Sari la conținut

Domnisoara 25ani 0769121433


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

am sunat-o zilele trecute pe domnisoara brazilianca.mi-a raspuns repede si cu o voce suava,blanda,mi-a explicat meniul.

am cazut de acord si am stabilit o intalnire dupa aproximativ 40 de minute.

la ora stabilita am ajuns la locatia indicata,in vecinatatea West Mall.acolo surpriza brazilianca nu a mai raspuns.

nu am insistat,am asteptat in jur de 10 minute,m-am gandit ca e cu vreun confrate,apoi am sunat,telefon ocupat.dupa 5 minute sunat iar,fara raspuns.nu am mai insistat.

am citit cateva recenzii aici,colegi care o lauda,in masura mai mare sau mai mica,dar nimeni nu a vorbit despre lipsa de respect a domnisoarei.

sau despre grosimea obrazului!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti

Poti trece dragul meu ca buna mea prietena Natyuska Ink prestează servicii si le preasteaza la un nivel destul de înalt fata de multe amatoare de sex.

Daca te suge odata garantez ca vei revenii si a doua oara.

Este usor pt acele cadâne care sug pula ca pe acadea doar de gradul de a-și face si ele un ban de pâine.

Dar Naty face sexul la nivel de Arta.

Când prinde mădularul erect cu buzele si prin mișcări circulare cu gura si limba face putin Deep

Asa ca daca treci prin Ploiești incearca sa dai de ea ca nu vei regreta nimic.

 

P.S. Decat o ora proasta de sex si monotona. Mai bine 5 minute de extaz in compania Nataliei si garantez ca vei reveni.

 

Stiu cum lucrează ca am activat cu ea o saptamana pe Banat.

 

Va pup dulce,cald si umed.

Si va doresc o seara plina de caldura si pasiune.

Link spre comentariu
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti

Daca tot pui link cu mine pune in pula mea unu din 2017 nu din 2013

Si pt cultura ta generală dmnule Lion e prietena mea. Amica mea si doar am lucrat la duo. Daca tu obișnuiești sa iti futi prietenii este fix problema ta. Pup

post-174010-0-94455500-1484870814_thumb.jpg

post-174010-0-39260000-1484870830_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

Daca tot pui link cu mine pune in pula mea unu din 2017 nu din 2013

Si pt cultura ta generală dmnule Lion e prietena mea. Amica mea si doar am lucrat la duo. Daca tu obișnuiești sa iti futi prietenii este fix problema ta. Pup

Vai scuza-ma "draga"!

Arați la fel de bine ca Natyuska!

In toți acești ani nu te-ai schimbat deloc... :)

Ești pizdetz... la propriu

E bine așa!?

  • Like 1
Link spre comentariu

Daca tot pui link cu mine pune in pula mea unu din 2017 nu din 2013

Si pt cultura ta generală dmnule Lion e prietena mea. Amica mea si doar am lucrat la duo. Daca tu obișnuiești sa iti futi prietenii este fix problema ta. Pup

 

Spala-te si tu mai des...da jos mizeriile alea de pe tine...da cu smirghel daca nu se ia..fa ceva...e groaznic cum arati...pari acoperita de niste caricaturi de proasta calitate..

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

elefantica asta o fost pe la noi la Sibiu de cateva ori....cand vine aici, cere 150 pe finalizare.... o crede ca noi suntem ori mai fraieri ori mai bogati...  

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu ai vrea tu mai bine sa pupi elefanrica intr-un loc anume si sa iti tii parerile pt tn? Cauta mai bn ceva adecvat buzunarului tau,ai de unde alege. Nu inteleg rostul atator comentarii inutile si jignitoare. Fiecare alege,pot fi sau nu pe placul tau,nu e cazul sa vb aiurea fara sens. Zi faina!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...