Sari la conținut

Postări Recomandate

  Am luat de pe anunturi...acest anunt...si am zis sa incerc .

 

...si am incercat , Am fost deja in cea de a doua vizita le ei . I-am contactat pe adreasa de mess afisata si mi-au raspuns destul de repede...de fapt ea este mai tot timpul prezenta pe mess...foarte amabila si bine educata...asta m-a si atras dupa ce am luat legatura cu ei . Si el este un tip foarte de treaba...cu ambii ai ce discuta...arata bine ...pozele sunt 100% reale si facute exact in locatie ...un apartament din Floresti .

La prima vizita am fost oarecum mai stanjenit de situatie ...dar dupa ce am facut un dus cu ea...si a avut rabdarea sa ma spele si sa ma frece peste tot...tracul a disparut ...si deja eram intinsi in pat ...doar eu si ea...el era la dus . Am inceput sa ne sarutam ..FK foarte bun ...ea a trecut peste mine...si a inceput un oral,,,bun,,,chiar foarte bun,...daca nu as fi oprit-o probabil eram terminat . Am trecut eu sa-i fac oral...o pasarica foarte curata ...si foarte starmta , dupa ce ii facusem o "revizie" cu degetele . Intre timp a aparut si el de la dus...si ne-am asezat intr-o pozitie comoda...ca eu sa-i fac oral ei...si ea lui .

Dupa ceva timp am schimbat ...si ea imi facea din nou oral mie ...iar el a luat-o pe la spate . Dupa ceva osteneli...am trecut ca eu s-o iau pe le spate si ea sa-i faca oral lui . Dupa ceva vreme m-am ostenit si am revenit din nou pe spate ...cu ea facandu-mi oral...iar el privind . N-a mai durat mult...eu anuntand-o ca-mi vine...iar ea facandu-mi oralul mai vartos...finalizarea a fost un CIM exploziv...cand mi-am revenit ( sincer nu ma asteptam )...ea era revenita de la  baie si-mi oferea niste servetele pentru o minima igienizare .

In timp ce stateam la un suc si la o tigara am aflat ca ea lucreaza...si ca tocmai isi luase o pauza de la servici pentru a ne intalni . Nu sunt din zonele noastre...s-au mutat nu de multa vreme .

Locatie : Floresti...o zona cu multe blocuri...destul de imbarligat de ajuns . De fiecare data ne-am intalnit la un punct stabilit de unde m-au condus . Apartamentul foarte curat , 9

Aspect : arata bine ambii...si foarte curati , 9.5

Oral : 9.5

Normal :9

GFE : 9

 

Pretul : 200 lei /ora. Raportul pret/calitate 9

Recomand .

  • Like 13
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Unu dintre ei, nu zic care, stă la vilă cu piscină. Pe căldura asta, o baie în piscină ...

Celălalt, tot aşa, nu zic care, stă la penthouse cu jacuzi, saună, dar şi aer condiţionat.

Deci, pe cine alegi?

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

oviii

VIP Member

  • photo-thumb-76852.jpg?_r=1368833924
  •  

Postat 27 July 2014 - 10:55 PM

  Am luat de pe anunturi...acest anunt...si am zis sa incerc 

 

 

 

alex0408

Curvar Ucenic

  • m.jpg
  •  

Postat Astazi, 01:41

Salutare nu am cum sa iau legatura pe mess cu voi, imi lasati un nr de tel ca as vrea sa va vizittez
  •  
  •  

 

Ia de-aici,nu sta la coada http://nimfomane.com/forum/classifieds/item/4568-hello/#features

 

 

dorinel18'

Cel mai ticalos SPAMMER

  • photo-88471.gif?_r=1397605315

 

Postat Astazi, 14:29

Pe care dintre ei alegi, pe Oviii sau pe Baszokbele?!  :D

 

 

 
altu2

VIP Member

  • photo-thumb-70055.jpg?_r=1374140616

 

Postat Astazi, 15:08

Unu dintre ei, nu zic care, stă la vilă cu piscină. Pe căldura asta, o baie în piscină ...
Celălalt, tot aşa, nu zic care, stă la penthouse cu jacuzi, saună, dar şi aer condiţionat.
Deci, pe cine alegi? 
 
 

 

 

Railor :rax2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

Multumesc dar numarul nu e bun :( stiti careva ce numar au?

 

care numar?!

 

Alex, pe ce numar ai sunat?! Daca pe cel care il gasesti aici, la detalii anunt, este vrajeala :D

 

Dupa cum poti vedea aici: http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5827042 nu si-au facut public un numar de telefon.

 

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Da, am fost eu. De recomandat. Am futut-o pe tipa chiar in costumul ala de plasa din poze care gaura speciala pentru pusilica. E foarte misto pentru cine vrea sa futa la comun cu partenerul ei, adica uneori eu dadeam la buci si partenerul era la oral alteori eu eram la oral si partenerul la buci. Merge inclusiv analul. Este super. De fapt au si topic pe-aici pe undeva....

http://nimfomane.com/forum/topic/29414-cuplu-cpl69-4uyahoocom/?hl=cuplu

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...