Sari la conținut

bebelusa 0744874205


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

    Ich will bebelusa

 

 

     Anuntul cu pozele bebelusei imi starneau apetitul de ceva timp,si cum la prima vizita in orasul nostru nu am reusit sa o intalnesc fiind plecat,am citit recenziile cu placere si impins de testosteron am sunat la nr de telefon afisat in titlul topicului  acum 2 zile sa imi fac o programare,am stiut ca va fii greu sa ma intercalez cu ea,nu a raspuns la telefon.In doua minute primesc mesaj de la ea,ma intreaba ce doresc,facem rezervare la telefon pentru data de 10.09 la ora 12.10 credeam ca e ceva ciudat k a raspuns la sms,mai ales sa imi fac rezervare un mare punct in +++++++++

 

     Ieri pe la ora 11.40 credeam ca e ocupata,las un mesaj(ma gandeam ca poate raspunde cand are timp) si imi trimite adresa in msg pe stada doina,urmand a ne vedea la 12.10.Ajung in zona,frumos,liniste,si pe la 12.10 o sun si ii aud vocea ptr prima data,o voce f placuta,tanara,parca presimteai ce urma sa se intample,imi zice nr la interfon +posibilitatea de a lua liftul,un mare avantaj ptr un entuziast ca mine.

 

     Zapacit ce eram,nu observasem hartia cu nr de la apartament deschide usa si aici surpriza:Alina arata de zece ori mai bine ca in poze,o brunetzica de 1.70,slim,50 kg,ochii albastrii sanii medii f frumosi,plus tinuta sexyyyy.Ma invita la un suc,fac cunostinta si cu Cristina,colega ei,f misto si ea,desi aveam emotii la inceput,e suficient sa o privesti si acei ochii albastri superbi iti capteaza atentia.Cer un prosop si intru la dus baia utilata cu gel de dus ptr barbati,ma indruma in camera de nebunii,un pat mare de vreo 3 persoane,confortabil,camera curata,aerisita,dupa care intra ea la dus,din nou un mare + timp in care eu ma faceam comod in pat.

In toate splendoarea Alina isi face aparitia,o iau in brate si incepe un fk de zile mari cu muscat de buze barbie si saruturi pe gat,ne sarutam la greu si incep sa cobor in degustarea perelor superbe medii,tari cu sfarcuri de iti venea sa opresti timpu ca sa dureze o vesnicie momentele cu Bebe,o pun pe spate si trec la degustarea pasaricii.O nebunie mica si labii mici fara miros cu un gust suberb,incepea sa se umezeasca,clitorisul isi dubla marimea si ma innebunea sa continu,ofera dependenta aceea pasarica.

     Imi sopteste ca e randul ei,ma intind pe spate,desi as fii vrut sa trecem direct la normal ptr k eram deja beton,incepe din nou cu saruturi pe gat,piept,si cand ajunge la junior si incepe un oral deosebit de placut,umed,cu tendiinte de deep,si schimbari de ritm,o avertizez k imi vine si explodez la ea in guriza.Merge la baie sa decarteze mostenitorii,o urmez si eu dupa ea la un refresh,urmand a sta la taclale despre pasiuni,distractii,oras,cu multa dezinvoltura.

 

     Partea a doua incepe cu ea deasupra mea cu fk la greu(e irezsitibila),coboara usor si il ridica din nou de junior fara prea mare efort fiind f atras de aspectul ei,si punem caciula si urmeaza un lady on top,sublim cu miscari dute vino si miscari circulare plus joaca cu sanii un deliciu vizual si senzorial,incerc sa ma revansez si ii propun um misionar,umectare naturala,fk,mangaieri pe spate si piept,urmeaza cu picioarele ei la mine pe umeri,super senzatie,apoi ea pe burta si eu pe la spate,urmand in cele din urma cu un doggy style f placut.Simtind ca sunt obosit ii recomnad sa imi faca oral ptr  a reusi sa finalizez,si ma ia la un oral de zile mari,cu atentie la zonele limitrofe,terminand la ea in guritza.

