Jump to content

TOP:Cristina 0730698303

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Super fata!!! Am fost de 2 ori la ea dar abia azi mi-am creat cont si voi încerca sa fac chiar si o recenzie: Locație: la iesirea spre Dragasani,bl nou, f curata locația Contact:apel ,răspuns rapid ,î

Posted Images

Acum 21 minute, crystinutza a spus:

Buna dragilor! Astazi sunt disponibila pana la ora 21:30. Ramane aceeasi modalitate de contact: 0721350757 telefonic, whatsapp cat si sms! Va pup, imbratisez si astept cu drag! 🥰

Ești de top, bravo ție, te place cine te place, menține-o privat dacă tot ești top.! Lasă, în special clienții tăi, lăsați loc de recenzii pentru noile fete, să vedem și noi, pește, nu pește, grup de fete la făcut bani, etc.!

Buna Mihaip86 sunt unele zile in care nu activez sau revin in locatie destul de tarziu si m-am gandit ca anuntarea disponibilitatii este un gest bun! Unii barbati mai urmaresc daca sunt in ziua respectiva activa, de aceea am scris. Pe o parte ai si tu dreptate cu scrisul recenziilor dar am sesizat ca nu mai au curaj ca li se scrie, ca raspuns, lucruri urate. Imi pare nespus de rau ca te-am deranjat  cu ceva ca am scris. Sa ai o zi minunata! 😄

• Like 1

Am.zis sa f#t si eu ceva de top ca am văzut recenzii bune,dar am rămas cu un gust amar.o sun îmi spune detaliile si îmi spune sa o sun când ajung în pitesti. Ii spun ca ajung în 10 minute si ajuns la pitesti da I si suna .surpriza nu mai răspunde. De top rămâne pt altii nu si pt mine

• Like 1
Acum 9 minute, crystinutza a spus:

Buna Mihaip86 sunt unele zile in care nu activez sau revin in locatie destul de tarziu si m-am gandit ca anuntarea disponibilitatii este un gest bun! Unii barbati mai urmaresc daca sunt in ziua respectiva activa, de aceea am scris. Pe o parte ai si tu dreptate cu scrisul recenziilor dar am sesizat ca nu mai au curaj ca li se scrie, ca raspuns, lucruri urate. Imi pare nespus de rau ca te-am deranjat  cu ceva ca am scris. Sa ai o zi minunata! 😄

Pot spune că este profi fata, se vede că știe și are experiență.Cristina, tu și foarte puținele, ai plus de la mine!

• Like 1
Acum 2 minute, marinica69 a spus:

Am.zis sa f#t si eu ceva de top ca am văzut recenzii bune,dar am rămas cu un gust amar.o sun îmi spune detaliile si îmi spune sa o sun când ajung în pitesti. Ii spun ca ajung în 10 minute si ajuns la pitesti da I si suna .surpriza nu mai răspunde. De top rămâne pt altii nu si pt mine

Acum na, imi pare chiar rau, nu vreau sa pun oamenii asa pe drumuri degeaba, nu a fost cu intentie. Se mai intampla si la case mari si la mai mici, dar nu mereu :)

Acum 9 minute, mihaip86 a spus:

Pot spune că este profi fata, se vede că știe și are experiență.Cristina, tu și foarte puținele, ai plus de la mine!

Nu este vorba de profi ca am atatea defecte vorba aia cacalau. Imi plache sa stau printre barbati. Multumesc mult pentru apreciere! 😘

• Like 1
  • Inimioara 1
Acum 9 minute, crystinutza a spus:

Nu este vorba de profi ca am atatea defecte vorba aia cacalau. Imi plache sa stau printre barbati. Multumesc mult pentru apreciere! 😘

Ok.

1 oră în urmă, marinica69 a spus:

Pentru găozel5 

1 hour ago, marinica69 said:

Asta inseamna ca nu e de top? Tu suferi de mania persecutie, observ.

• Like 1

Alexstrong incerc sa ma mobilizez cu stabilirea tuturor intalnirilor. Uneori mai fac si gafe, na. De aceea uneori se ajunge la neraspunsul apelurilor sau amanarile, in privinta acestor aspecte asta nu inseamna ca nu sunt o femeie care ofera placere cum trebuie sau nu acord atentia de care are nevoie un barbat pentru a se simti bine. Oricum las la aprecierea barbatilor care sunt multumiti de felul cum sunt eu. Sper candva sa iti schimbi si tu parerea. 😘🙂

SERVICIILE MELE SUNT:
SEX ORAL PROTEJAT
SEX NORMAL PROTEJAT
FACE SITTING
FORE PLAY
FRENCH KISS( IN FUNCTIE DE IGIENA SI COMPATIBILITATE)
HAND JOBS
GFE
FOOT FETISH/FOOT WORSHIP
ROLE PLAY
SEX TOYS(VOI IMBUNATATII ARSENALUL)
69
SE ACCEPTA ANILINGUS/CUNILINGUS
SEX IN DUS, (DUS IMPREUNA)
SEX INTRE SANI
FIN CORPORALA
DIFERITE POZITII
Pret:130nr/30sau40min,

230lei o ora.
Ramane si varianta de 100lei pentru barbatii care se grabesc si parasesc locatia in 10minute sau maxim 15minute
Multumesc mult!🥰