Sari la conținut

Blonda, Transilvaniei, 0755317142


Postări Recomandate

      Sursa Jurnal Bihorean '' tanara blonda sexy, 22 ani, ofer companie domnilor  generosi''. 

Sunat la interfon, urcat la adresa indicata, am fost poftit intr- una din camere pt un chat preliminar. Am facut cunostinta, insa habar nu am de obicei nu  retin numele, cel putin acum am un lapsus. 

      E o tipa blonda,  cu un puternic accent rural, o fi de pe la tara cu siguranta, cu suvite negre, tunsa pana la umeri ii da un sarm tineresc si o avantajeaza. Undeva la 167- 169 cm picioare frumusele, fine, corp slim, fundic teapan. Sanii medii, frumusei, placut la palpat. 

       Am intrebat-o ce face si tarifele si am fost cam socat de dezinvoltura de a declara foarte facil ca si normalul se poate neprotejat. Intrebat-o de ce recurge la aceasta modalitate, foarte franca mi- a spus ca '' multi clienti ii cer acest lucru'', cred ca multi clienti imbecili, nu vreau sa vexez pe nimeni insa expun si pe altii la alte pericole. 

        In fine, aveam deja o retinere destul de mare, insa pana la urma am ramas pentru o finalizare la 50 de lei totul protejat. 

Schimbat doua pozitii, misionar si LOT unde am si finalizat. 

       Note :

Aspect  la fata 7  corp 7,5 

Sex OP destul de bunicel, are o gurita mare si primitoare, stie, daca era NP cu siguranta era mai satisfactor, supt bun, dat cu limbuta pe la oute, per total 7

NP clasic, insa mi a placut ca e destul de stramta, per total 7, 5 

Igiena curatica, mirosea bine, epilata, pusi frumoasa, roza , cu labii frumos conturate, 8, 5 

Locatia: un apartament destul de invechit .. 7 Poate ma insel in privinta locatiei, insa tind sa cred ca e aceeasi folosita de un alt estrogen care presta aici Claudiuza parca. 

Tarife: 50 OP/NP, 70 de lei ONP+ NP/ 100 de lei ONP+ NNP !!!!

   Nu face CIM, nu am incercat nimic altceva, anal nu am intrrebat insa nu cred ca face pt ca altfel imi spunea cand a prezentat oferta de servicii. 

     Recomandare : ma rog, in lipsa de altceva si daca vrei sa incerci ceva nou insa mare ATENTIE la normalul neprotejat !! 

 

Trai bun, coituri ferme ! 

 

 

 

  • Like 15
Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

eu am primit alta oferta: 70 sau 80 lei (nu mai stiu exact) op+np, 100lei on+np, 150lei on+np+anal, 200lei ora (tot inclus, cate nr poti) ... nu am mers ca azis ca are ceva clienti, dupa care nu a mai rasp (nici nu am mai insistat!!)

 

poate altadata...

 

 

bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu

@ ttm este veridic ce spui, am sunat si eu azi inapoi si am primit si eu aceste noi preturi, reactualizata.  Si sunt ferm convins ca cineva de pe site i -a dat un pont cu normalul neprotejat intr-ucat azi a spus ca nu face. A introdus analul vad si chestia cu ora. 

      Daca face eu zic ca merita lovita si anal, e posibil sa revin :)

Numai bine ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...