Sari la conținut

"Masaj" la 40 lei ora 0723062770


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Nu stiu daca prietena ei de pe Facebook presteaza... Am intrebat! Dar asta sigur ii ea... Ca am fost la ea de 2 ori si imi aduce aminte de fata ei.... Si are si un caine mic!

  • Like 1
Link spre comentariu

Am hotarat incepand din aceasta seara sa nu mai imi bat capul cu toate................Si m-am gandit sa mai fac niste recenzii fetelor vizitate,cu bune cu rele si saloanelor de masaj pe unde am mai umblat in ultimele 2 luni.La fetele acestea,pentru ca sunt mai multe in apartamentul din Calea Aradului am fost de mai multe ori.Ultima oara am fost doar la Andreea singura fara iubita ei.Tipa a mai fost descrisa de mine si de alti colegi.Atitudinea este ok,dar din pacate a devenit mai smechera si ea si vrea sa te faca sa termini cat mai repede.Locatia este ok,baie curata cu prosoape de hartie.In rest vorbeste mult,te serveste cu suc,e ok in privinta asta.Plata a fost 100 de lei pe o finalizare. Timp total petrecut vreo 40 min.O sa mai revin dar nu foarte des.Spor..

Link spre comentariu

In ultimele 6 luni am vizitat-o pe domnita aceasta de 2 ori datorita faptului ca pe ea am gasit-o disponibila cand am avut chef de un futai.

Aceleasi servicii, masaj bunicel, oral si normal bun, acelasi tarif, aceeasi locatie, a cam luat proportii desi la un moment dat imi spunea ca s-a apucat de slabit.

Singurele aspecte care m-au deranjat: o data nu a avut apa calda iar a doua oara in bucatarie era pizza party cu vreo 3-4 fete.

Nu mi-a convenit pentru ca vreau sa pastrez a anumita discretie, probabil data viitoare ( daca va mai fi) o voi intreba despre cate persoane sunt acolo.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...