Sari la conținut

pustoaica independenta! 0735286642


Postări Recomandate

da...stiu eu!!! am scris despre ea pe aici. am sa caut si iti dau link'ul topicului. sunt 2 fete...tandem. ultima data lucrau dintr-o locatie de trafic intens cu o a treia, undeva la dacia la fantana!!! au mai stat si la macul rosu in tomis 3. eu m-am descurcat cu cea din poza ok, insa cred ca nu am scris o recenzie despre ea. puii mei...prea multe fete...prea mult de scris!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Bifat d-ra care a raspuns la nr din titlu ( 0734491106 )

Locatie: pe Lapusneanu, cum vi dinspre Mamaia, inainte de sensul giratoriu de la City Mall, garsoniera in regim hotelier fara prea mari pretentii, nu am mai vazut vreo alta fata, dar usa de bucatarie a fost inchisa tot timpul, baie fara prosop.

Fata: bruneta, ten masliniu, 1,60 m inaltime, +55 kg, varsta 23-25 ani, diverse tatuaje, destul de sociabila, a recunoscut ca presteaza de ceva timp

Actiune: dupa dusul de rigoare, masaj cu lubrefiant, oral cu protectie la cererea mea, digitatie, umectare naturala, inceput cu ea deasupra si terminat intr-un doggy, am facut dus si am plecat. In concluzie o prestatie corecta timp de aprox 25-30 minute, fara sa-mi para rau de cei 60 lei. Nu stiu daca mai revin nu ma impresionat cu nimic dar nici nu ma dezamagit.

Note:  Fata - 8

           Locatie - 7

           Oral - 7

           Normal - 8

 

P.S. Banuiesc ca numerele de telefon 0760433146 si 0737742740 au legatura cu ea, o alta fata (fete) ori are mai multe nr de telefon.

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu

@ salamior,

 

am gasit topicul~!!!  :laugh2 pe naiba....nu am avut timp sa il caut dar conincidental a trecut un amic de-al meu pe la ea si a scris o recenzie pe topicul ei....asa l-am gasit si eu.

 

http://nimfomane.com/forum/topic/26473-dulci-si-catifelate-0755913460/page-4

 

@ doncta,

 

corecta recenzia ta~!!! as mai adauga doar ca daca depui putin efort in socializare cu ea si colegele ei vei putea sustrage un pic mai mult decat ce ai primit tu. este regula universal valabila, insa daca astepti doar ca ea sa ofere, cam asa cum ai relatat tu se vor si traspune faptele. iti sugerez sa dai un copy/paste la recenzia ta si sau o atasezi tot la topicul de mai sus. acesta fie va fi ignorat, fie va fi inchis ptr ca mai exista inca 2 topicuri ptr aceasta domnisoara.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

 doncta,

 

corecta recenzia ta~!!! as mai adauga doar ca daca depui putin efort in socializare cu ea si colegele ei vei putea sustrage un pic mai mult decat ce ai primit tu. este regula universal valabila, insa daca astepti doar ca ea sa ofere, cam asa cum ai relatat tu se vor si traspune faptele.

daca stiam ca dra este pe nimfomane cu siguranta nu mai o vizitam indiferent de recenziile, am fost indus in eroare din cauza anunturilor putine la numar si data recenta a acestora, imi place sa fiu un "descoperitor de noutati", cunosc destul de multe fete (femei), de la categoria 50 lei pana la 200 euro care presteaza ocazional sau constant in circuit inchis si pe care le prefer in devafoarea celor de pe telegraf care dau 100 de anunturi pe zi si sunt obosite, satule de ...

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

daca stiam ca dra este pe nimfomane cu siguranta nu mai o vizitam indiferent de recenziile, am fost indus in eroare din cauza anunturilor putine la numar si data recenta a acestora, imi place sa fiu un "descoperitor de noutati", cunosc destul de multe fete (femei), de la categoria 50 lei pana la 200 euro care presteaza ocazional sau constant in circuit inchis si pe care le prefer in devafoarea celor de pe telegraf care dau 100 de anunturi pe zi si sunt obosite, satule de ...

Da ne si nou cateva nr de tel ale domnisoarelor din circuitul inchis pe care le frecventezi tu!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare colegi! Ieri am decis sa o apelez pe domnisoara Sara. Am sunat si mi-a raspuns o voce placuta deschisa la dialog si foarte serviabila. Mi-a facut cunoscuta oferta si conditiile, respectiv oral si normal la pretul de 60 lei/ numar.

 M-am deplasat la ea undeva in zona sens giratoriu inel 2. 

Sara este o fata de 1.60 m inaltime, ten masliniu, bronzata cu niste tatuaje finute, sani nr. 3 putin lasati, fundulet bombat destul de tare la atingere. 

Decid sa raman si trecem la oral neprotejat bine executat fara ajutor din partea mainii. Dupa aproximativ 5 minute de oral decidem sa punem prezervativul. Inceput cu fata deasupra mea si terminat in doggy. Per total apreciez vizita una placut si cred ca o sa mai revin. Fata nu te grabeste.

Locatie- 8.5

igiena 9+

oral 9

normal 9

GFE 9

 

 

Spor la ciocanit.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...