Sari la conținut

Masaj erotic krisztina 0755512875


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna dragi prieteni

 

Am fost la Krisztina , dar din pacate nu e ceea ce a fost odata. 

Tocmai atuul ei principal a disparut, si anume = erotismul si daurirea ei neconditionata si spontana

A devenit rece si prea calculata , ca majoritatea fetelor din breasla

Poate a suferit ceva deceptii si o inteleg dar nu mai are farmecul de odinioara

Daca gresesc inseamna ca doar fata de mine s-a schimbat.

si e bine daca e asa

 

In amintirea clipelor deosebite traite impreuna sper sa gaseasca ceea ce cauta si nu a reusit pana acum

Link spre comentariu

O experienta neplacuta!!!

 

Citind cu mare bucurie de revenirea domnisoarei, am sunat sa-mi fac o programare, am fost informat ca mai are o singura pozitie libera, de la ora 13.20. Era perfect pentru mine, am stabilit intalnirea, iar cand am ajuns nu mi-a raspuns la telefon. Am asteptat 15 minute, am incercat s-o sun de 4-5 ori, i-am trimis 3 mesaje, printre care una cu intrebarea daca are vreo problema din cauza careia nu poate raspunde si daca mai poate sa se tina de programare, insa nu am primit nici un raspuns. Am plecat dezamagit pentru ca facusem un drum de la Bucuresti la Brasov degeaba si cineva si-a batut joc de timpul meu, drept pentru care are o bulina neagra de la mine. La o a doua nu voi mai apela niciodata la serviciile ei, indiferent cat de bune ar fi.

 

Am totusi speranta ca a fost doar un caz izolat si a avut motive intemeiate pentru care nu s-a tinut de programare.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Im pare nespus de rau , nu im sta asa ceva in fire mi am scapat telefonul si i sa blocat toate functiile . Daca credeti vrodata ca pot sa ma reavansez pt,acest inconvenient care im dau seama ca a fost foarte neplacut. Va fac o reducere de pret. (Sincer im pare rau , mai mult nu pot face)

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Im pare nespus de rau , nu im sta asa ceva in fire mi am scapat telefonul si i sa blocat toate functiile . Daca credeti vrodata ca pot sa ma reavansez pt,acest inconvenient care im dau seama ca a fost foarte neplacut. Va fac o reducere de pret. (Sincer im pare rau , mai mult nu pot face)

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

   O experienta foarte frumoasa si memorabilia.Domnisoara foarte frumoasa, foarte zambareata si bine dispusa, o prezenta foarte placuta si foarte comunicativa.Notele mele sunt numai de 10 pentru curatenie, amabilitate, masaj si tot ce poate insemna o astfel de experienta.Abea astept urmatoarea intalnire.O recomand cu mare placere.

Link spre comentariu

Saptamana trecuta avand drum prin Brasov am aflat ca s-a intors Krystyna. O urmaream de mult, dinainte sa ia o pauza, insa niciodata nu am prins-o. Am facut programare initial prin sms, confirmare apoi prin telefon, am ajuns la locatie, Avangarden 3.

Desi am primit numai recenzii pozitive despre ea, pe mine nu m-a convins, foarte tacuta, rece, un masaj mecanic, finalizarea la fel, in afara de sani (si acolo cu retinere) nu am avut voie sa pun mana pe nimic. Probabil cei care o cunosc mai bine ne-ar putea spune daca intradevatr s-a schimbat fata de trecut.

