Sari la conținut

o fata noua?


Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

deci faci si strada. cam nasol .. 

Daca m-am plimbat odata prin oras asta nu inseamna ca faceam strada.. eram in oras..pe centru vechi..cu vreun client..si asa imi place mie sa ma imbrac..mai sexy.. Daca ai o problema cu mine hai sa o discutam fata in fata.. Nu mai trage  concluzii aiurea!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Daca m-am plimbat odata prin oras asta nu inseamna ca faceam strada.. eram in oras..pe centru vechi..cu vreun client..si asa imi place mie sa ma imbrac..mai sexy.. Daca ai o problema cu mine hai sa o discutam fata in fata.. Nu mai trage  concluzii aiurea!

Cu locul ales pentru postarea ta asa s-a inteles :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca m-am plimbat odata prin oras asta nu inseamna ca faceam strada.. eram in oras..pe centru vechi..cu vreun client..si asa imi place mie sa ma imbrac..mai sexy.. Daca ai o problema cu mine hai sa o discutam fata in fata.. Nu mai trage  concluzii aiurea!

nu,gagica se imbraca provocator, dar chiar ii sta bine....

Link spre comentariu

Hai ca iti zic eu. Deci daca erao fata satena cu tocuri de 15 si un compleu cu fusta mini si bustiera roz.. sau pantaloni scurti tot cu ceva ca un fel de bustiera , amandoua negre inseamna ca eram eu :)) :*.

mmm nu cred ca erai tu. daca ai putea posta o poza cu vestimentatia la care ma refer, ne ar ajuta pe toti foarte mult:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...