Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

soptindu-mi o pasarica indisponibilitatea Anei pentru aceasta saptamana, sambata a trebuit sa-mi incarc bateriile in prizele ei! :)

 

iar sunt acei 10 pe linie, doar ca aproape trezita din somn....a fos EPIC! :) tinuta de primire: maieu-prin care sanii isi fac de cap si chilotei bleu in contrast cu bronzul de solar......

 

Ah, inca ceva: m-am convins! AnaMaria este obsedata!! obsedata de curatenie!!

si-a cerut scuze pentru "dezordinea" din birou, dar...plm! nu am vazut macar o scama!! :no2

 

Astept revenirea in saptamana mare, sa imi incarc bateriile  si de 1 Mai! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0773768850
  • Oras:Neverland
  • Telefon: 0773768850
  • Oras:Neverland

Asaaa…si pentru ca am zis asa, dar mai ales pentru ca merita, am revenit la Ana Maria !

Mai  bine zis, am tot revenit la Ana Maria !!  :)

Si cum as fi putut sa nu ? Are fata asta un farmec atat de aparte, incat nici ca-i poti rezista.

Dependenta ?? Mda... Dar al naibii de dulce, dependenta asta !! :)

Pai, ia hai sa vedem : Ana venind de la dus infasurata-ntr-un prosop, pe care il lasa, usor, sa cada cand se apropie suficient de mult, incat cand se lipeste de mine sa fie goala…!

Goala complet…Yummy ! :)

O iau in brate.

Ii simt sanii aia dementiali ai ei strivindu-se de mine. Sfarcurile parca-mi ard pielea… Sau “doar” ma excita J. Da, ma excita !

Imi plimb mainile pe trupul ei… simt cele cateva picaturi de apa, ramase de la dusul de dinainte, alunecandu-i rebele pe spate.

Si-mi las mainile sa faca acelasi lucru. Sa alunece usor in jos pe spatele ei, pe pielea ei catifelata, pe coapsele ei, pe fundul ala sexy…

Fundul ala sexy pe care-l strang in palme !! Mama, ce senzatie !! …

O culc pe pat. Ma intind langa ea. O iau in brate. Antebratul mainii stangi este pozitionat “strategic” intre picioarele ei, iar in palma tin buna parte din bucile alea sexoase…Nice J

Ii sarut sanii. Sani buni rau de tot !! Mari, frumosi, cu piele catifelata…Sfarcurile sunt delicate, areolele mari, frumoase… fix pe placul meu !!

Cam ce naiba sa nu dea dependenta aici ?? …

Asaaa. Hai mai departe.

Ii desfac picioarele…Ii vad pasarica…Yessss baby !!! :)

Chiar daca am fost de cateva ori la Ana, tot nu ma pot abtine sa nu-i admir, de fiecare data, bunaciunea aia de “piersicuta” !

Frumos conturata, gustoasa…Ba nu ! Delicioasa !! O placere sa i-o gusti…Indelung, ca tare buna mai e ! :)

Din cand in cand ma ridic si admir privelistea…: Ana, goala, cu picioarele larg desfacute in fata mea…He, he !

Fucking sexy !!! So fucking sexy ca sar peste oral. Nu-mi doresc decat sa intru in pasarica aia…Montam prezervativul si intru intre picioarele ei !!

Bine rau de tot intre picioarele ei !! Ea geme al dracului de excitant.

Raman in “misionar” si-i dau inainte pana termin !

Eu tinand-o in brate. Ea avand bratele incolacite dupa gatul meu…

Ei, ce n-ar da dependenta aici ??

Pauza !

Dus eu. Cola, noi. Tigara ea. Mangaiat catelusa “pisi” (asa o alinta Ana J), eu. Dus ea. Adica Ana :) ; catelusa a ramas surghiunita in bucatarie.

Ana revine de la dus… Back in business !!

De data asta si o doza de oral. Sexy !

Normal apoi, in mai multe pozitii. Si mai sexy ! :)

Terminat iar in misionar, intre picioarele ei…

Am zis oare, ca e al dracului de bine intre picioarele ei ?? Este !!...

Am mai ramas asa secunde bune, imbratisati, eu fiind inca in ea…Buuun. Buun de tot !

Cam cat sa dea ceva dependenta :)

 

Dupa tot ce-am zis mai sus, notele vin doar ca o simpla confirmare : 10 la toate capitolele !!

Cadou : 200 / ora.

Si...sa tot revii !!

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Si leai si postat acilea ? Asaaa...fara di retinere ?

Yeah .... Misto pozele ...

https://assets-animated.rbl.ms/4523773/980x.gif

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

Buna seara! 

