Sari la conținut

Posibilitate de upgrade la cont


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Tot caut prin diverse colturi ale forumului care-s pașii către un cont cu ceva mai mult acces, si nici o bafta sa gasesc un raspuns.

Imi amintesc ca am vazut un topic in care era relevant numarul de recenzii si punctele de reputatie, dar nu il mai gasesc.

 

Mulțam anticipat pentru ajutor,

Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

Salutare,

 

Tot caut prin diverse colturi ale forumului care-s pașii către un cont cu ceva mai mult acces, si nici o bafta sa gasesc un raspuns.

Imi amintesc ca am vazut un topic in care era relevant numarul de recenzii si punctele de reputatie, dar nu il mai gasesc.

 

Mulțam anticipat pentru ajutor,

 

de parca nu scrie mare si lat in meniul principat, tocmai UPGRADE

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Crollo cred ca se referea la posibilitatile de avansare "pe merit", nu pe bani.

 

@Crollo: promovarea despre care-ti aduci aminte, pe baza punctelor de reputatie, recenziilor etc. nu mai este valabila. Singurul criteriu de promovare gratuita se bazeaza pe numarul de posturi: daca nu ma insel, la 200 devii Serious Contributor, la 1000 devii VIP si la 5000 - Platinum. (Nu garantez ca am retinut corect cifrele!)

 

Pentru alternativa mai rapida, cum zice Azareth - vezi butonul "Upgrade" din meniu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Å¢ara lui MoÅŸ Crăciun
  • Oras:Å¢ara lui MoÅŸ Crăciun

Banul Nimfomanelor, cand ti-ai adaugat 200 de postari?:)) Si tu esti gradat peste noapte? De unde mania asta de a fi un ocean de generali, intr-o balta de soldatei, @pisicuts ?;))

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Banul Nimfomanelor, cand ti-ai adaugat 200 de postari? :)) Si tu esti gradat peste noapte? De unde mania asta de a fi un ocean de generali, intr-o balta de soldatei, @pisicuts ? ;))

joaca si tu fazan,posteaza melodii,baga emoticoane la fiecare postare,intr-o ora esti gold :D

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Å¢ara lui MoÅŸ Crăciun
  • Oras:Å¢ara lui MoÅŸ Crăciun

joaca si tu fazan,posteaza melodii,baga emoticoane la fiecare postare,intr-o ora esti gold :D

Ahaaa... Deci asta e politica! :D Merci de pont. :) Chiar si asa... mai am si viata personala, mult prea interesanta incat sa-i pierd timpul dedicat in a juca fazan si a posta niste rahaturi de manele... sau ce mai asculta lumea "mondiala" pe aici. :)

 

Asta cu emoticoanele e prea... Pisicuts ar trebui sa faca ceva si sa mai curete off-topicul in prostie. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ahaaa... Deci asta e politica! :D Merci de pont. :) Chiar si asa... mai am si viata personala, mult prea interesanta incat sa-i pierd timpul dedicat in a juca fazan si a posta niste rahaturi de manele... sau ce mai asculta lumea "mondiala" pe aici. :)

 

Asta cu emoticoanele e prea... Pisicuts ar trebui sa faca ceva si sa mai curete off-topicul in prostie. ;)

banu' vorbeste toate limbili,pe ce lume traiesti? :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...