Sari la conținut

Blondi de la Billa, tel: 0746633985 0734533759 0769336918 fost (0757407354) mess: blondi_senzuala


robocock

Postări Recomandate

  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:) Asta e din gasca lui labache....comenteaza....denigreaza...stie tot. cauta informatii....cand zic 'din gasca' :) intelegi ce vreau a zice. vezi ca a precizat vasile care sunt 'punctele forte' ale prostului. 

Ai vizitat-o macar o data?

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

:) Asta e din gasca lui labache....comenteaza....denigreaza...stie tot. cauta informatii....cand zic 'din gasca' :) intelegi ce vreau a zice. vezi ca a precizat vasile care sunt 'punctele forte' ale prostului.

Ai aparut si aicea mai saracia pamatului vezi ca tu ai gasca ta de bulangii cu care te arzi in cur sugatorule asa am auzit ca iti place sa o iei la mizerie!! La caca!caca! maximus cacanarus 😂😂 gauazarule! Tot faci afirmatii si tu esti dintro gasca de dinozauri bulangii va ardeti in cur unul pe altul parazitilor! Mai laba vezi daca vrei sa sugi dute in Zimbaue si sugele maciucile la negrii pe acolo sugatorule de pula doboratorule de bote sculate..panarama de maximusus!! Ma sugaci da de unde vine nilul asta tau de labar infect maximusus!! Te crezi ceva smardoi sau ceva om influect eu cred ca esti un vierme infect!! Sa ne sugi pulele sugaciule bulangiule cordit ma pis in gatu tau de pizda ordinara sugemiai pula cu.familia ta de muist in vaiata sa iti dau la muie si tie si la neamu tau muistule trag in mata!! Sloboz.in ea gatii tai de pizda bagasi-ar isus si dumnezo pula in familia si in gura maicii tale de gunoi de om imputit pui pe rasa matii de jeg..labarule n-ai ave noroc de borațanie de om!!
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

 

Nu,nu doar tu ai avut placerea asta !

Greșești.

Nu doar eu am vizitat-o, au mai fost mulți, mulți alții, dar am oarece îndoieli că tu te numeri printre ei. Blondy avea un fler aparte în a-și selecta clientela.

Link spre comentariu
  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

Greșești.

Nu doar eu am vizitat-o, au mai fost mulți, mulți alții, dar am oarece îndoieli că tu te numeri printre ei. Blondy avea un fler aparte în a-și selecta clientela.

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ai o vrajeala inutila ! Dece ma ataci fara sa iti fi gresit? Nu ai loc De mine batranache?! Vezi’ti te rog de patratelul tau ! Inteleg e dureros ai o varsta se intelege bota nu’ti mai prea merge nevasta te insala copii isi ba joc de tine si te trateaza ca pe ultimul om. iar tu frustratule ce faci? Ma ataci pe mine drept razbunare. Te rog mananaca-ti cacatul linistit si nu te mai baga in seama cu mine!

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

 ia uite ce sensibil e cautatorul de informatii stix fix pix. se simte atacat:))))))). ba prostane tu nu ai loc de altii. tu din spusele unor membrii 'te interesezi' , cauti , santajistu' pulii. cu ce te-a atacat ba pui de gaina? ca a zis ca nu ai vizitat-o pe blonda? ai de plm ce atac! 

@altu grobian zici tu ca-i asta? :) l-ai omorat . omu crede ca i-ai zis ca are beemveu :))))))))) . nu stie el ce semnifica. omu e un nebagat in seama dornic sa fie 'influencer'. din gasca lui labache:)). poate chiar o alta 'personalitate' a lui labache:)))))))). ignora-l da-l in plm de neica nimeni!

Greșești.
Nu doar eu am vizitat-o, au mai fost mulți, mulți alții, dar am oarece îndoieli că tu te numeri printre ei. Blondy avea un fler aparte în a-și selecta clientela.

 

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ai o vrajeala inutila ! Dece ma ataci fara sa iti fi gresit? Nu ai loc De mine batranache?! Vezi’ti te rog de patratelul tau ! Inteleg e dureros ai o varsta se intelege bota nu’ti mai prea merge nevasta te insala copii isi ba joc de tine si te trateaza ca pe ultimul om. iar tu frustratule ce faci? Ma ataci pe mine drept razbunare. Te rog mananaca-ti cacatul linistit si nu te mai baga in seama cu mine!

 

 

Grobianule, masoara-ti cuvintele.
Full stop!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...