Sari la conținut

Domnisoara 25ani 0769121433


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cum sa fie astea poze reale 2019 ? cand eu le stiu de cel putin 3,4 ani cel putin !   Reale da cred ca sunt dar poate 2012 -2013  vreti sa spuneti :))

afla de la mine ca is poze noi...................doar tu esti unul vechi care LATRA MULT,PROST si FARA ROST.............dar de Vulpoiu cand nu ajunge la Struguri spune ca is acri asa ca la ghenaaaaa cu tine pasarel

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

afla de la mine ca is poze noi...................doar tu esti unul vechi care LATRA MULT,PROST si FARA ROST.............dar de Vulpoiu cand nu ajunge la Struguri spune ca is acri asa ca la ghenaaaaa cu tine pasarel

Iar ai apărut? Pe cine cacat crezi ca interesează pozele diformei asteia?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Amu', nu ca m-as uita chiar cu lupa, dar io, pe persoana fizik care este, nu vad nicio diferenta.

Si chiar sincer, nu cred ca s-a schimbat ceva in look-ul titularei. Oricum nu o stiu pe real si nici ganduri de lamurire nu am.

 

Totusi, ma intriga vehementa lu' ala/aia (ce plm o fi!). O fi "manager(a)"? Sau or forma un cuplu? :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar ai apărut? Pe cine cacat crezi ca interesează pozele diformei asteia?

auzi DINAMO u poti so sugi la tot forumul...era vb de pozele dp anunt Publi24...daca acele poze nus noi inseamna ca si doamna MA-TA e moarta de ceva timp si t-ea lasat pe tine in urma un retardat sa comentezi....bine voi astia care nu aveti ce face comentati ca niste laturi fara a cunoaste,....asa ca mars in pulile mele de retardati

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

auzi DINAMO u poti so sugi la tot forumul...era vb de pozele dp anunt Publi24...daca acele poze nus noi inseamna ca si doamna MA-TA e moarta de ceva timp si t-ea lasat pe tine in urma un retardat sa comentezi....bine voi astia care nu aveti ce face comentati ca niste laturi fara a cunoaste,....asa ca mars in pulile mele de retardati

da ce treaba ai tu cu asta ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

auzi DINAMO u poti so sugi la tot forumul...era vb de pozele dp anunt Publi24...daca acele poze nus noi inseamna ca si doamna MA-TA e moarta de ceva timp si t-ea lasat pe tine in urma un retardat sa comentezi....bine voi astia care nu aveti ce face comentati ca niste laturi fara a cunoaste,....asa ca mars in pulile mele de retardati

Esti frumoasă si inteligenta, mai rar asa creatură sensibila si gingașă ca tine.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

afla de la mine ca is poze noi...................doar tu esti unul vechi care LATRA MULT,PROST si FARA ROST.............dar de Vulpoiu cand nu ajunge la Struguri spune ca is acri asa ca la ghenaaaaa cu tine pasarel

I auzi pula mea ''is noi''   nu SUNT NOI !  Sa-ti moara tie ma-ta si tot ce iubesti tu si copii sigur nu ma minti ? Adica eu nu stiu ce am cautat acum cel putin 6,7 ani pe google si am dat de pozele damezei ? Cand vedeam eu pozele asetae tie nu ti se uscase nici cacatu la cur erai tot cu pula in gura dar prin tarana !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Amu', nu ca m-as uita chiar cu lupa, dar io, pe persoana fizik care este, nu vad nicio diferenta.

Si chiar sincer, nu cred ca s-a schimbat ceva in look-ul titularei. Oricum nu o stiu pe real si nici ganduri de lamurire nu am.

 

Totusi, ma intriga vehementa lu' ala/aia (ce plm o fi!). O fi "manager(a)"? Sau or forma un cuplu? :)

 

Lucreaza impreuna cand Costel, pardon, Anda e la noi in oras. A mai scris pe aici, a scris si cand au plecat impreuna la Sibiu. Sunt colege  :slap2

 

Anda spume, pardon, buze, pentru curiosi. Dati click pe riscul vostru

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

I auzi pula mea ''is noi''   nu SUNT NOI !  Sa-ti moara tie ma-ta si tot ce iubesti tu si copii sigur nu ma minti ? Adica eu nu stiu ce am cautat acum cel putin 6,7 ani pe google si am dat de pozele damezei ? Cand vedeam eu pozele asetae tie nu ti se uscase nici cacatu la cur erai tot cu pula in gura dar prin tarana !

Auzi Domnu Ba......pisam-as pe tine si pe ochii tai era vorba de pozele de pe Publi24 ca is NOI...iar cele 3 postate pe acest forum intradevar is poze de acum 2 ani facute la SIBIU......asa ca mai du-te in pula mea de retardat ca stiu mult mai bine ca tine...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lucreaza impreuna cand Costel, pardon, Anda e la noi in oras. A mai scris pe aici, a scris si cand au plecat impreuna la Sibiu. Sunt colege  :slap2

 

Anda spume, pardon, buze, pentru curiosi. Dati click pe riscul vostru

 

iesi in pula mea de laba trista

Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

Auzi Domnu Ba......pisam-as pe tine si pe ochii tai era vorba de pozele de pe Publi24 ca is NOI...iar cele 3 postate pe acest forum intradevar is poze de acum 2 ani facute la SIBIU......asa ca mai du-te in pula mea de retardat ca stiu mult mai bine ca tine...

Bai gunoi infect , carpa de sters la cur ce esti , vezi-ti in mortii tai de pulele pe care le sugi ,ca tu in fata mea esti un cacat ! ai intels Defapt si un cacat are mai multa valoare ca tine . pe ala ii mai dai apa ,il mai uzi sa nu se usuce mai are miros mult mai frumos decat tine, deci ai grija muist infect care ai supt km intregi de pule si milioane de tone de sperma au intrat in gura ta, Nu stiu cat  poti sa ai tu aratarea dreacu sa mai si comentezi  ?

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:privat
  • Oras:privat

Am fost si eu de curand, foarte frumoasa la fata tipa si un dur demential.

O sa mai merg.

 

Da, pe duru l-am futut si eu in cur si i-a placut.

N-o sa mai merg.

 

 

Care este nr de tel corect?

 

Cel din titlu. Ce are?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...