 constient fiind ca e in aceeasi locatie cu "celebra" Roxi(0732.641.823), undeva vizavi de Marriott langa ING Bank.Cunosteam locatia,aici am vizitat-o pe Iolanda(Nicoleta 0733 608 471),a activat acolo la inceput,dupa ce a plecat de la Cristina(Hyperion) raspunzand chiar la numarul de telefon care ii apartine domisoarei despre care scriu acest thread .La telefon o voce simpatica imi spune ca serviciile oferite sunt oral si normal,oralul fiind neprotejat,deepthroat,cu finalizare orala,pretul pt o ora cu 2 fin fiind de 200 ron.Fac programare si in 20 de minute ajung la locatie.Tipa,imi deschide,stand in spatele usii si ma intimpina o catelusa.Tipa arata destul de bine, 1.70,55 kg.,o fata comuna,nimik special,faza nashpa ca era imbracata de casa (niste colanti negri si un tricou negru),la banii astia te astepti sa fie altceva,dar zic hai sa raman,parea finutza chiar si in tinuta asta de casa.Locatia e o.k.Merg la baie,prosop curat,gel de dus,apa de gura,ma intorc in camera,scoate catelusa afara si incepe sa renuntele la hainele deloc atragatoare.Descopar cat arata chiar bine avand niste sani foarte misto,dar de aici incep minusurile.Tipa il freaca un pic pe micutz cu tatzele dupa care scoate prezervativul spunand ca ea nu face oralul neprotejat,desi igiena mea era super o.k.Oralul a fost departe de deepthroat,iar cand sa trecem la oral, se intinde pe spate spunand ca e foarte obsita si sa muncesc eu.Mi-a picat fata,nu imi venea sa cred,daca esti obosita dormi,la ce mai primesti clienti!?.Ca plus, e destul de stramta,am dat in ea cu ciuda,gandindu-ma cum am irosit eu 200 ron.In pauza dintre numere a venit si Roxi la locatie,dar nu am apucat sa o vad pentru ca eram in camera.Per total nu va recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
Urmaresc demult acest forum si consider ca majoritatea informatiilor de aici se confirma.Am decis sa contribui si eu cu experientele mele si o sa incep cu cea mai recenta.Am sunat la domisoara cu nr. 0732.426.260 constient fiind ca e in aceeasi locatie cu "celebra" Roxi(0732.641.823)' date=' undeva vizavi de Marriott langa ING Bank.Cunosteam locatia,aici am vizitat-o pe Iolanda(Nicoleta 0733 608 471),a activat acolo la inceput,dupa ce a plecat de la Cristina(Hyperion) raspunzand chiar la numarul de telefon care ii apartine domisoarei despre care scriu acest thread .La telefon o voce simpatica imi spune ca serviciile oferite sunt oral si normal,oralul fiind neprotejat,deepthroat,cu finalizare orala,pretul pt o ora cu 2 fin fiind de 200 ron.Fac programare si in 20 de minute ajung la locatie.Tipa,imi deschide,stand in spatele usii si ma intimpina o catelusa.Tipa arata destul de bine, 1.70,55 kg.,o fata comuna,nimik special,faza nashpa ca era imbracata de casa (niste colanti negri si un tricou negru),la banii astia te astepti sa fie altceva,dar zic hai sa raman,parea finutza chiar si in tinuta asta de casa.Locatia e o.k.Merg la baie,prosop curat,gel de dus,apa de gura,ma intorc in camera,scoate catelusa afara si incepe sa renuntele la hainele deloc atragatoare.Descopar cat arata chiar bine avand niste sani foarte misto,dar de aici incep minusurile.Tipa il freaca un pic pe micutz cu tatzele dupa care scoate prezervativul spunand ca ea nu face oralul neprotejat,desi igiena mea era super o.k.Oralul a fost departe de deepthroat,iar cand sa trecem la oral, se intinde pe spate spunand ca e foarte obsita si sa muncesc eu.Mi-a picat fata,nu imi venea sa cred,daca esti obosita dormi,la ce mai primesti clienti!?.Ca plus, e destul de stramta,am dat in ea cu ciuda,gandindu-ma cum am irosit eu 200 ron.In pauza dintre numere a venit si Roxi la locatie,dar nu am apucat sa o vad pentru ca eram in camera.Per total nu va recomand.[/quote'] Cu mine a facut oral neprotejat dar la normal intr-adevar nu prea accepta cine stie ce pozitii.Un bonus e faptul ca e de cursa lunga eu am stat 2 ore mai mult cu "veverita pe burlan" de se aburisera geamurile si cand m-am coborat din pat nu mai puteam sa merg.
Link spre comentariu

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

jucausa, 20 ani, ofera-ti o ora de placere, pasiune, rafinamentul si experienta sunt cateva dintre lucrurile frumoase de care te poti bucura alaturi de mine, locatie intima, discreta, zona marriottpost-1-133409734493_thumb.jpgpost-1-133409734494_thumb.jpgpost-1-133409734495_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...