Sari la conținut

0773367672 Pustoaica zona Militari


Postări Recomandate

Salutari!

 

Am vizitat d-ra în vara lui 2015.

 

Mi-a vorbit plăcut la telefon și am stabilit programarea. Am nimerit destul de anevoios la locația de la Brâncoveanu (pe atunci) dar a fost destul de răbdătoare și mi-a raspuns la telefon de fiecare dată când am sunat îndrumându-mă într-un final la adresă. Blocul ghetou... M-au trecut fiorii... N-am întâlnit persoane până la ușă spre norocul meu. Cred că aș fi fugit... Oricum am ezitat să urc dar la cât mă chinuisem să nimeresc, m-am hotărât să îndrăznesc să-mi continuu mica aventură.

 

Se deschide ușa larg și apare fata senină și dezinhibată și simpatică și... topless... frumos... Trupul puștoaicei, pe gustul meu, skinny, fraged, cu sâni micuți dar frumos definiți, fese micuțe, bune de cuprins în palme (și de luat la palme din ce-am înțeles) picioare subțiri,delicate iar fizionomia drăguță. Am răsuflat ușurat constatând realitatea pozelor.

Locația este (era) o garsonieră confort 33, cu baie micuță, cameră modestă cu un pat în care trebuie să ai grijă cum te așezi ca să nu cazi cu tot cu el dar peste tot curat și relativ ordonat.

 

Facem cunoștință, îmi prezintă și pisicuța (nu a ei deocamdată ci una pe bune) discutăm un pic, fumăm o țigară, și trecem la o mică ședință informativă despre servicii și onorarii ca să mă edific și să nu mă trezesc cu surprize neplăcute. Tot ce scrie în oferta de servicii e adevărat și m-ar fi tentat mai multe dar m-a prins nepregătit cu cash-ul așa că am negociat ce este permis într-o oră în limita a 150 de RON, cât aveam la mine. Am convenit pentru două finalizări faciale asortate evident cu oral reciproc, mângâieri, normal, tandrețuri, etc. Am uitat să întreb dacă este inclus și FK iar dacă pe parcurs nu l-a oferit, nici eu nu l-am ,,căutat,,. Poate n-am făcut chiar click sau poate nu mă încadram în barem, nu știu. Dar mi-aș fi dorit.

 

Fiind îmbăiat proaspăt de acasă și ea de asemenea, acțiunea putea începe. Am început cu mângâieri reciproce și sărutări pe corp după care, fiind cam înfometat și plăcut impresionat de aspectul căprioarei, am luat-o la cunnillingus cu lăcomie... Plăcut surprins de curățenia și aroma piersicuței am trecut inevitabil și la annillingus. Am alternat senzațiile astea vreo 10 minute. Deh, foamete mare... :yummy  :foame N-a părut să fie prea mulțumită, nu m-a încurajat, n-a prea participat, nici nu s-a udat, deși eu poftă am avut iar experiență am ceva la vârsta mea  ;) Poate e prea banal pt. ea sau poate iar acel no-click...  :thinking Obosit și sătul pt. moment, am decis să trec și eu peste banalitatea ,,normalului,, și am purces către prima finalizare facială. Drept urmare, domnișoara a trecut să-mi alinte prietenul cu un oral neprotejat ajutat și cu mânuța (ei), întâi cu mine pe spate apoi schimbând delicat cu ea pe spate. Ejacularea a venit. Destul de consistentă dar am avut și debite mai mari. Am fost destul de grijuliu să nu o stropesc pe ochi și păr. S-a cam schimonosit, s-a cam strâmbat dar n-a comentat, nu s-a supărat, a primit porția de Danone pe boticul strâns și pe obraji, a așteptat să mă liniștesc apoi s-a dus la baie să se spele. Am urmat-o și eu în scurt timp. Ne-am igienizat împreună și ne-am întors în cameră. O țigară, un pahar de apă, câteva dialoguri, ceva joacă cu pisica (deranjantă pe toată prezența mea acolo) și hai să începem episodul doi. Înfometat din nou și fără chef de prezervativ deci implicit de normal, am anturat-o într-un 69 cu mine la parter. Eu mi-am făcut treaba, ea și ea pe acolo cu gura pe prietenul meu dar o mai struneam eu că altfel mă termina prea repede fiind încă excitat de compania fetei. După vreo 10 minute am trecut eu deasupra și i-am plasat membrul în guriță hotărât să continuu până la final. Ceea ce s-a și întâmplat. Am renunțat la COF și am terminat CIM. Plăcut. M-a așteptat cuminte să eliberez tot necazul, să savurez momentul, apoi s-a dus la baie să decarteze și să se igienizeze. O țigară, un scărpinat de pisică, câteva dialoguri, îmbrăcat, promisiuni de revedere, sărutări amicale în pragul ușii și ușcheala (cu teamă să nu mă întâlnesc prin bloc sau pe lângă cu persoane cu față de cazier).

