Sari la conținut

0773367672 Pustoaica zona Militari


Postări Recomandate

Se pare ca inca mai utilizează contul, sau cel putin cineva il mai folosește, daca e ea sau altcineva rămâne de văzut, păcat de ea, daca își lua o locație decenta putea sa facă treaba, rău nu arată si nici prestația nu era nasoala, păcat de prostiile cu copilu sau ce a mai apărut prin presa.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Se pare ca inca mai utilizează contul, sau cel putin cineva il mai folosește, daca e ea sau altcineva rămâne de văzut, păcat de ea, daca își lua o locație decenta putea sa facă treaba, rău nu arată si nici prestația nu era nasoala, păcat de prostiile cu copilu sau ce a mai apărut prin presa.

Hey buna,nu imi foloseste nimeni contul sunt eu,nu as vrea sa scriu prea mult,nu vreau sa discut,nu vreau sa sara toata lumea pe aici cu scandal,multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hey buna,nu imi foloseste nimeni contul sunt eu,nu as vrea sa scriu prea mult,nu vreau sa discut,nu vreau sa sara toata lumea pe aici cu scandal,multumesc.

Cand iti mai provoc 2 orgasme? Iti mai amintesti de mine?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 4 ore, mustaine a spus:

nu este ea. cu tipa asta am vorbit eu, 400 ora 200 finalizarea face detoate dar este extra 50,anlingus,finalizare orala,uro pasiv etc. fiecare separat 50 extra.

Link spre comentariu
  • Oras:BUC & CTA
  • Oras:BUC & CTA
On 5/20/2021 at 8:26 PM, bogdan9921 said:

nu este ea. cu tipa asta am vorbit eu, 400 ora 200 finalizarea face detoate dar este extra 50,anlingus,finalizare orala,uro pasiv etc. fiecare separat 50 extra.

Cum numarul acelei tipe nu apare la cautare, il pun aici sa fie pentru cine cauta dupa numar:
0727693878

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...