Sari la conținut

0749316570


Postări Recomandate


  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare, din nou o experienta relativ trista care merita impartasita.
Anuntul suna: Bună! Claudia - o brunetă cu forme de invidiat, aspect fizic plăcut, ten alb, ofer sex, masaj, sado-maso, uro. Igienă impecabilă, discreţie pentru cei ce se respectă. Deţin loc lux. tel 0749316570
 
Sun, ma cheama in tatarasi,ciurchi...ca reper blocul verde de langa scoala nr4. ; urc la ea...ca si aspect are 1,70 65kg...tuciurie..nu are tenul alb..
 
Ok zic sa raman un numar daca tot am batut drumul...si-mi zice ca e 80ron normal+oral...raman (chiar daca erau semne clare ca e teapa)..
Merg, fac un dus rapid...baie ok dar nedotata...lipsa prosop...ma sterg cu ce apuc..ma asez pe o canapea cam uzata...zic ca vreau oralul neprotejat...se apuca fata de treaba...la un momentdat zic sa treaca la normal,
la care d-ra zice ca nu se poate! ...pai bine zic...dar nu asa am discutat? ...cica nu...ca e 80 oralul neprotejat sau normal protejat ....wtf zic...la telefon mi-a zis altceva...ok...ma calmez si o intreb cat vrea in plus pt normal...la care zice ca nuuu, nu se mai poate...doar daca o iau la ora adica 160..si la ora intra un numar normal si un oral...nu se poate un numar cu ambele... WTF
Ok, zic sa o lase asa...ma imbrac si plec ...nu am mai ramas nici sa-mi dau drumu in botu` ei..

 

Note:

Aspect: 5 - zice ca e alba...nu e...zice ca are 55kg...are 65+ , tatuaje de alea de puscarias 

Locatie: 3 - bloc de tigani (stiu pt ca am copilarit in zona) 

Oral: 5 - doar capul...intotdeauna cu mana...fara nimic atentie in jur

Normal : -nu am fost dispus sa dau 160 de lei sa fut o tiganca mincinoasa

GFE: 3 - la telefon vorbeste frumos...daca ai ajuns acolo esti mancat

 

Concluzie: - TEAPA ! fata imparte oralul si normalul ca fiind numere separate...80 lei fiecare ...deci daca o iei o ora...ai parte de 1 oral si 1 normal..nu doua numere! 

 

Din punctul meu de vedere e de evitat.

PS cica face uro daca-i dai 40 lei peste...160 ...

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...