Buna daaaaaaaaa bunaaaa! 

bai oameni buni! ce am patit azi n-am patit in viata mea de cand ma stiu.

am sunat-o pe ANA MARIA [regina...cel putin pentru mine] ,m-am programat... in jurul orei 18.

ajuns in locatie am fost intampinat de pe holul scarii de o catelusa tare scumpa...care m-a condus catre usa damezei!

bai cand am vazut-o pe Regina! nu m-am putut abtine si i-am facut un compliment! o fata cu de toate domnule...frumusica fooooooc. pulpe..sani..fund.. si inteligenta pe deasupra...deci sa moara dusmanii mei daca ma asteptam la o asemenea "Farsa" :))

Tin sa mentionez ca e BOLNAVA de Curatenie frate...e exagerata :wallbash intrat in bucatarie la 1 tigara 2...stat de vorba...un pahar de Cola...foarte amabila si prezentabila domnisoara...prezentabila in sensul ca avea aceeasi camasa care o stiti si voi...care ii da un aer sexy!

din prima m-am simtit foarte foarte bine... desi mi-a spus ca nu e vorbareata de fel...cred ca a fost ziua mea norocoasa...

am intrat la baie...mama mama.. as fi stat numai in cada...dar mai aveam si altele de rezolvat...apoi a intrat si ea la baie..dushati aman2...eu asteptand cumintel pe pat...a venit Regina... m-a topit instat,foarte lasciv cu prosopelul la inaintare...s-a pus langa mine...si a inceput sa ma rasfete...deci va spun...am plans ma ,am plans!

pupaturi pe piept pe burtica si BANG ...ajunse la NELSON! ea mi-a spus din timp ca oralul nu-l face deep si nici hard...

Sincer?nici nu am avut nevoie... atata timp cat a stiut ce sa ii faca lui NELSON... am fost profund multumit...i-am cerut sa ii gust si eu "printesa" ca nu m-am putut abtine...deci va spun... am  :cry2

o minunatie...  am terminat de dezmierdat "printesa" si am trecut la normal [pus balonulasul]...lady on top!

si ce mi-a facut! Dumnezeule...ma calarit de mi-au sarut ochii pe tavan de placere...stie ce sa faca,stie sa se onduiasca,sa te faca sa o simti pana in adanc...doamne cand ma gandesc si acum  :drool

gemete, gafaieli ,ii simteam respiratia...doamne parca nu mai vroiam sa termin.

terminat in balonas...fuguta la bucatarie...tras o tigara fiecare...socializare... la un moment dat ii spun:

- Pot sa intru sa mai fac un dus?

REGINA: - Sigur ca da... 

dar de fapt nu intelegea ca eu mai vroiam un numar..venisem pentru 1H ...dar vina a fost a mea...ca in momentul in care am intrebat-o la telefon...si mi-a spus ca 150 /f cu 200/h ...i-am dat de inteles cum ca as vrea o finalizare...nu stiu cum am reusit...Dar oricum sa prin imediat ca nu vreau sa plec asa repede de la ea...si s-a conformat... a intrat si ea dupa mine iar la dus...iar in camera de Box...si iar O repriza nebuna de Bubuiala..dar de data aceas am intrat in Prelungiri... Vina mea  :clap2  Terminat iar in balonas... cu pareri de rau ...ca n-as mai fi plecat de acolo ,ma inebunise va jur!

Si uite asa am avut parte de cel mai frumos tratament pe care l-am primit vreodata de cand merg la "doamne primitoare" .

 

Note :

Fata : 9.5 pentru ca nu ofera FK. Am incercat eu dar ma refuzat politicos si i-am respectat decizia!

Corp : 10

Locatie : 10

Catelusa : 10  :laugh2

Anal : nu ma interesat. 

GFE : 10+ + + + + + o dulceata de fata...de aceea ..pentru mine e :madamy

 

De revenit? Daca as fi banker...as baga firma in insolventa sa ii dau toti banutii acestei fete ca sa-mi fac abonament pe viata!

 

PS: chiar daca nu acepta FK. credeti-ma ca te face sa uiti de sentimentul asta.

Jos palaria si tot respectul pentru simplitatea si modestia aceastei fate :madamy !  :clap2  :clap2  :clap2

post-197756-0-93155900-1463429930_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna seara!

