Sari la conținut

serafina - 0735061347


Postări Recomandate

  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Am fost si eu mai recent la Serafina,este o fata dragutza,amabila,nu te grabeste,se supune "ordinelor", arata bn la corp,ten alb,este putin sasie dar asta nu mai conteaza..

 

 

 

Voi da pe scurt niste note dupa judecata mea

 

 

Normal - 8 cu usoare gemete frumoase care incita

Anal - nu am facut

Aspect - 8

Oral - 9 aproape de 10 cu deepthroat mia placut

GFE - 8 foarte de treaba :P se poate si mia bn

Locatie - 7 cam dezordine (Tomis 3)

Pasarica - 8 umeda 

Si faptul ca accepta FK este un avantaj

Tarif - 80 

 

Final - este recomandata,si de revenit,o doza de 3 fin/sapt

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vali2cta
Reputație: 0

Am fost si eu mai recent la Serafina,este o fata dragutza,amabila,nu te grabeste,se supune "ordinelor", arata bn la corp,ten alb,este putin sasie dar asta nu mai conteaza..

 

 

 

Voi da pe scurt niste note dupa judecata mea

 

 

Normal - 8 cu usoare gemete frumoase care incita

Anal - nu am facut

Aspect - 8

Oral - 9 aproape de 10 cu deepthroat mia placut

GFE - 8 foarte de treaba :P se poate si mia bn

Locatie - 7 cam dezordine (Tomis 3)

Pasarica - 8 umeda 

Si faptul ca accepta FK este un avantaj

Tarif - 80 

 

Final - este recomandata,si de revenit,o doza de 3 fin/sapt

Pe Serafina o caracterizezi ca fiind draguta, amabila, incitanta, arata bine, pe care o recomanzi ca te-a satisfacut, la care vrei sa te intorci de 3 ori pe saptamana. Dupa toate aceste aspecte ne spui "este putin sasie" lucru pe care eu nu l-am remarcat cand am vizitat-o sau nu stiu eu ce inseamna aceasta expresie.

Nu imi pare corect fata de Serafina dupa ce ti-a oferit din spusele tale momente placute, tu sa vi si sa-i aduci acest compliment. Cred ca poti sa ii faci si un deserviciu cu acest comentariu, cei care nu o cunosc ar putea interpreta....

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Serafina ...a evoluat enorm ca si "meserie" dar are potential inca sa mai creasca . Stie sa se comporte si are rabdare . La oral este top Cta si are atributele de top on total . Acum depinde fiecare ce crede ca va gasi cand o viziteaza sfatul meu este sa fie lasate asteptarile si sa se savureze o companie foarte placuta

Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Pe Serafina o caracterizezi ca fiind draguta, amabila, incitanta, arata bine, pe care o recomanzi ca te-a satisfacut, la care vrei sa te intorci de 3 ori pe saptamana. Dupa toate aceste aspecte ne spui "este putin sasie" lucru pe care eu nu l-am remarcat cand am vizitat-o sau nu stiu eu ce inseamna aceasta expresie.

Nu imi pare corect fata de Serafina dupa ce ti-a oferit din spusele tale momente placute, tu sa vi si sa-i aduci acest compliment. Cred ca poti sa ii faci si un deserviciu cu acest comentariu, cei care nu o cunosc ar putea interpreta....

pai da dar faptul ca este shashie,nu este o problema,mie imi da o impresie buna faptul acesta,o arata mai simpatica si naiva din punctul meu de vedere..dar tu daca il vezi ca un defect n-am ce sa-ti spun..eu nul vad ca un defect...ba kiar mai mult...parca nar fii asa de simpatica daca nar fii asa..

 

SAȘÍU, -ÍE, sașii, adj. (Despre oameni) Care se uită cruciș; zbanghiu, bazaochi; (despre ochi, privire) cruciș, încrucișat. [Var.șașíu, -íe adj.] – Din tc. șași. 

Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Atunci cred ca Serafina ar trebui sa iti multumeasca, chiar este un compliment deosebit.

