Sari la conținut

Lia 0740646061


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salut. 

Lia...., nici nu știu cum sa încep aceasta postare, ce ar mai fi de spus și nu s-a spus, ce ar mai fi adăugat? 

Probabil deja mulți dintre voi o cunoașteți, dar eu sunt asa incantat ca am ajuns la ea încât vreau sa va împărtășesc experienta mea. 

Locatie:9.50 este centrala, foarte aproape de rond Alba Iulia, dotata cu tot ce este necesar pentru genul asta de activitate.,prosoape curate, uscate, apa de gura, geluri de dus, locație curata, aerisita și luminoasa. 

Lia: este o doamnă în adevăratul sens al cuvântul, are o privire foarte frumoasa și pătrunzătoare, ochii aia spun multe, are o fata bine proporționat, este frumoasa as merge cu un 9 la fata și un 8 la corp,, are câteva kg în plus și sânii puțin lăsați, picioare lungi, piele măsline și catifelata, par negru, mediu ca lungime, corpul în forma de clepsidră, este legata bine, armonioasa, sexi, lasciv, finuta, diplomata, știe sa poarte o conversație sa te facă sa te detașezi  sa te relaxezi. Orientata către client. 

ON: ce mai pot spune eu, fără sa fi spus alții înainte mea.? Oral deep, cu fluctuații,câteodată cu tandrețe, câteodată face fack, umed, efect gag, nu ignora bijuteriile. După finalizarea orala nu se grăbește, mai rămâne sa te răsfețe pentru ceva timp. Cel mai complet și complex sex oral pe care l-am primit. 10

NP: păsărica cărnoase, se umezește natural, te strânge, te trage în ea, se mișcă în același ritm cu tine, se mulează pe tine.

Sfat: nu o lăsați pe ea sa va futa, o sa terminați prea repede, femeia se mișcă într-un mare fel. 

Își unduieste corpul, mișcări lascive, mângâieri și sărutări, pasional. Pula mea, am erecției când povestesc toate astea, ma opresc aici. 10 pentru normal.

Altceva nu cred ca mai este de spus sau de adăugat. 

Femeia este top din toate punctele de vedere, servicii, aspect, atitudine. Cu ea beneficiezi de experienta completa și foarte bună. Te simți ca și când ai merge la iubita (poate chiar mai bine). Din câte am înțeles nu o sa fie prea mult timp prin preajma. Ma bucur ca am ajuns și eu în sfârșit la ea sa beneficiez de toate astea. 

Raport calitate preț, cred ca este cel mai bun în momentul de fata. 10

Am înțeles ca are și colege pt show, câteva variante, am zis ca data viitoare poate încerc și varianta asta( sper sa stau bine cu banii :) )

Asta este cam tot ce am avut de spus. Pula tare sa aveți, pentru asa bunaciune. 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara !
Pe Lia, fata fiind din vechea garda o vizitez din 2014 ...dar acum m-am hotarat sa scriu câteva rânduri...am vizitat-o  de mai multe ori în ultimul timp și vreau sa va spun ca atitudinea ei proclient nu s-a schimbat deloc .
Daca te duci cu gândul că ești obosit sau ai avut o zi proasta nu va faceti griji  poți sa fii si leșinat, când îți face oralul te resuciteaza instant și nu te lasă până nu finalizezi !La mine a funcționat de multe ori ...
Nu dau note fiecare cu gustul sau !
Fata este bine făcută ,proportinata 30 și ceva de ani ,igiena este ok !

Ca servicii le are în anunț și le respectă !
Locatia Rond Alba Iulia !
Contact whatsapp!
Garsoniera cu tot ce trebuie
Putin la curățenie ar trebui insistat !

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

O recomand pe Lia, ne stim de mult, este proclient, exceleaza pe partea de GFE cat si PSE, se intrepatrund in mod natural. Locatia este centrala, curatenia este Ok. Notele mele sunt:

Servicii 10

Aspect 9

Locatie 10

Atentie nu este pentru iubitorii de slim, aici ai pe ce pune mana.

Va doresc succes!

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 24.01.2024 la 13:41, Regim_h a spus:

 Salut! 

Mai știe cineva de ceva de ea, mai activează sau s-a lăsat, nu reușesc sa o prind la la telefon. 

Pana pe 1 mi-a zis mie ca mai activează. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Cu

La 26.01.2024 la 11:01, Dembe a spus:

Pana pe 1 mi-a zis mie ca mai activează. 

 

Cu mine se pare ca nu vrea sa vorbească! 

Liooo dacă vezi asta, răspunde oricând, vreau sa te fut. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...