Jump to content

MATURA APETISANTA CU FORME DE FEMEIE ADEVARATA

Recommended Posts

Salutare,am sunat si am vorbit cu doamna fiind si eu interesat de anunt,din pacate este vorba de Merry o doamna care presteaza de vreo doi ani in cta sub diverse nume,zeci numere de telefon si mii de anunturi in mare parte cu poze false asa ca sfatul meu prietenesc este fugii!!!.Atasez  in continuare o recenzie mai veche a dansei http://nimfomane.com/forum/topic/17099-merry-39ani-0734810823/

sunt doua tipe care concureaza pe acelasi palier de varsta si numar de anunturi in telegraf,una e la scoala 27 aka merry si nu da teapa,nu e miez,nu are un raport bun fata de prestatie/aspect si pret dar e decenta si muncitoare plus ca are o problema de vorbire daca-mi aduc bine aminte

cealalta care-si schimba numerele la doua zile,pune poze false si da teapa poate fi diferentiata foarte usor 

de unde stiu? am fost la merry si mi-am luat si teapa de la cealalta,asta acum vre-un an,dar  nu si-au schimbat comportamentul peste timp

• Like 1

Este posibil sa ma insel,dar azi am sunat doamna cu aceste poze si am intrebat ce si cum,imediat dupa 5 minute am sunt la Merry si mi- a raspuns aceeasi voce cu acelasi text pe care-l repeta mecanic si cu aceeasi adresa,zona Dacia.Acum ori este o mare coincidenta,ori este chiar Merry,eu unul nu am de gand sa mai verific asta mergand pana la ea,poate totusi incearca cineva sa ii faca o vizita pentru confirmare.

• Like 1
  • 1 year later...