Sari la conținut

Blondi de la Billa, tel: 0746633985 0734533759 0769336918 fost (0757407354) mess: blondi_senzuala


robocock

Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

@jason4u: de intrebat a intrebat mihuhugo, intrebare la care i-a raspuns co79ro.

 

@co79ro, da face anal, dar acest serviciu nu intra in oferta standard. Depinde de toanele ei si cat de "incinsa" este.

Da, daca o aduci in "zona de fierbere" si este si ea cu chef, face anal. Partea buna e faptul ca acest serviciu nu-l taxeaza suplimentar. E un bonus "de buna purtare" pentru cel care a "trecut-o pragul". O mentiune suplimentara, actiunea la anal trebuie sa fie delicata, nu poti da ca "surdu' in tobe".

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

@jason4u: de intrebat a intrebat mihuhugo, intrebare la care i-a raspuns co79ro.

 

@co79ro, da face anal, dar acest serviciu nu intra in oferta standard. Depinde de toanele ei si cat de "incinsa" este.

Da, daca o aduci in "zona de fierbere" si este si ea cu chef, face anal. Partea buna e faptul ca acest serviciu nu-l taxeaza suplimentar. E un bonus "de buna purtare" pentru cel care a "trecut-o pragul". O mentiune suplimentara! actiunea la anal trebuie sa fie delicata, nu poti da ca "surdu' in tobe".

Am inteles...tarziu :)
Link spre comentariu
  • Telefon: braner69
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Telefon: braner69
  • Oras:Cluj-Napoca

Raspunsul lui adriian10 a venit intr-un tarziu. Dar fiind curios, am zis sa aflu cu ochii mei si am vizitat-o inainte de a postul lui adriian10.

Pot spune ca de slabit a slabit, chiar foarte bine. Mai are un pic de lucru dar deja arata bestial. Ca o MILF veritabila. Mai ales fundul, care a devenit unul futabil din greu.

Serviciile sunt cele cunoscute deja, halatul fiind 200 de grei. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

100% presteaza

Am fost de cateva ori la ea si outcall a fost la mine si de fiecare data am fost multumit de ea.

 

 

http://www.blondi-senzuala.ro/images/logo.gif Contact

Puteti sa ma contactati prin mail sau messenger la adresa de mai jos sau prin telefon la unul din urmatoarele numere:

Contact me

Please feel free to contact me by email or messenger at the following address or by phone at one of the following numbers:


Yahoo Messenger: blondi_senzuala

0746-63.39.85
0734-53.37.59
0769-33.69.18

 

 

 

 

http://www.blondi-senzuala.ro/contact.html
 

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Dragi colegi va vine sau nu sa credeti ca dupa atatia ani am fost si eu pe la blondi zilele trecute... nu stiu cum am decis asta , dar na....uite-ma ca am fost.... Pana acum din pozele eisi din recenzii,  nu m-au facut in mod deosebit curios, sa o vizitez...dar sa stiti ca nu imi pare rau....

Mi se pare foarte schimbata fata de acele poze mai vechi ....Nu pot sa spun ca e grasa , e doar rotunjoara...cu forme voluptoase....de altfel m-a primit la bustul gol astfel incat sa observ acest lucru.....:))

Locatie , Manastur , la aer curat, capat Mehedinti pe langa padurice....Ceea ce am apreciat la ea e cum se intretine la varsta ei...varsta pe care nu mi-a divulgate-o, dar e aranjata, cocheta si se intretine fizic. Cel putin cu mine..a fost foarte deschisa, amabila si calda....am fost pe acceasi lungime de unda....lipicioasa, pupacioasa si cunoscand meserie....Concluzie... una placuta si totodata surprinzatoare... in bine.... cu siguranta o sa o mai vizitez. 

Locatie - 9

Aspect - 9

ON - 9.8

NP - 9.8

GFE - 9.5

A - mi-a spus ca nu o facut niciodata !!!!

 

medie : 7.85

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...