Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

150RON/h, 2 finalizari, locatie vis-a-vis de Casa Poporului, mai exact Blvd. Libertatii. In fctie de igienta accepta oral neprotejat cu finalizare orala, corp, fata, sani, etc. Face si ANAL... Nu am testat-o dar e pe lista mea :D. Zicea la telefon ca face si ANAL si ca pozele sunt facute recent si garanteaza pentru autenticitatea lor. Are o voce tare dragalasa si placuta la telefon... Daca o vizitezi astept un review :)

Link spre comentariu
chiar arata bine in poze domnisoara ' date='vroiam sa aflu si eu detaliie si am sunat-o joi pe seara dar nu a raspuns la telefon.. o sa mai incerc[/quote']s-a mai discutat despre ea, e o tipa foarte relaxata, veche in meserie. Am fost la ea acum vre-o luna, m-a primit calduros, mi-a o ferit un prosop pus la uscat pe calorifer ca sa fac un dus (banuiesc ca se mai stersese careva la ceafa cu el :D) ). Face un oral pasional cu limbi pe coitze si finalizare orala, normal destul de teapana, atenta parca sa nu gresesti gaura, dezinteresata, iar din cate am inteles face si anal ( desi nu m-a interesat). nu s-a uitat nici un pic la ceas desi cred ca am stat mai mult de o ora cu tot cu discutiile si dusurile le rigoare. Mai era la bucatarie cineva, zicea ca era o prietena din Anglia intr-o escala scurta..... Cam atat stiu sa va spun despre d-soara. Parerea mea, merita incercat, dar in functie de gusturi, a doua vizita e relativa
Link spre comentariu
se vede din poze ca e cam gipsy' date=' dar asta nu e un motiv sa nu ramai..mai ales ca multora le plac tigancile sau corciturile romanca/tiganca :) [/quote']Vad ca a schimbat anuntul, telefonul si locatiaBLONDA si bruneta, oferim sex total in orce pozitie doresti tu, oral, normal si anal 80 ora cu 2 finalizari am 1.70, 55 kg, sani nr. 4, fundulet bombat, suna-ne nu vei regreta, zona Militari,0766.834.668/ 0733.906.821De blonda stie cineva ?post-403-133409706128_thumb.jpgpost-403-133409706129_thumb.jpgpost-403-13340970613_thumb.jpg
Link spre comentariu

  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Asta cu 80 ron pe ora de sex total n-o cred nici in ruptul capului, nici centurista nu iei la banii astia...parerea mea. Eu zic ca-i teapa clara si alea nu-s poze reale.Bafta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...