Sari la conținut

2 tipe pe centura orasului


(Ban)

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot.
  • Oras:Peste tot.

Zilele trecute am gasit pe centura orasului doua tipe destul de ok...dragutze....am oprit si am luat pe una dintre ele (cea mai dragutza) in masina si ne-am impacat la 100 ron 2 nr combinat. Am mers la hotel nova....luat camera....si apoi mers la igienizat pe rand. Tipa s-a prezentat cu numele de Alexandra (dar nu cred ca e real), arata bine cam 55kg, 1.60h..frumusica...sani fermi....fund ok.

Actiunea: dupa dus am beneficiat de un oral Np cu CIM bunicel...s-a ajutat de mana....dupa o pauza de 10 min a inceput cu un oral apoi pus caciulita si am schimbat cateva pozitii .....s-a miscat bine tipa...geme natural...accepta ce-i spui sa faca.....finalizat in pozitia "mama iedului".......per total a fost o experienta ok avand in vedere pret/servicii.

Note:

Oral: 7

Normal: 8

Anal: nu am intrebat

Halatul: 100 ron

De revenit: Mda....dar e loc si de mai bine...tipa sustine ca e la inceput.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot.
  • Oras:Peste tot.

Cum vii dinspre podul de la padure erau pe partea stanga (cam pe la jumatatea centurii) e acolo o bariera (parca) ce trece peste calea ferata....e un drum care duce spre o locatie s-au sat....nustiu ce este in acea directie.

Am trecut pe acolo in jur de ora 15.30-16.00

Link spre comentariu
  • Oras:Romania+
  • Oras:Romania+

stim lucrul asta dar nu am mai vazut fete pe centura de ceva timp in afara de cele 2 de etnie de la socar si de cele de la iesire din gura calnaului ... a mai fost o perioada niste centuriste care stateau intre posta calnau si rm sarat dar erau penale rau , in rest cam nimic pe centura si pe european intre buzau si focsani 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot.
  • Oras:Peste tot.

Deci in partea dintre bere si ieșirea spre Ploiești , nu spre Dedeman , o sa m-a uit si eu si revin cu detali .

Da... intre fab de bere si padurea spre Ploiesti....nu erau de etnie....le-am vazut prima data acum 2 saptamani (era o zi de vineri) si din nou joi cand am si oprit .

Link spre comentariu
  • Oras:Romania+
  • Oras:Romania+

Nici astăzi nimic pe acolo ... Cine le prinde poate le ia si un nr de telefon .... Sau afla mai multe detalii , de obicei pe la buzau mai sunt in tranzit , stau 2-3 zile si pleacă ... Mai așteptăm informații dacă le vede cineva

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Ce știți de cele de la potarnichesti ? Nu tarifele in special ci cum prestează , ceva detalii de la cineva care sa oprit acolo ?

Pot sa iti dau detalii despre ce blonda care se recomanda Mihaela

 

- varsta 27 ani

- maritata

GFE: 9 ( este foarte comunicativa, deschisa la dorintele clientului)

Oral: - 7 (are mult de invatat, dar este deschisa la provocari)

Normal: -8 se misca bine si accepta orice pozitie

Cadou: - 50 ron (pentru inceput, dar este loc de negociat dupa ce capata incredere).

Totul sa petrecut in masina

Parere de evitat

De celelalte 2 nu iti pot da detalii poate te poate ajuta alt coleg...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania+
  • Oras:Romania+

Unii dintre noi supra aprecieaza anumite lucruri dar fiecare are un profil anume si anumite standarde așa ca e mai bine sa judecam singuri si in funcție de membru nu numai după note , mi-am luat si eu câteva Tepe in modul asta , de aici si sfatul meu .

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

In legatura cu tipa de la Potarnichesti... Mihaela... 

Eu am fost la ea acum aproximativ o luna. Tipa are sanii lasati si burta foarte incretita, a fost grasa si a slabit. Atunci era bruneta.

Am optat pentru un oral. Nu conteaza ce faci, tot 50 te costa. 

Am fost undeva pe la ora 14. Nu mirosea deloc a transpiratie, ba chiar a detergent, posibil de abia venise. M-a lasat sa-i ling sanii. Oralul a decurs bine, nu m-a grabit, a avut grija si de zonele adiacente. 

Eu personal nu as mai reveni de frica politiei. Dar in rest... pare ok fata... In lipsa de altceva... 

Ma rog... mai este ramona din zona industriala... ii sunt fidel... dar de o vreme... s-a cam lenevit... te cam grabeste... si iti cam ia tot cheful cu replicile ei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...