Sari la conținut

Blonda 40 ani - 0736410609 / 0785630177 (Tineretului)


Vizitator scrat

Postări Recomandate

Vizitator scrat
Reputație: 0

Blonda 40 ani, rafinata,tandra si senzuala,foarte pasionala,1,70/56kg,sani nr.3,ofer companie intima,sex oral si normal,masaj erotic,masaj de relaxare profesional si alte fantezii. Discretie si intimitate maxima. Pret 100 ron/fin.La doamna asta a fost cineva?

post-3686-133409706093_thumb.jpg

post-3686-133409706094_thumb.jpg

post-3686-133409706095_thumb.jpg

post-3686-133409706096_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

FRUMOASA si naturala, matura, ofer, rafinament, discretie, servicii deosebite, companie intima, masaj erotic, de relaxare, body masaj. Ofer si rog seriozitate 200 ron/h chiar nimeni nu a incercat-o pe dna? are si poze noi vadpost-7712-133409715297_thumb.jpgpost-7712-133409715298_thumb.jpgpost-7712-133409715299_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator AndreeaSweet
Reputație: 0

Doamna a lucrat pe strada Dianei nr 2,dupa care s-a mutat pe Tineretului,in spate la Micro. Primul set de poze este real 100%,dar nu stiu daca este ea sau cineva care i-a furat pozele. Pozele noi nu imi par a fi ale ei,ceea ce ma face sa cred ca este cineva care le foloseste. Sa incerce cineva:)


Daca sunteti atenti si faceti o comparatie intre pozele mele si ale doamnei,veti vedea ca avem acelasi scaun:) o cunosc cu siguranta...doar pozele postate de scrat sunt reale...dar repet,nu stiu daca mai profeseaza,pt ca stiu sigur ca locatia din Tineretului s-a desfintat dupa o saptamana de la plecarea mea,iar Aniela o alta doamna matura s-a mutat in zona Dristor
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm ca primul set de poze este real,prima data am intalnit-o acum 2 ani cand activa deasupra magazinului Obor iar a doua oara acum 6 luni cand activa in spatele magazinului mIC.RO de pe bulevardul Dimitrie Cantemir,are +/- 45 ani dar se mentine binisor,are cearcanele cam profunde dar e draguta la fata,pielea fina,pasarica stramta,schimbat mai multe pozitii,dar nu e de cursa lunga,al doliea numar mi-a zis ca nu mai poate,asta dupa vreo 30 minute de tavalit:D,lasat 100 lei si am plecat,pentru cei care prefera gainile batrane o recomand:P

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Astazi am vizitat si eu aceasta domnita. Greu de spus daca-s pozele ei sau nu, nu exista semne distinctive, iar in realitate ea arata foarte/destul de bine. Tind sa cred ca primul set de poze este mai aproape de realitate, dar, in ziua de azi, cea din primul set poate fi usor si in al doilea.Locatia ei este prin zona Dorobanti, str. Amman, a doua la dreapta cum mergi spre piata Dorobanti, de la Stefan Cel Mare. Apartamentul este de doua camere, locuieste cu inca o colega (din spusele ei, eu n-am vazut si auzit nimic in timpul vizitei), apartament curat, prosop curat si apretat. M-a intampinat in desuuri negre, pantofi cu toc, evident, din spatele usii. Doamna in cauza are peste 40 de ani, nu stiu cat, dar arata foarte bine. Intradevar, pielea este fina, sanii 3 spre 4, frumosi, cu sfracuri excitabile, rozalii. Nu cred ca are 170 cm, dar e pe aproape. Subtirica, picioare frumoase, poate fundul putin cam lasat. De remarcat ca este tare draguta la fata, are dantura impecabila, un zambet cuceritor, ochi frumosi. I-am spus ca seamana cu Crina Matei, lucru pe care mi-a spus ca l-a mai auzit si de la alte persoane (deci nu-s eu nebun). Ca si prestatie, nu pot sa spun mare lucru, eu sunt adeptul intalnirilor cu mult preludiu, conversatie, tandrete...rahaturi d'astea. Oralul facut de doamna in cauza a fost neprotejat, cu finalizare orala dar care pare sa nu-i faca prea mare placere (a scos-o din gura imediat dupa ce-a dat de gust, apoi a bagat-o la loc si si-a continuat treaba). Nu-i pasionata nici de FK, dar usor-usor se poate incerca ceva (nu refuza categoric, dar eschiveaza frumos).Are, pe interiorul pulpelor, stanga-dreapta piersicutei, niste pete mai inchise la culoare, nu stiu de la ce provin, si nici n-am vrut sa intreb.Este rafinata, ai ce discuta cu ea, iar daca esti pe aceeasi lungime de unda te poti simti ok, ca si cu o amanta cu experienta.Costul total a fost de 250 ron, platiti la sfasitul intrevederii.Nu stiu detalii nici despre anal, nici despre cum se misca la normal, dar cred ca nu-i rau sa incercati.Dupa umila mea parere, este de recomandat celor care nu cauta sex sportiv, ci mai degraba o companie placuta (revin, e frumusica la fata), cu o finalizare dupa dorinta.Nota generala 8,5Bafta tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu

