Sari la conținut

Ema 0759108229


Vizitator pardon

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Desi fata nu mai are nevoie de nici o prezentare sau vreo recenzie, voi spune cate ceva despre experienta mea cu ea.

 

Am sunat, facut programarea, confirmat cu jumatate de ora inainte. Am ajuns la locatie, blocul se afla in spatele Springului Floreasca. Clasica primire dupa usa. Intru si dau cu ochii de ea: superba! Imbracata ca in poze, descrisa ca ante-futaciosii de mai sus, bruneta cu par lung, sani frumosi, ai ce strange in mana, bronzata (ii cam  place la solar). Discutam putin despre ce si cum, stabilim o ora de distractie.

Eram fresh asa ca am trecut la treaba. Isi da topul jos, are un tatuaj intre sanii superbi, gust din amandoi cu pofta. Se intoarce cu spatele si il provoaca pe junior cu o aplecare, se sterge de el...  sublim!

Oral prot, se descurca bine fata, ruperi de ritm etc. Trece ea deasupra, da bine din fizic, facem schimb, trec eu umer-crac, gogu innebuneste. Mai schimbam, diversitatea prinde bine. Trece ea caprita la marginea patului, are un fund demential (wiggle-wiggle) -> extaz -> :eek. Ma las peste ea si ma apuc de rodeo -> :waytogo a scos untul din mine!

Imi trag putin rasuflarea, dush eu, dush ea (+1). Prosop curat, jdemii de geluri de dush, baia curata.

Stam putin de vorba, e fasneata fata.

Stiind din ce mi-a zis ca se descurca si la masaj de relaxare, cat imi revin, ma intind in pat pe burta, ia crema si face un masaj placut. Dupa ce oboseste bine, eu fiind mai corpolent are ceva de munca, ma invita la dus si se ofera sa ma spele pe spate sa scap de crema sa nu sa lipeasca de haine (+1).

Fiind total relaxat, renunt la aldoilea numar si decolez. Ma astepta inca o ora de frecat menta la munca :laugh2

.

Desi nu am foarte multa experienta comparativ cu futaciosii consacrati pe care lumea ii cunoaste imi spun parerea, evident subiectiva:

Locatie: 9.5 - curat, singura, are living + bucatarie + hol open-space.
Fata: 9.5 - atitudine placuta, comunicativa, cel putin eu cred ca stie sa se faca placuta.

Aspect fizic: Fatza- e foarte draguta -> 9,

                   Sani cred ca sunt un numar 3, moi, frumosi, un tatuaj intre ei - 8.5 (eu sunt adeptul sanilor ceva mai mari si mai rotunzi, dar nu te poti plange, este marfa)

                    Picioare - exact ca in poze, desi mi-a zis ca nu face sport/sala arata foarte bine, iar pe tocuri :clap2 -> 9

                    Fund: demential, ca in una din pozele de mai sus, iti vine sa musti din fesele alea! -> 10

 

Servicii: Oral: 7.5 (desi spalat si frezat, nu a vrut fara caciulita)

              Normal: 8.5

              Anal: N/A

              GFE: Aici dau nota mare, mi-a placut atitudinea ei,interactiunea (la un moment dat am intrebat-o cat e un ceas cu motiv sa stiu sa nu intarzii la munca, nu avea unul la indemana, dar m-a linistit ca e in regula, sa nu fiu stresat din cauza asta. -10

Curatenie/igiena - 10!

 

Halatul: 3 Caragiale/1h (am stat 45 minute pentru trebuia sa ajung inapoi la munca)

 

Recomand cu caldura! Eu cu siguranta o mai vizitez cat de curand!

 

Multumesc Emma!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am vizitat-ompe ema saptamana aceasta, o vizita placuta fara a fi exceptionala

 

 

Programare facuta telefonic cu 1 ora inainte, punctual ajuns in zona ( 15 min mai devreme) o sun pe Ema si primesc detaliile exacte. Parchez in spate la Spring, locuri de parcare prin zona, no pb cu parcarea.

 

Ajung in apartamentul cu 2 camere de la parter, Ema tocmai facea mancare, varza calita :) .....

Ma cer la dus, papuci, geluri la alegere, prosop mare si curat. In camera intunecoasa incepe actiunea, oral protejat, tehnica f buna de pus prez cu gura (10) si urmeaza un oram okis, ceva maini, fara atentie la adiacente. O trag peste mine si incepe un normal 2-3 minute dupa care imi spune foarte rece ca ori matrag mai jos ori schimbam pozitia.......schimbam pozitia, finalizez, eu dus, ea dus ceva conversatie despre vacante, servici, facultate si incepe nr 2 in acelasi mod, dupa ceva timp de pompat in diverse pozitii nu am reusit sa finalizez, eram obosit si transpirat asa ca am renuntat si m-am dus la dus, imbracat si fugit.

 

 

Note:

Locatie 10 ( aproape de servici, locuri parcare)

Apartament 8 ( este de 10 dar depunctez 1 pentru mirosul de varza si 1 pentru zgomotul de la masina de spalat)

Ema 9 ( pozele si comentariile de mai sus spun tot, putina sala nu ar strica insa arata foarte bine)

Atitudine 7 foarte rece si distanta. Eu nu sunt adeptul fk insa putin mai joviala cred ca se poate

Normal 8 accepta orice pozitie dar e foarte rece

Oral 8 tehnica f buna de pus prez dar nu da atentie zonelor adiacente si se ajuta de maini

Cadou 300/1h

 

 

Concluzie: recomand, poate am prins-o eu intr-o zi mai proasta sau nu am facut clik. Raportul pret/servicii putin ridicat

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...