Sari la conținut

0732998373 Anca - Trapezului


Postări Recomandate

  • Oras:ORIUNDE
  • Oras:ORIUNDE

Lucrează nu este plecata. Are anunt pe Publi24. 0727250410 Noul nr.

si tu ai fost la ea??  asa ca fapt divers ce tajuaj are pe umar ??? asa ca discutie. Ea nu a fost tatuata pe picior niciodata, dar pe umar da...si cei care am fost ne vom da seama ce hal esti

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

D,ra dl,publi24,duce mai repede cu un Milf veritabil,Anca era muult mai slăbută,si nu se poza niciodată,asa k poate este vre,o tipa care seamănă cu Ea!Oricum Dumitrescui ,dak zici ca ai fost la EA,înseamnă k nu esti un client fidel,stii f,bine ca tipa nu dorește reclama,are circuit închis,Oricum nr ăsta va fi sters,asa k cine stie pe unde se odihnește în Elveția,la aer curat si lume buna!

Link spre comentariu
  • Oras:ORIUNDE
  • Oras:ORIUNDE

D,ra dl,publi24,duce mai repede cu un Milf veritabil,Anca era muult mai slăbută,si nu se poza niciodată,asa k poate este vre,o tipa care seamănă cu Ea!Oricum Dumitrescui ,dak zici ca ai fost la EA,înseamnă k nu esti un client fidel,stii f,bine ca tipa nu dorește reclama,are circuit închis,Oricum nr ăsta va fi sters,asa k cine stie pe unde se odihnește în Elveția,la aer curat si lume buna!

Corect! daca era in tara cred ca aflam ceva. Eu zic ca sunt doi fraieri ce cauta ori sa faca rau ori sa dea teapa. Mai iau un tovaras si merg sa vedem ce este, sa nu ne luam acolo ceva.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu v.am zis ca este plecată din țară,de obicei cand revine,stiu k anunță ori prin sms ori prin cunoscuți,oricum băieții care au dat zvonul sunt cam suspecți,înscriși în 7,8 august,asa k au ei ceva de împărțit ori sunt cu intenții rele!Baftă Anca oriunde ai fi!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...