Fost si eu. Pe cucoana am recunoscut-o ca prestand prin primavara/vara pe Cantemir deasupra la Mic.ro. Nu se omora cu FK si nici cu finalizarea orala ("prefer in alta parte" mi-a zis).Faza este ca pe Cantemir avea alte scoruri, parca 100 fin / 150 ora.Acum cere pret de Dorobanti insa pe mine nu m-a convins sa raman nici la preturile din Cantemir.Nu arata neaparat rau pentru varsta ei, destul de dragutica la fata, blonda tunsa scurt, un pic "pufoasa", imbracata sexy, insa la scorul asta prefer alte oferte.Inteleg - din descrierile voastre - ca prin prin apropiere stau Alexandra (fata frumoasa) si Diana fosta langa Inter acum cativa ani.Pe ele nu le-am prins la telefon neam. Inteleg ca Alexandra e plecata o vreme.Daca ma ajuta careva cu un sfat care sa si functioneze ca sa ajung la Diana dau o bere.Scuze pentru off-topic.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

'Gaina batrana face ciorba buna' cam asta a fost in capul meu si-am fost profund dezamagit

 

Nr. telefon:0785630177

Locatie: strada Amman cu calea Dorobanti intr-un bloc cu balcoane verzi. Apartamentul cu doua camere baie mica dar curata, gel de dus, prosop curat,in camera de lucru patul cu o cuvertura sintetica pe care astere doamna un prosop mai mare .

Aspectul: cred ca are peste 45 de ani lejer, are trasaturi frumoase dar se vad ridurile accentuat in jurul gurii, are o burtica dizgartioasa pe vreo doua straturi, subtirica la picioare , iar sanii sunt ok pentru varsta dansei.

Prestatie :incepe cu oral combinat cu laba cel mai prost pe care l-am intalinit pana acum, finalizat oral dar a scos-o din gura si iarasi laba , in pauza ma intreaba ce vreau finalizare sau masaj ? Am ales finalizare sa vad cum e si la normal . Incepe tot cu un oral combinat cu laba si mult scuipat , ma intreaba daca-mi vine , trecem la normal si din doua in doua minute imi spunea 'hai ca numai poti al doilea numar'. Am schimbat cateva pozitii nu a comentat dar cu aceiasi replica obsesiva 'Hai ca nu mai poti', mi-a scos prezervativul si s-a asezat pe scaun fara sa ma intrebe daca renunt la al doilea numar. Cum nu prea am tupeu n-am mai zis nimic am facut dus, m-am imbracat si-am plecat.Timpul petrecut a fost cam 35-40 de minute cu tot cu dus, primire, conversatie.

NOTE:

locatie:8

aspect:6

oral:3

normal:6

atitudine:4

 

Halatul :200 ron/ora pe care i-a solocitat la inceput

Venisem sa invat meserie cum se spune de la o doamna rafinata si cand colo am plecat cu coada intre picioare. :no2

Multumesc pentru atentie!

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...