Sari la conținut

Ada , predecesoarea Biancai


lupu

Postări Recomandate

ROCO' date='da-ne si noua id-ul ei de mess.sa o vedem si noi la web,banuiesc ca nu merge tot pe acelasi id cu al ADEI...?merge pe id-ul adei[hr']
150 ron/ora dar face si anal am fost eu' date=' parerea mea nu face bani,sa nu mai zic ca nici nu mi-am data drumul intr-o ora :)[/quote']salutnu ma intereseaza analulvreau doar sa ii dau muiecum suge? inghite? finalizare?
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

abia ce m-am intors de la colega,adica tipa blonda.Fratilor eu am fost multumit de felul in care arata fata,e chiar simpatica,nu stiu de ce spun unii ca e nush cum,bine,gusturile se dicuta,dar vorbeste frumos,face ce ii ceri si e sociabila.Ce-i drept eu am ajuns la ea dupa 3 beri din care 2 calde si am baut si o sticla de vin cu ele la o vorba si o tigara doua,nu am facut nici o performanta :( data viitoare.Oralul il face bine,DT si CIM,poate daca gogu era 100% la atac iesea ceva misto tare,am sa revin cu un review curand,am sa ma duc odihnit nu dupa o zi de munca si jumatate de noapte pierduta cu golanii.Stima!

Link spre comentariu
abia ce m-am intors de la colega' date='adica tipa blonda.Fratilor eu am fost multumit de felul in care arata fata,e chiar simpatica,nu stiu de ce spun unii ca e nush cum,bine,gusturile se dicuta,dar vorbeste frumos,face ce ii ceri si e sociabila.Ce-i drept eu am ajuns la ea dupa 3 beri din care 2 calde si am baut si o sticla de vin cu ele la o vorba si o tigara doua,nu am facut nici o performanta :( data viitoare.Oralul il face bine,DT si CIM,poate daca gogu era 100% la atac iesea ceva misto tare,am sa revin cu un review curand,am sa ma duc odihnit nu dupa o zi de munca si jumatate de noapte pierduta cu golanii.Stima![/quote']ce tarif ti-a luat? oral cu prezervativ sau fara? finalizare unde?e curat apartamentul?
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
ce tarif ti-a luat? oral cu prezervativ sau fara? finalizare unde?e curat apartamentul?
mie mi-a luat 120 ora,cred ca variaza intre 150 si 120.Oralul fara clar si finalizare in gura.Apartamentul,eu cand am fost nu era dezordine in schimb lasa de dorit,asta-i situatia,dar nu te duci sa faci evaluarea locatiei totusi :() te duci sa te descarci.am sa ma mai duc la ea si poate apoi accepta sa vina la mine dupa ce capata olecutzica de incredere.
Link spre comentariu
mie mi-a luat 120 ora' date='cred ca variaza intre 150 si 120.Oralul fara clar si finalizare in gura.Apartamentul,eu cand am fost nu era dezordine in schimb lasa de dorit,asta-i situatia,dar nu te duci sa faci evaluarea locatiei totusi :() te duci sa te descarci.am sa ma mai duc la ea si poate apoi accepta sa vina la mine dupa ce capata olecutzica de incredere.[/quote']a fost doar oral la tine intr-o ora? sau si futai?eu vreau doar oralmersi
a fost doar oral la tine intr-o ora? sau si futai?eu vreau doar oralmersisi inca ceva... la oral face tot ce vrei tu sau ce vrea ea? e curata? foloseste si mana? linge coaiele? DT?
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

a fost si normal,dar dupa cum spuneam eu eram la capat de linie din punct de vedere zilnic si nu faceaqm nici o performanta normal.I-am dat-o pe la spate cat am putut apoi am rugat-o sa ma faca iar oral.Pentru oral simplu cu o singura finalizare trebuie sa fie mai mic tariful,logic.acum nu sunt onlin fetele cred ca dorm,eu am plecat la 4 dimineata de la ele si au mai ramas dupa.incearca mai incolo un telefon si te aranjezi :(


*din punct de vedere fizic*.............................................................
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...