Sari la conținut

Roberta - Discretie si Profesionalism! - 0720.266.023 Telefon,sms sau WhatsApp


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Dupa lupte seculare am ajuns si eu zilele trecute la Roberta.Magic!E o fata de exceptie cu vocabular, cu tehnica, cu un corp senzational si din pacate pentru multi de aici cu un viitor in alt domeniu in curand.

Locatia e pe Splaiul Unirii la BCR, e prevazuta cu tot ce ii trebuie dar nu mai pot enumera acum elemente de acolo pentru ca pe mine chiar m-a lasat fata bouche bee.Nu am mai vazut nimic si am intrat in filmul ei atat de tare incat la intrebarea cat imi doresc sa stau am raspuns fara respiratie ca as vrea sa stau o viata.

E frumoasa, are un corp perfect si o minte sclipitoare.Am petrecut o ora in care eu unul m-am simtit senzational.

Roberta 10

Oral 10

Normal 10

Fk 10 

300 ron/ora 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa lupte seculare am ajuns si eu zilele trecute la Roberta.Magic!E o fata de exceptie cu vocabular, cu tehnica, cu un corp senzational si din pacate pentru multi de aici cu un viitor in alt domeniu in curand.

Locatia e pe Splaiul Unirii la BCR, e prevazuta cu tot ce ii trebuie dar nu mai pot enumera acum elemente de acolo pentru ca pe mine chiar m-a lasat fata bouche bee.Nu am mai vazut nimic si am intrat in filmul ei atat de tare incat la intrebarea cat imi doresc sa stau am raspuns fara respiratie ca as vrea sa stau o viata.

E frumoasa, are un corp perfect si o minte sclipitoare.Am petrecut o ora in care eu unul m-am simtit senzational.

Roberta 10

Oral 10

Normal 10

Fk 10 

300 ron/ora

 

 

Te pupik si te mai astept

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...