Decarteaza din nou,astept 2-3 minute sa imi revin,apoi ma improspatez si eu.

 

Notele:

   -locatia:10 -usor de gasit,zona linistita,discreta,apartament cu 2 camere,curat,aerisit,baia utilata cu gel de dus barbatesc+prosop uscat curat

   -aspect:10 la fata,10 corp,slim,piele fina,fara celulita,ALINA   trebuie sa concediezi  fotograful

   -igiena:10

   -sex oral:10 umed,tentative de deep,schimbari de ritm+cim   dar totusi sub Ioana(ptr cunoscatori)

   -sex normal:10,pasarica ei e heroina curata

   -sex anal:a zis k nu face

   -pret:200 ron ora

   -recomandare:daaaaaaa,de luat acasa(mi-a zis k se poate)

   -de revenit:daaaaaa

 

A fost cea mai placuta experienta!!!!

Salutare

  • Like 13
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

        Inceput de septembrie, vara este pe sfarsite, concediile s-au terminat, cheful de munca este inexistent. Se intrunesc aproape toate conditiile pentru astenia de toamna. Cum se poate preveni aceasta? Simplu: printr-o vizita la Alinuta. :) Cum in concediu fiind foarte monitorizat nu am putut sa ma intalnesc ce ea, in prima mea zi de lucru mi-am programat o intalnire si la Bebe. Revederea a fost foarte placuta pentru amandoi. Inca de intrare mi-a sarit in bratea si a inceput sa ma sarute cu foc. Nici eu nu m-am lasat mai prejos si i-am raspuns la aceste sarutari, iar mainile mele deja ii mangaiau spatele si fesele goale, fiindca Bebe ma asteptase doar invelita intr-un prospop, dar care nu a rezistat mult pe ea in timp ce ne imbratisam si ne sarutam. Am luat apoi loc pe canapeaua din sufragerie si la o tigara si niste cola am inceput sa ne povestim unul altuia ce am facut in perioada cand nu ne-am vazut. Cum spuneam si in recenia anterioara, Alinuta este o fata foarte deschisa, vesela, zambareata care reuseste sa creeeze un ambient foarte placut. Dupa un timp am luat-o de mana si ne-am indreptat spre dormitor unde ne-am intins in patul mare si confortabil. Am inceput din nou sa ne sarutam cu multa pasiune, ne muscam unul altuia buzele,iar limbile noastre parca erau lipite cu aparatul de sudura. Intins fiind pe spate Alina a inceput sa coboare tot mai in jos cu saruturile, ajutandu-ma apoi sa scap de hainele de pe mine. Cum amandoi eram deja dusati ( eu facand acasa) iar ea inainte de sosirea mea nu am mai pierdut timpul cu vizita pe la baie si am savurat in continuare pupicii lui Alina pe gat, umeri si piept. Deja juniorul era gata de bataie si astepta cu nerabdare sa fie atins si dezmierdat de Alinuta. Momentul mult asteptat nu a intarziat si juniorul a disparut cu totul in gurita Alinei. Am avut parte de un oral extraordinar. umed si cu deep. Nu au fost uitate nici outele care au avut si ele parte de un tratament foarte excitant. Apoi am dorit si eu sa gust din frumoasa ei pasarica curata si epilata. As fi zabovit eu o eternitate acolo dar juniorul imi trimitea mesaje disperate de SOS ca vrea si el sa exploreze acest templu al placerii si ca sunt un nesimtit daca nu il las si pe el. :D Asa ca mi-a fost mila si am montat capisonul. Cu Bebe intinsa pe spate si eu in genunchi in fata ei am patruns-o incet si fin asa cum facem noi ardelenii. :) Apoi am trecut in pozitia misionar. Timpul parca s-a oprit in loc in acel moment. Se inaltau doar simfonii de gemete si cascade de placere. Picaturile de transpiratie sunt fierbinti cum fierbinti sunt si corpurile noastre inlantuite. Doar palmele ei erau reci fiindca le simteam pe spatele meu, cum simteam si ca unghiile ei ar dori sa patrunda in carnea mea si sa sfasie tot ce intalnesc in cale, ca un jaguar care dupa ce a prins prada nu ii mai da drumul pana nu o devoreaza toata. In aceste conditii finalizarea mea nu s-a lasat mult asteptata. Am mai ramas noi asa imbratisati pana mi-am simtit din nou picioarele apte sa ma duca pana la baie. :D