 

NOTELE JURIULUI

 

Locație - zona și blocul - 4 Garsoniera - 6 (curată, ordonată dar cu pat semi-distrus și o pisică agasantă)

Aspect fată - 8 (tânără, corp frumos, skinny, pe gustul meu, drăguță la față)

Oral - l-aș nota cu 7 dar poate ar trebui mai mult pt. că n-am lăsat-o eu să arate tot  ce poate ca să nu termin prematur. COF și CIM  acceptabile nu grozave.

Normal - N-am vrut

Anal - N-am vrut

GFE - 8 e amabilă, respectuoasă, prietenoasă

Amenda - 150 ron pt 1 oră cu ce-am scris mai sus.

 

Eu o recomand. mai ales celor care nu sunt prea cârcotași. Mie mi-a plăcut per total pt. că-mi place genul skinny. Vreau să și revin când îmi va permite timpul și portofelul. Și mi-aș dori mare parte din serviciile ei de 250 ron ora. Dacă schimbă locația, elimină sau dresează pisica, dacă s-ar implica puțin mai mult, ar fi foarte  foarte bine. Și poate a doua oară se va produce și un oarecare click chiar dacă sunt cam martalog pt. ea și va fi mai bine.

 

Cu respect, pentru Corina și pt. voi, fuckeri-lor.

Să fiți ,, forever green,,!

  • Like 5
Link spre comentariu

Bună, Corina!

 

Cu siguranță am să te mai vizitez după ce voi ieși din impasul financiar în care mă zbat pe moment. Mai ales că ți-ai schimbat locația, s-a cumințit pisica și, cel mai important pentru mine, ești și mai atractivă blondă (am eu o slăbiciune pt. blonde și skinny  ;) ...). La următoarea întrevedere poate vom fi amândoi mai puțin crispați și voi beneficia din plin de plăcerea multor prestații incluse în oferta de 250 ron/ora (inclusiv FK...).

 

La recenzie am uitat să notez igiena corporală care este de nota 10 și să menționez că nu m-am simțit tensionat de expirarea timpului chiar dacă ne-am încadrat într-o oră door to door. De asemenea, m-a respectat și n-a folosit telefonul (silențios de altfel).

 

Sărutări de mâini, Corina! Și nu numai de mâini... ;)  :kiss3

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am cunocut-o si eu pe Corina vineri. Este o pustoaica slim, vorbareata si pusa pe sotii. I-am propus sa ne incuscrim, eu avand motan iar ea pisicuta (si la propriu si la figurat)  :laugh2  Am reusit cu destul de multa ravna sa gasesc locatia - un parter de bloc in spate la piata Gorjului. Eram pe fuga si am luat un singur numar oral si normal. Actiunea a debutat cu FK bine facut de Corina, sarutari pe corp si mangaieri. A trecut la oral neprotejat cu funduletul la mine. In timp ce eu ii mangaiam pisicuta, ea a executat un oral ok, fara prea multa atentie la zonele adiacente dar cu implicare. Am trecut la LOT protejat, insotit de mangaieri si sarutari. Continuat in misionar si finalizat CIM. Dupa procedurile de igienizare m-am imbracat, am mai discutat un pic si am purces la drum.

 

Note:

Locatia: 8

GFE:9

Oral: 9 CIM este un plus!!!

Normal: 9

 

De revenit? Cu siguranta. Cred ca voi reveni si cu motanul, sa-i fac si lui o bucurie!...  :laugh2

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Am cunocut-o si eu pe Corina vineri. Este o pustoaica slim, vorbareata si pusa pe sotii. I-am propus sa ne incuscrim, eu avand motan iar ea pisicuta (si la propriu si la figurat)  :laugh2  Am reusit cu destul de multa ravna sa gasesc locatia - un parter de bloc in spate la piata Gorjului. Eram pe fuga si am luat un singur numar oral si normal. Actiunea a debutat cu FK bine facut de Corina, sarutari pe corp si mangaieri. A trecut la oral neprotejat cu funduletul la mine. In timp ce eu ii mangaiam pisicuta, ea a executat un oral ok, fara prea multa atentie la zonele adiacente dar cu implicare. Am trecut la LOT protejat, insotit de mangaieri si sarutari. Continuat in misionar si finalizat CIM. Dupa procedurile de igienizare m-am imbracat, am mai discutat un pic si am purces la drum.

 

Note:

Locatia: 8

GFE:9

Oral: 9 CIM este un plus!!!

Normal: 9

 

De revenit? Cu siguranta. Cred ca voi reveni si cu motanul, sa-i fac si lui o bucurie!...  :laugh2

A inebunit ursul sau unii au luat-o razna?

Am fost la creatura cand statea langa Alunisului,intr-o bomba de garsoniera cf 3.Creatura arata de parca scapase de la Auschwitz,1,50 si 35 kg.Am crezut ca am gresit adresa si am nimerit la vreun priveghi,asa ca am spus Dumnezeu so ierte si am plecat la Andreea deea.

P.S Avea si pisica si 2 papagali

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...