N-ui nevoie sa-mi multumeasca,este de ajuns ca isi face "treaba" foarte bn si nu-si bate joc de banii tai..am niste fixuri,intreadevar,sau gandesc mai radical,privesc altfel unele lucruri,pot fi inteles gresit din cauza asta,dar sunt eu..si e bn sa-ti placa asa cum e persoana,si daca ar fi un "defect" ,sau daca il privesti asa...tu l-ai acceptat din momentul in care te-ai dus la ea...da si d.p.m.d.v. este un compliment..dar vina este a mea ca am uitat sa specific,ca mie chiar imi place si ca nu-l vad ca un defect..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Cam neserioasa domnisoara Serafina...Am sunat-o, i-am spus ca ajung in maxim 1h, a spus ca este ok, am revenit cu nenumarate incercari la telefon si nimic...

Imi cer mii de scuze dar am adormit  si nu am mai auzit telefonul. Ma revansez eu data viitoare promit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sectoru trei
  • Oras:sectoru trei

Anunturi  gasite pe ctaonline si ziua..Sunat pentru informatii si am plecat pe jos la doua  blocuri de mine.Ajuns la usa,liniste.Am crezut ca sunt la alt etaj deoarece a intarziat sa deschida.Apartament pentru sex,cam in paragina,am ramas pentru o finalizare.A inceput cu oral lent si apasat ,cred ca a simtit ca nu prea eram interesat si a trecut la normal  deasupra .Am schimbat pozitii si am finalizat capra.Face un FK bun ,e lipicioasa si se excita usor.Fata este slabuta dar nu piele si os,e simpatica si are o atitudine cooperanta.Normal9,oral8,apartament7,atitudine10.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

am trecut iar pe la serafina acum câteva zile, la noua locație

aceleași servicii bune, o ora de relaxare completa

colega ei Denisa nu prea m-a convins,deși are un fund super frumos, sânii puțin lăsați și temperamentul puțin mai vulcanic, începuse sa își piardă răbdarea cu mine

atitudine 7,fund 9 sâni 5 tarif 150

Cristina are o răbdare de fier și se conformează la toate cerințele chiar dacă ma așteptam sa fiu dat afara în șuturi ea a rezistat cu stoicism.

Fundul ei de nota zece, tarif 150 ca de obicei.

Elena aduce savoare experientelor avute cu serafina.

Am chinuit-o și pe ea deși mi-a promis ca îmi face un ochi vânat.

Per total apreciez faptul ca de fiecare data când trec pe acolo plec mult mai relaxat acum depinde și de fanteziile fiecăruia dar Cristina poate îndeplini o larga paleta, cu putina comunicare poate acomoda pana și cele mai nebune vise. Singurul lucru care-i lipsește sa ajungă la top e mai mult profesionalism, acum e prea prietena cu toată lumea și asta dăunează se pare.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De fiecare data când am trecut eu pe acolo s-a nimerit sa fie, oricum recomand pachetul Cristina și Elena e mai amuzant asa, eu când am fost a venit și Denisa intre noi, abia am încăput toți patru în pat :))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

De fiecare data când am trecut eu pe acolo s-a nimerit sa fie, oricum recomand pachetul Cristina și Elena e mai amuzant asa, eu când am fost a venit și Denisa intre noi, abia am încăput toți patru în pat :))

cine? care Elena? link, poze etc

Link spre comentariu
  • Oras:sectoru trei
  • Oras:sectoru trei

De fiecare data când am trecut eu pe acolo s-a nimerit sa fie, oricum recomand pachetul Cristina și Elena e mai amuzant asa, eu când am fost a venit și Denisa intre noi, abia am încăput toți patru în pat :))

Elena parca era doar cu masaj de relaxare.A trecut la treburi mai serioase?

Link spre comentariu
  • Oras:sectoru trei
  • Oras:sectoru trei

bai sache...tu sa lasi fata in pace....ca e promisa altuia, adica sper mie, asa ca nu te baga tu peste oameni care asteapta de mult~!!!  :rax2

Nu stiu ....eu nu cunosc obiceiurile voastre moldovenesti....imi incerc si eu norocul.   :P

  • Like 1
Link spre comentariu

oferta mea, cea facuta anterior, cu ceva vreme in urma....care este de o natura discreta, personala, dar si sigilata si nu ptr vazul tuturor...ramane in picioare si valabila~!!! nu astept decat o vorba mica din partea ei si acordul evident stipulat~!!! ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...