Sari la conținut

Fiica si mama-0730222266


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

" FIICA si mama experimenteaza senzatii unice cu mama si fiica. Amandoua au ales acelasi tel, acela de a va crea voua barbatilor placere. Atmosfera de erotism absolut, show real. Nu avem limite sau prejudecati"

Nr tel:0730222266

Pret:350 l/h

Stiti ceva de anuntul asta?

Link spre comentariu
  • Oras:bxcbgfd5
  • Oras:bxcbgfd5

Deci, adineauri am sunat, mi a răspuns o tipă și mi a spus că pot să aflu mai multe doar dacă mă deplasez la locație. Am tras o un pic de limbă și în mare s-ar putea obține o partidă cu ele în același timp. WOW! La sf. lunii eu ajung în B., nu știu despre voi, dar mai mult ca sigur eu am să trec pe acolo să văd ce și cum. Asta cred că ar putea fi o experiență  one in a life time :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Colegule @antilexxx, facem echipa impreuna, dar sa aiba program pe zi. Dupa 22 imi este cam greu. Le sunam si stabilim ceva in timpul zilei dar mai intai vb noi pe privat.

Te salut!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am Sunat . Mi s-a comunicat ca este vorba de salonul Hot Angels , care are 3 sedii : p-ta Unirii , Calarasi si inca unul ( nu am retinut ) . Ar fi la locatia din Unirii 2 tipe blonde ( nici vorba de mama - fiica ) . Nu se fut . Doar Masaj . Poate aflati voi mai multe .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...