In incheiere am mai stat la o tigara si ne-am despartit printr-un sarut lung desi as mai fi stat in compania ei.

Cadou de 200 Ron/ora, dar nu s-auitat deloc la ceas

Locatie: 10 - apartament cu 2 camere curat, dormitor cu pat perfect pentru ,,prostioare'', baie dotata cu gel si prosop curat

Aspect 10, Atitudine 10, Igiena 10, Oral 10, Normal 10, GFE 10,FK

Concluzie: daca doriti sa va simtiti ca la o iubita sau amanta Alinuta este solutia.

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden

Buna dragi confutadori !

Voi face si eu o scurta recenzie, am trecut in ''vizita'' zilele trecute intr-o dupa amiaza la domnisoara la adresa deja cunoscuta pe str. Doina intr-un apartament cu 2 camere , dupa o programare cu doua zile inainte aici pe site.

Bebelusa Alina m-a asteptat in tinuta din fotografiile de mai sus, o tinuta lejera care nu a ramas mult timp pe ea.

O fata simpla de 19 anisori care este foarte amabila si draguta, foarte comunicativa, langa care ai putea sa stai linistit ore in sir, nu te streseaza, ea vorbeste, tu o asculti, mai pui intrebari, ea iti raspunde politicos, fara fite, foarte lejera si nu in ultimul rand foarte sexy.

Dupa cca jumatate de ora de discutii in bucatarie la o tigara si un pahar de CocaCola, m-a imbiat cu ciorba de legume, pe care am refuzat-o politicos, nu de alta dar scopul vizitei nu a fost sa mananc la ea si sa fac sex.

M-a servit cu un prosop curat, am facut un dus, la fel si ea, dupa care am intrat in dormitorul cu pat matrimonial si am inceput actiunea.

Inainte de actiune a solicitat inainte taxa, eu am solicitat 1 ora cu 2 finalizari, am platit 200 lei.

Dupa un french kiss ca la carte a inceput sa ma sarute incepand de la urechi, gat , piept, burta si a ajuns la locul potrivit unde a inceput sa ma linga la oute dupa care cu miscari foarte senzuale a luat in gurita madularul si mi-a facut un oral neprotejat de toata frumusetea, m-am intins pe spate, ea a continuat oralul ca in filmele xxx, dupa care am solicitat sa se intoarca cu fundul la mine in pozitia 69, am degustat si eu piersicuta ei pana am obosit amandoi, Alina are un stil aparte pe care nu l-am mai intalnit de a masa testicolele in timp ce face oralul.

Am mai schimbat pozitii, i-am supt tatisoarele ei frumusele, punctul ei forte,apoi eu in picioare langa pat, ea in genunchi pe pat continuand oralul, mai ma privea in ochi cat o sugea, a fost demential, dupa circa o jumatate de ora de oral cu grea m-am terminat, ajutandu-ma si cu mainile in gurita ei, un oral cu CIM, pe care doar Lara o mai poate face , cunoscatorii stiu de ce...

Am trecut iarasi in bucatarie un pahar de suc, o tigara, chiar doua si multa vorbarie, am ascultat-o pe Sandra N-Liar de pe tableta ei si alte melodii, mi-a povestit multe din viata ei , eu nu stiam cum sa fac sa termin treaba ca deja statusem oricum mult peste timp.

