Sari la conținut

NEW KARLA NEW IN ORADEA 0759085737


Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Karla, pregateste niste batiste XXXL pentru baietii care ejaculeaza rapid si plang dupa bani de mama focului.

 

@baietii care sunt nemultumiti de pret si umplu paginile forumului cu vaicarelile: macar ati fost vreunul sa o vedeti pe duduie? sa va lamuriti de ce-i poate pielea? ...ca altfel o dam in Petre Ispirescu

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Hahaha 200 1h o finalizare..... Pe cati dintre voi va tine 1 h sa nu va terminati... Mai Ales prima runda.!

problema este ca nu intelegi ceva...chiar daca partenerul termina in 5,10,15,20,25,40 de min nu conteaza..

.eu nu il dau afara

tocmai pentru asta am zis o ora ..pentru a nu grabi persona deloc..pentru a avea timp de un dus inainte si unul la plecare

pentru a putea sta linistit sa fie servit cu ceva: suc,apa,cafea..ceea ce doreste ...pentru a putea schimba doua trei vorbe inainte si dupa..

imi place sa cunosc omu umpic,.. sa aflu ce ai place..si ce nu ai place!

iar la sfarsit sa vad daca i-am fost pe plac ...sau in caz contrar daca trebuie sa mai imbunatatesc cate ceva !

pentru mine este important sa ne simtim aman2 bine ...

 

Cumparam lidocaina sa ne tina draga karla.deci pregatestete...

deja stau pe ganduri :))) oare ar fi mai bine  sa cumpar eu din timp?:)) ...oricum sunt si alte tratamente ejaculare precoce ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Intalnirea a avut loc ieri dupa ora 17, voiam mult sa o bifez am sunat-o , am stabilit intalnirea, am trimis sms cu 15 min inainte sa ajung pentru confirmare-asa mi-acerut ea, am ajuns la LIDL Iosia, am sunat pentru adresa exacta, ajuns la cocatie.

Karla e o fata de milioane, foarte draguta si sexy, m-a asteptat imbracata doar in lenjerie, intr-o locatie confortabila si aranjata frumos.

Mi -a oferit de baut, am fost intrebat daca fumez, daca ma deranjeaza fumul. Am zis ca nu deci in timp ce fuma tigara am avut o conversatie frumoasa.

Am stabilit si detaliile intalnirii, am achitat cei 200 ron pentru o finalizare ON,NP , mi-a oferit prosop curat, mi-a aprins ea becul la baie si m-a condus inauntru, foarte draguta. Baia mare , curata si dotata cu mai multe geluri de dus.

Revenit in camera m-am intins pe spate, a venit peste mine si am continuat discutia in timp ce ma mangaia pe piept umeri, ...

Dupa cateva minute bune , foarte frumoase, compenseaza faptul ca nu saruta aceste momente de tandrete, a trecut la oral, unul bun, nu in top 3 la mine insa.

Am trecut si eu la gustat pasarica si funduletul, e foarte curata si epilata corect, foarte gustoasa si excitant de sexy.

La normal mi-a placut mult, priveliste superba din toate pozitiile am incercat misionar , ea deasupra, capra , pe la spate - aici a fost o faza interesanta, o vedeam in oglinda telefonului, si ea a observat si scotea limbuta foarte sexy, apoi imi sugea degetul in timp ce eu pompam. Apoi am finalizat cu ea deasupra. Se mismca bine, nu oboseste usor.

Am mers la dus apoi am mai stat la o poveste, am fost servit din nou cu apa, apoi am plecat foarte multumit.

 

note:

Contact: tel: 0748365539 , VA TREBUI SA IL TREACA CINEVA IN TITLU.

Locatie – 10 curat,frumos aranjat, pat mare NU scartie, baie curata cu de toate ,gel de dus, prosop curat. zona Lidl Iosia.

Aspect – 10 la fata ii dau 10 este simpatica, sani 10, fund 10 ferm , frumos, . Imbracata in lejerie, sexy.

Igiena – 10 epilata DA , curata DA, parfumata DA, a facut dus DA

Atitudine - 10 e comunicativa, ai ce vorbi cu ea, nu te grabeste absolut de loc.

Atmosfera creata: 9 , nu a facut nimic special , doar ca locatia e ok.

GFE - 9 NU sarut pe buze , NU FK , DA saruturi pe corp, DA imbratisari, DA alinturi.

Oral – 8, 5 DA neprotejat , NU face chiar deep, DA atentie la zonele adiacente , NU am simtit dintii, DA priviri in ochi, dar mai discrete nu perferse cum as fi vrut,

Normal - 10 schimbat mai multe pozitii la care NU a comentat,, DA geme dar discret , putin, DA te atinge, DA priveliste frumoasa, DA contre, DA se misca mult si cu efect

Anal –NA

Pret : 200 ron/finalizare ON/NP

Timp petrecut: 60 min d_t_d

Raport calitate pret: bun

Recomandare : da, este de TOP

De revenit: sigur.

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Buna tuturor ;)

Imi cer scuze ca nu am raspuns zilele acestea la tel dar am fost plecata din oras.