Buna daaaaaaaaa bunaaaa!

bai oameni buni! ce am patit azi n-am patit in viata mea de cand ma stiu.

am sunat-o pe ANA MARIA [regina...cel putin pentru mine] ,m-am programat... in jurul orei 18.

ajuns in locatie am fost intampinat de pe holul scarii de o catelusa tare scumpa...care m-a condus catre usa damezei!

bai cand am vazut-o pe Regina! nu m-am putut abtine si i-am facut un compliment! o fata cu de toate domnule...frumusica fooooooc. pulpe..sani..fund.. si inteligenta pe deasupra...deci sa moara dusmanii mei daca ma asteptam la o asemenea "Farsa" :))

Tin sa mentionez ca e BOLNAVA de Curatenie frate...e exagerata :wallbash intrat in bucatarie la 1 tigara 2...stat de vorba...un pahar de Cola...foarte amabila si prezentabila domnisoara...prezentabila in sensul ca avea aceeasi camasa care o stiti si voi...care ii da un aer sexy!

din prima m-am simtit foarte foarte bine... desi mi-a spus ca nu e vorbareata de fel...cred ca a fost ziua mea norocoasa...

am intrat la baie...mama mama.. as fi stat numai in cada...dar mai aveam si altele de rezolvat...apoi a intrat si ea la baie..dushati aman2...eu asteptand cumintel pe pat...a venit Regina... m-a topit instat,foarte lasciv cu prosopelul la inaintare...s-a pus langa mine...si a inceput sa ma rasfete...deci va spun...am plans ma ,am plans!

pupaturi pe piept pe burtica si BANG ...ajunse la NELSON! ea mi-a spus din timp ca oralul nu-l face deep si nici hard...

Sincer?nici nu am avut nevoie... atata timp cat a stiut ce sa ii faca lui NELSON... am fost profund multumit...i-am cerut sa ii gust si eu "printesa" ca nu m-am putut abtine...deci va spun... am :cry2

o minunatie... am terminat de dezmierdat "printesa" si am trecut la normal [pus balonulasul]...lady on top!

si ce mi-a facut! Dumnezeule...ma calarit de mi-au sarut ochii pe tavan de placere...stie ce sa faca,stie sa se onduiasca,sa te faca sa o simti pana in adanc...doamne cand ma gandesc si acum :drool

gemete, gafaieli ,ii simteam respiratia...doamne parca nu mai vroiam sa termin.

terminat in balonas...fuguta la bucatarie...tras o tigara fiecare...socializare... la un moment dat ii spun:

- Pot sa intru sa mai fac un dus?

REGINA: - Sigur ca da...

dar de fapt nu intelegea ca eu mai vroiam un numar..venisem pentru 1H ...dar vina a fost a mea...ca in momentul in care am intrebat-o la telefon...si mi-a spus ca 150 /f cu 200/h ...i-am dat de inteles cum ca as vrea o finalizare...nu stiu cum am reusit...Dar oricum sa prin imediat ca nu vreau sa plec asa repede de la ea...si s-a conformat... a intrat si ea dupa mine iar la dus...iar in camera de Box...si iar O repriza nebuna de Bubuiala..dar de data aceas am intrat in Prelungiri... Vina mea :clap2 Terminat iar in balonas... cu pareri de rau ...ca n-as mai fi plecat de acolo ,ma inebunise va jur!

Si uite asa am avut parte de cel mai frumos tratament pe care l-am primit vreodata de cand merg la "doamne primitoare" .

 

Note :

Fata : 9.5 pentru ca nu ofera FK. Am incercat eu dar ma refuzat politicos si i-am respectat decizia!

Corp : 10

Locatie : 10

Catelusa : 10 :laugh2

Anal : nu ma interesat.

GFE : 10+ + + + + + o dulceata de fata...de aceea ..pentru mine e :madamy

 

De revenit? Daca as fi banker...as baga firma in insolventa sa ii dau toti banutii acestei fete ca sa-mi fac abonament pe viata!

 

PS: chiar daca nu acepta FK. credeti-ma ca te face sa uiti de sentimentul asta.

Jos palaria si tot respectul pentru simplitatea si modestia aceastei fate :madamy ! :clap2 :clap2 :clap2

Pai io cand ti-am zis? :)

Poate nu mai am loc de tine p-acolo! :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

nu mai am buline verzi sa iti dau pentru motivare!caci cu motivatia ramai tati! A urcat pe locul 1 in lista mea de "cliente"

parca nici nu vroiam sa ii fac recenzie..as fi fost in stare sa o fac sa-si inchida topicul numai ca sa ma duc doar eu la ea :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

IN sfirsit ai dat si tu di o bruneta fokoasa ku adevaratilea !  :laugh2

 

Data viitoari sati iei batista ku tini dak ai sa plingi atata !

pai nu am nevoie..ca mi-a dat voie cu prosopul in pat langa mine...am avut cu ce sa ma sterg...i-am spus ca asta ramane al meu ...e unu VISINIU  :inlovee

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

pai nu am nevoie..ca mi-a dat voie cu prosopul in pat langa mine...am avut cu ce sa ma sterg...i-am spus ca asta ramane al meu ...e unu VISINIU :inlovee

Bine ca nu ai nimerit prosopu' meu! :)))

E unu' roz pufos! :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...