Sari la conținut

andreea0742829852


23456789

Postări Recomandate

Vizitator putzulica
Reputație: 0
a trecut cineva pe la ea ?sex total ' date='oral cu finalizare ,loc. micro 19.As vrea sa o incerc zilele astea dar as fi bucuros daca a mai ajuns cineva la fata locului.pret 70ron nr si 150ron ora.La tel foarte amabila fata de alte fete de la noi de pe aici.[/quote']stiu c-am vb la tel cu ea ieri... mie nu-mi place daca nu vine la mine (am pb cu mersul) si ptr ca nu se deplaseaza la client nu pot spune decat impresiile de la tel... voce placuta, presupun ca si gemetele daca le face sunt la fel... zice ca face de toate... pretul e normal, nu supraponderal ca la altele... dar zgomotul de fundal, muzica tare plus voci masculine m-au facut sa spun ca nu-mi place s-o fac cu audienta, la care tipa mi-a raspuns ca asta e, daca vreau bine, daca nu, nu! Asta-i tot. Nu ma voi deplasa acolo... poate intr-o zi va incepe sa umble la clienti, poate-si pune la vedere si-o poza... si atunci mai vb...
Link spre comentariu

Vizitator putzulica
Reputație: 0
cand am sunat-o era liniste si mi-a zic ca locuieste singura si nu o sa am surprize' date='a vorbit frumos ,nu m-a expediat la tel mi-a raspuns la toate intrebarile.ACUM NUSH CE SA FAC DACA SA MA RISC SAU NU,NICI ALTA OFERTA NU PREA VAD MAI AVANTAJOASA...[/quote']mai, si mie mi-a vorbit frumos, printre putinele car au facut asta... acum sa incurc eu fetele... destul de probabil la cate telefoane am dat... dar majoritatea erau cu cineva (baieti sau fete) iar restul dormeau si cred ca am fost f. injurat. Eu as incerca oferta cu tipa care zice ca are 17 ani, nu cred ca e **spam editat** o zice la misto, in plus se auzeau voci cristaline in fundal asa ca daca ai putin noroc... problema e ca s-ar putea ca anuntul chiar sa fie la misto si sa te trezesti trimis pe campii... caz in care ramai cu robotul de telefon de la 77789 parca... si daca o vrei acasa tre sa mergi sa o iei...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...