Pentru cei ce doresc sa afle...azi am revenit in oras, locatia fiind aceasi !

kiss ya  :ellao

P.S :Adeun_dayic multumesc de recenzie si ma bucur ca te-ai simtit bine :P :2qm40hg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare tuturor, fiind nou pe acest forum, am tot citit pe aici recenziile voastre, asa ca mi-am zis neaparat trebuie sa o cunosc si eu pe Karla  :D  , fapt pt care tin sa precizez ca nu regret nici o secunda ca am ales-o pe Karla, este o femeie extraordinara, rafinata, sexy, frumoasa si inteligenta, are un caracter de milioane!! sa fiu sincer a indeplinit toate cerintele ce mi-am dorit sa gasesc la o femeie adevarata, stie cu adevarat sa se faca placuta, poti vorbi cu ea despre absolut tot ce doresti, e open-minded, iar asta mi-a placut, nu te grabeste absolut deloc ceea ce pt mine cel putin a contat enorm acest lucru, locatia, ca reper am primit LIDL Iosia, odata ajuns am primit exact si locatia propriu-zisa, dupa ce am ajuns in apartament, am ramas surprins placut cat de frumos amenajat este, exact pe gustul meu, m-a servit frumos cu un pahar cu apa, am stat de vorba in jur de 10 minute, am achitat inainte 200 lei, dupa care am mers la baie, mi-a aprins becul si mi-a oferit si prosop, dupa care am revenit in pat, Karla fiind proaspata dusata, am mai schimbat 2-3 vorbe pana s-a intarit si juniorul  :laugh2 dupa care am trecut si la fapte nu doar la vorbe  :hump , m-am infruptat din pasarica ei, foarte frumos epilata si nici un miros ciudat!! am sarit  peste oralul meu deoarece am fost atat de infierbantat incat m-am asezat pe spate, a montat prezervativul si a venit ea deasupra,o priveliste de vis, fund frumos bombat si ferm care chiar merita palme  :yummy am tinut-o in ritmul asta cam 20 de minute dupa care am finalizat glorios, data viitoare Karla promit sa ma revansez, stii tu.  :kiss3 asadar notele mele sunt:

Locatie – 10 curat,frumos aranjat, pat mare, nu scartie, baie curata cu de toate.

Aspect – 10 la fata, foarte frumoasa si are un zambet minunat, sani frumosi, fund bombat,ferm si sexy, 10 tot, nimic de obiectat!

Igiena – 10 epilata, curata, a facut dus, nici un miros ciudat nu am simtit!

Atitudine - 10 e comunicativa, ai ce vorbi cu ea, nu te grabeste absolut de loc, o femeie in adevaratul sens al cuvantului, pt mine acest punct a contat enorm

GFE - 10 pe mine unul nu m-a deranjat foarte tare ca nu accepta FK, timpul petrecut cu ea a  fost de nota 10.

Oral- data viitoare cu siguranta voi juriza si acest aspect.  :felatie

Normal - 10 

Anal –NA

Pret : 200 ron/finalizare, nu stiu cine zicea pe aici de preturi ca i se par mari samd, sincer? nu mi se par deloc asa dar ma rog, fiecare cu parerea lui.

Recomandare : da, fara niciun dubiu, e de TOP!!

De revenit? DA! cu siguranta, m-am simtit excelent cu ea (pana la urma asta si imi doream) pana data viitoare ( sper cat mai curand ) te pup Karla, ai tot respectul meu.  :kiss3

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Telefon: sobolan_soarec
  • Oras:oradea
  • Telefon: sobolan_soarec
  • Oras:oradea

te salut ! dator îţi sunt cu un răspuns. 1.eşti dulce . 2. păcat că nu dai ochelarii aia uriaşi şi jos uneori. 3. nu respecţi orele când ai programări( aştepţi mai mult ca la doctor) 4. învaţă să săruţi mai bine penisul( eşti prea grăbită ) 5. iar la preţul achitat mereu 200 ron ! consider că ar trebuii să te implici un pic mai mult ! puţin mai lipicioasă . în rest îţi doresc tot ce îţi doreşti tu ! îţi transmit si un pupik virtual după ureche,nu pe guriţă !

Link spre comentariu
  • Telefon: eu22005
  • Oras:cluj
  • Telefon: eu22005
  • Oras:cluj

Buna,

dupa o cautare profunda pe site am decis sa o vizitez pe Karla.

Sunat ,stabilit o intalnire in 15 minute,reper Lidl.Iosia.

Am urcat,m-a asteptat o fata micuta cu forme apetisante.Dupa o discutie de circa 10 minute,am plecat la dus,baie curata spatioasa.

am ales un oral NP ,care a fost bine executat.

timp petrecut circa 40-50 minute

aspect 9-10

locatie 10

igiena 10

oral 9

atitudine 10

 

tarif 250 ron

 

de revenit DA

de recomandat DA

Multumesc Karla,a fost OK

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Salut 

 

  acum cateva saptamani am vizitat-o pe acesta ''domnisoara'' , am sunat la nr gasit in publi24 dupa ce am vazut  pozele destul de hot 

am zis sa incerc sa vedem ce iese , ajuns la locatie , undeva in iosia langa lidl domnisoara ma indruma spre apartamentul ei

Ajuns in apartament ma invita la un pahara de suc/apa  , stam la taclale un pic dupa care trecem la actiune

in poze arata mult mai bine ca si in realitate , oricum e destul de draguta are sani mici , cam micutza 

 a inceput cu un ON nu foarte wow  , dupa care am trecut la un lady on top , misionar , doggy unde am si finalizat

 Este foarte deschisa , comunicativa  , a fost ok dar nu as mai reveni .... sunt in cautare de ceva nou tot timpul :D

 

 

 Aspect 8.5

 CORP 9

 FATA 9

 ON 8.5 

IGIENA 10

NP 8.5 ( pt mine nu a fost ceva iesit din comun )

 

 Apartament lux 

 Baie curata , prosop curat 

 

 

Achitat 200 ron 1 fin 

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...