Sari la conținut

"Masaj" la 40 lei ora 0723062770


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Confirm cele.spune de peter si zoli .. Din pacate foarte adevarat..

 

S-a schimbat foarte mult.. Daca ramanea andreea de la.inceput .. Era in top.pt.mine ... Pacata poate isi va achimbat atotudinea din nou ca la inceput... Andreeea citeste si ...

Link spre comentariu

Salut am fost eu recent la domnișoara, și-a mutat locația pe labirint bloc 6 zona Dacia, a ridicat și prețul la 150 de Ron, acțiune-masajul lasă de dorit câteva mângâieri pe spate, oralul spectaculos cu atenție la oo, normal bunicel se mișcă bine, halatul 150,îmi scuzați greșelile dar e prima dată când postez

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut am fost eu recent la domnișoara, și-a mutat locația pe labirint bloc 6 zona Dacia, a ridicat și prețul la 150 de Ron, acțiune-masajul lasă de dorit câteva mângâieri pe spate, oralul spectaculos cu atenție la oo, normal bunicel se mișcă bine, halatul 150,îmi scuzați greșelile dar e prima dată când postez

Poti sa dai si un nr de tel te rog?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ai mai fost cineva la ea? O poza ceva?

Eu. Tocmai ce am venit de la ea. Locatia e pe Circumvalatiunii. Numarul care mi l-a dat este: 0721768509

 

Eram in taxi si cu chef de futut asa ca l-am intrebat pe ala daca nu stie el ceva. Stiam ca la ora asta (3 dupa-masa) curvele mele scumpe de 200 euroi bucata sforaie, alea fiind pasaret de noapte. Asa ca am mers pe mana taximetristului el facand rost de numarul ei si ducandu-ma la destinatie, dupa vorbiri la telefon cu cumnati si alte cele, deh telefonul fara fir. 

Imi spune ala ca e mai plinuta dar e fata buna, zic OK sa merem acolo daca nu-mi place ies si ma sui la el in masina. 

Fatuca e la parter, are par vopsit in verde curcubeu, m-a amuzat cad l-am vazut. Precum spun si restul povestitorilor e o fata nici urata, nici frumoasa insa stie sa se faca placuta prin vorba, deci mie mi-a placut.

Ca si proportii intr-adevar e plinuta, sa zicem un 75 spre 80 kg la 1.6m inaltime, se vede. Insa a avut noroc ca depunerea s-a facut masiv pe cur si pe picioare, asa ca arata destul de bine proportionata. Si atuul ei incontestabil sunt sanii. Sunt mijlocii, plini, tari si drepti, o adevarata placere sa-i simti in mana si in gura. Eu prefer sanii sa fie mai degraba drepti decat mari, si fatuca asta are niste sani bestiali.

Am intrebat-o de pret, este 150 cu masaj bla bla, pe mine m-a lasat rece masaj, eu vroiam o descarcare. 

Locatia este un apartament frumusel, camera de ostilitati are un pat mare si numai bun de actiune iar fata pune un prosop curat sub tine. Am fost la baie care arata bine, e plin si de prosoape de bumbac si de prosoape de hartie, ai la alegere. Toate uscate si spalate, conditiile sunt foarte bune pentru igienizare

Apoi am intrat de la baie in camera de munca dezbracat, m-am protapit in pat, fata s-a dezbracat si ea si am inceput actiunea. Face FK, ON umed cu deep, ii simti buzele alea cum iti ling ouale in timp ce pula mai ca nu-i face spalaturi stomacale. Face ce ii spui, cum ii spui e foarte receptiva, isi da silinta sa te faca sa te simti bine. Am facut si un 69, insa aici e marele minus, simtind miros de prezervativ, probabil de la un confrate premergator asa ca m-am multumit dupa aia doar sa o explorez cu mana. Dupa ceva ON + FK + mangaieri de ambele parti am pus pelerina, factuca m-am intrebat ce pozitie prefer, am ales un LOT si a inceput sa ma calareasca. M-a terminat in nici 5 minute, sanii aia dementiali pe care ii aveam in fata ochilor + cum ii mangaiam m-a facut sa explodez relativ repede vis-a-vis de actiunea mea in domeniu in mod normal. Dupa aia m-a sters cu servetele, m-a intrebat daca doresc sa fac dus si unde am pus prosopul folosit de mine, care il adusesem in camera, ca vroia sa-l puna la spalat. Mi-a chemat apoi taxi si m-am tirat. DTD undeva la 45 de minute fara sa ma simt grabit nici macar o singura data.

 

Note

-locatie - ai posibilitate de dus inainte si dupa, prosoape la alegere, pat bun de harjoneala - 9

 

-fata: 

a). atitudine - joviala, saruta FK, 69, docila, ascultatoare, GFE maxim - 10

b) fizic - plinuta, mica de statura (nu ca ar conta inaltimea pentru mine) insa niste sani dementiali si probabil pentru amatorii de anal curul ala mare are fi total. Eu nu am intrebat, Primeste un 7

c)igiena - s-a sters doar cu servetele umede dupa actiune, am simtit miros de prezervativ la 69. In rest insa e curata si mirosea frumos. Primeste 6, sper sa citeasca si sa faca corectura la capitolul asta

 

-actiune- ON, nitel c-am dura insa se muleaza - 8. NP - sta cum vrei si te fute incercand sa te faca sa te simti bine. Sa nu o puneti cu sanii spre voi daca vreti sa rezistati - tot 8. Anal nu stiu, nu am intrebat.

 

-halat - 150, eu nu am intrebat daca e la ora sau la finalizare, insa nu am fost grabit si am inceput sa ma imbrac la initiativa mea, ea nu mi-a spus nici un cuvintel

 

De recomandat? Clar. De revenit? Daca am chef de futut rapid in mijlocul zilei o voi avea in vizor. Prefer totusi zanele mele scumpe care au 11 pe linie si de la care plec stors de vlaga.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat recent dameza.

La ora actuala se intituleaza Catalina, iar nr. este cel cu 509 la sfarsit.

Programat de dimineata prin sms, unde se ofera detalile necesare.

Locatie in Circumvalațiunii, mai exact la Kaufland, parterul unui bloc.

Ma intampina o faptura micuta, dolofana, cu tatuaje, dar care emana o buna dispozitie.

Mergem in camera unde se executa loviturile de pedepsa, ne dezbracam amandoi. Eu ii spun ca am facut dus inainte sa ajung(a durat 5 minute). Asa a zis si ea. Probabil e adevarat, dar dupa actiune s-a imbracat direct.

Incep pe burta, cu un masaj aproximativ placut, s-a straduit. Am simtit si usoare atingeri, spre erotic, cu mana, sanii si buzele in jurul poponetului... dupa care m-a intors cu râla in sus. De acolo.. un ON, cu atentie distributiva si un doggy scurt, finalizare in balon. Primit servetele, sters, imbracat, plecat.

Jurizam:

Locatie :9

Igiena :9

Aspect :7.5

Masaj : 7

Actiune : 8.5

Halat : 100 lei.. masaj si o fin. Nu stiu cum e la ora

 

De recomndat: o data

De revenit: probabil nu

 

Spor

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...