 

Locatie  -  10
Aspect  -  8
GFE  -  6
Atitudine  -  7
Igiena  -  9
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragi prieteni

Sincer imi pare rau ca incep sa se confirme

banuielile mele

Krys s-a schimbat , nu mai e fata cea bine dispusa

amabila si rabdatoare. Ceva s-a intamplat in

viata ei de s-a intors probabil fortata de imprejurari

Mare pacat de am pierdut o fata cu atitudine si

 

GFE de 10

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Domnilor eu sunt tot aceasi dar probabil mam schimbat tocmai. Datorita asa numitilor" prieteni" care au ceva de zis in loc sa im zica mie se grabesc repede sa scrie pe forum dar asteapta confidentialitate din partea noastra a fetelor . Recunosc sunt mai reticienta , dar im pasa la fel de mult de voi ca si inainte nu sunt perfecta dar incerc sa multumesc cat de multa lume potcaci pe toti niciodata nu voi reusii indiferent cat mi as dorii.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Draga Khrys

 

Eu amf fost si ti-am ramas prieten si in interesul tau

Spun ca te-ai schimbat fata mea in rau, no sa-ti

Mearga asa, no sa ai succesul de odinioara.

Fie ca eu sa gresesc si sa nu am dreptate

Dar incearca sa fii curtizanana care ai fost odata

Fara mofturi

Link spre comentariu
  • Telefon: bdesire86
  • Oras:Brasov
  • Telefon: bdesire86
  • Oras:Brasov

Stai si laşi fata sa-si faca treaba,te relaxezi,te simti bine,atmosfera placuta,muzica de relaxare,lumanarele parfumate si placere,ce crezi ca o sa faci?,daca e erotic nu inseamna ca ai parte si de sex,sau asta astepti ca raspuns:))

Pacat ca nu lucrează si sambata domnişoară.

Link spre comentariu
  • Oras:bv
  • Oras:bv

Stai si laşi fata sa-si faca treaba,te relaxezi,te simti bine,atmosfera placuta,muzica de relaxare,lumanarele parfumate si placere,ce crezi ca o sa faci?,daca e erotic nu inseamna ca ai parte si de sex,sau asta astepti ca raspuns:))

Pacat ca nu lucrează si sambata domnişoară.

eu astelptam sa raspunzi concret, nu la sex ,ci une pui mana si cat ti se permite
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

B.Ú.É.K.!

UN AN NOU FERICIT!

Sa ai parte doar de bucurii, sa fii fericita, implinita, realizata si nu in ultimul rand sanatoasa.

Sa ti mearga treburile exact asa cum ti le-ai visat.

Sa-ti gasesti sufletul pereche.

Sa ierti pacatele cateodata involuntar comise de cei mai apropiati tie.

Astfel incat anul care vine sa fie cel al impacarii si dragostei.

Link spre comentariu

Am fost si eu la kristina,vorbiti aiurea. Eu o cunosc de mai demult.Este o super fata.Apar uni care nu stiu ce vorbesc.Daca vrreti ceva de calitate si anul acesta hai sa pastram ce este bun si sa ne abtinem de prostii.Asta se face in pat. Poate cu sotia,dar nu stricati placerile ""interzise"".Cu respect pentru toti un an bun si o anumita decenta in public in spatele usi fiecare cu ... ce vrea si poate.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Eu stiu de obicei ce vorbesc si nu aurea. Recenziile sunt tocmai sa prezinti impresiile tale proprii, si cele pozitive si cele negative. Si ultima mea experienta a fost negativa.

Ce, era sa mint si sa zic ca a fost bine? Cand a fost, n-am

ezitat o clipa s-o spun. Dealtfel respect parerea fiecaruia si cer sa respecte si ei opiniile mele.

Si mie-mi place  de Krisztina si doar in interesul ei am fost sincer si nu lingau.

Sper sa fi fost un accident iar intalnirea urmatoare sa spulbere orice indoiala si ea sa redevina aceeasi curtizana pe care o stim cu totii.

Link spre comentariu

Nu comentez raspunsul tau stimate bakkfitty din respect pentru colegi si pentru doamne si domnisoare dar nu esti tu care decide care este interesul domnisoarei. Daca nu iti place, stai acasa sau dute in alta parte si lasa pe altcineva sa se bucure de fata asta.Nu este de datoria noastra sa educam fetele. Iti place cum este  ,te mai duci. Nu  este ok?Stai acasa sau te duci in alta parte si daca te consideri un domn pastrezi discretia si iti spui parerea in particular la doamna si nu strici o cariera construita cu seriozitate si profesionalism.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...