Mi-a spus ca oricum nu mai ia pe nimeni ca este foarte obosita si nu ii place sa faca lucru de calitate inferioara prefera sa refuze clientul.

La intrebarea mea daca continuam si noi runda a doua m-a rugat sa n-o mai continuam, a vrut sa-mi plateasca inapoi diferenta dar eu am refuzat politicos spunandu-i ca vom tine cont data viitoare de acest aspect. Sincer nu am avut nici eu chef deja sa mai fac nimic, eram obosit si terminat ...

Per total am stat exact doua ore , din care doar cca 30 de minute de sex oral cu finalizare in gurita ei dulce.

Note :

LOCATIA :  8 , nu e de lux, dar e curat, baia curata , prosop curat

DORMITOR : 10, pat matrimonial mare curat

ASPECT FATA : 9 , e draguta, nefardata, simpla, placuta

ASPECT CORP : 9, e genul slim, sani foarte frumosi, piele fina, fara celulita, genul meu un pic ar fi cu forme mai rotunde

ORAL NEPROTEJAT : 10 cu stelute 1000, mai ales ca afost cu CIM, nimic de reprosat

NORMAL PROTEJAT : nu pot sa dau note , pentru ca nu am avut parte, ramane pe data viitoare sa se revanseze, sper...sa nu ma uite ca am platit dar nu am avut parte...

GFE ,FK : 10 cu stelute 1000, ne-mai intalnit pana acum, nu te scoate afara din casa, chiar cred ca nu ii place singuratatea...

 

De revenit, probabil ca da, dar nu sunt foarte sigur si nu in curand, nu am prins-o in cele mai bune toane.

De recomandat, da, daca doresti sa fii tratat corespunzator, se straduieste sa te simti bine, lejer, satisfacut , eu am fost mai ghinionist ca n-am avut parte de sex normal cu ea , dar sper sa se revanseze data viitoare , bineinteles daca ne vom intelege...

Sper sa fi fost foarte obiectiv in recenzia mea, si sa n-o luati ca o obisnuinta din partea ei ci pur si simplu o chestie aparte si de comun acord.

Toate cele bune si spor la treaba si la buzunare !

  • Like 19
Link spre comentariu
  • Telefon: 0766424758
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0766424758
  • Oras:Oradea

Ceau alinuta...nereusind sa dau de tine la telefon indraznesc sa te intreb aici...esti disponibila zilele acestea in special miercuri ma intereseaza?

merssii

  • Like 1
Link spre comentariu

Daca nu ai reusit sa dai de mn inseamna ca am avut treaba

 

Deci mersi pt. raspunsul acordat, dar ma asteptam la un raspuns mai diplomat si nu asa de ironic am "avut treaba". Puteai sa zici imi cer scuze am fost ocupata hai sa facem aici o programare sau un raspuns mai frumos sau mai bine nu raspundeai nimica. Pacat de recenziile facute la adresa ta erau foarte bune dar atitudinea ta lasa de dorit. Poate esti ff buna sexy etc. dar atitudinea asta ma facut sa ma razgandesc la adresa ta. Nu uita noi venit cu bani noi suntem clientii putin respect meritam si daca deja ai o groza de clienti si iti permiti sa selectezi nu asa se procedeaza.

Cu respect, o zi buna!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 Esti inscris de mai bine de 2 ani de zile, iar ultima ( si SINGURA) recenzie este in octombrie 2012. De atunci si pana acum se pare ca doar ai folosit informatiile de aici dar nu te-a interesat sa vii si tu cu niste informatii pentru ceilalti membri. Dar observ ca pretenii stii sa ai. Cum ai fi vrut sa-ti raspunda Alina? Consider ca raspunsul pe care l-ai primit este foarte ok. Daca ai fi avut o contributie mai consistenta pe forum erai poate ,,colorat'' acum si astfel ai fi avut o sansa in plus sa iei legatura cu Alina. Sau poti sa devii membru premium pentru doar 4 euro/luna.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...