Sari la conținut

Ema 0759108229


Vizitator pardon

Postări Recomandate

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

salut confrati. am vizitat-o si eu pe ema saptamana trecuta. programarea am facut-o prin sms si s-a tinut de ea cu strictete, chiar am intarziat eu cateva minute, din cauza ca nu prea ma descurc in Bucuresti. Locatia este Mircea Voda, usor de ajuns, usor de parcat, casa scarii e la bulevard, cu un magazin jos, deci cale de acces usoara. Ajuns in locatie, nu mai stiu cum ma astepta, pentru ca am ramas uimit de cat de frumoasa este Ema, nu neaparat de cum arata. Dupa ce mi-a mentionat ca face totul protejat, ceea ce pentru mine inseamna un avantaj, sincer va zic, m-am cerut la dus. Prosop curat, papuci nu, dar este extrem de curat pe jos, nu simti ca ai nevoie de papuci, ca sa zic asa. Gel de dus, apa calda, etc, baie curata. In camera de lucru, ma astepta in costumul evei si a inceput cu un oral protejat la care m-am abtinut cu greu sa nu finalizez. Trecut la LOT putin, unde iar m-am abtinut pentru ca voiam sa termin in misionar, sa am o priveliste de neuitat. Trecut la misionar, nu cred ca am mai rezistat 2 minute, fata este flexibila, nu a comentat nimic de pozitie. Mi-a luat prezervativul, s-a dus la dus, m-am dus si eu la dus si am fost sa fumam o tigara (eu,ea nu fumeaza), dupa care, desi platisem o ora 200 de lei inainte, am ales sa nu mai stau, nu stiu de ce, asa am simtit pe moment. Nu i-am cerut banii inapoi, nu se cuvine, m-am simtit foarte bine in compania ei. 

Locatie o sa dau 10,pentru ca nu ma duc in inspectie, ma duc sa fac o treaba

GFE 8, conversatie incercam mai mult eu sa fac, ea statea pe telefoane sa raspunda la programari

Oral 8 , este neprotejat, fara atentie la OO

Normal 9, flexibila, cu dorinta aparenta de sex (stiu ca pentru noi care mergem e momentul preferat al zilei, insa pentru ele suntem simpli clienti)

Halatul 200 de lei, o finalizare, desi pretul este de 150, credeam ca voi petrece o ora cu 2 finalizari

De revenit sau recomandat ? Probabil , mie unul mi-e greu fiind din alt oras,insa cred ca am sa mai incerc piata bucuresteana cat de curand

statea pe telefoane in timp ce era cu tine ???? wtf  ??? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost astazi la Emma in jurul pranzului. Nu am timp acum pentru o recenzie completa, urmeaza sa revin, insa pot sa spun ca Ema e super ok! Mi-a spus ca nu poate sa isi faca poze doar cu tzatzele pentru doritorii de pe forum!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

statea pe telefoane in timp ce era cu tine ???? wtf  ??? 

Da, in timp ce eram eu la tigara, ea langa mine, la masa, raspundea la sms-uri. Pentru mine nu a fost deranjant

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

prietena mea Ana! Ne gasiti pe amandoua in aceasi locatie la new city residence, apartamente diferite. (0725) 689 896 La acest numar o puteti gasi! Pupicii!

Buna.Doresc sa stiu daca mergeti si impreuna pe camera? si care ar fi tariful daca raspunsul este afirmativ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...