Sari la conținut

Roxy matura simpatica - 0737953591


asterica

Postări Recomandate

Reputație: 2608
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

post-163663-0-70651700-1462338538_thumb.jpgbuna dimi copii mai mari sau mai mici ....am reluat programul stiut de luni pana vineri 8.30 -16.30(ies pe usa la acea ora)!va astept cu drag!va tzuca rocs!ps....am uitat cafeaua ....

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 2194
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

buna dimi copii mai mari sau mai mici ....am reluat programul stiut de luni pana vineri 8.30 -16.30(ies pe usa la acea ora)!va astept cu drag!va tzuca rocs!ps....am uitat cafeaua ....

Hristos a Inviat!

Bine ai revenit :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

wow..1400 pct...multumesc...mult fanilor....felicitarile,masa si dansul..vor avea loc undeva ...candva! :clap2 :2808.gif :birthday

felicitari la 1500 pct dai o cola? :hihat
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna dimineața Rocsana pot sa te vizitez si eu astăzi pe la 15.45 sau este prea târziu mersi mult te sărut dul

buna dimi!da poti ...dar poate reusesti sa vii mai devreme!o zi faina!

Link spre comentariu

Am vizitat-o pe RoCSi recent, fiind in trecere prin Ploiesti.

Programarea am facut-o aici, prin mesaj privat, cu vreo 5 zile inainte. M-a intrebat cu o seara inainte daca ramane valabil, sa stie cum sa se organizeze.

Am ales-o in urma recenziilor, segmentului de varsta si a aspectului fizic. Am cautat exact asa ceva, o milfa trecuta de 30 de ani, nu grasa, dar cu colacei si inaltime conform pozelor. :) Fiecare cu piticii lui.

Despre actiune nu voi da detalii multe, mentionez ca s-a implicat mult, s-a simtit si ea bine, dar n-a transpirat cum ziceau unii mai sus, desi am tinut-o in priza pana a mentionat ceva de genul ca "n-ar trebui sa iau pastile niciodata". :) O anunt pe aceasta cale ca n-o s-o fac pentru ca... termin cand ma satur, cand bifez tot ce mi-am propus, pe scurt, cand vreau eu ! :)

 

Locatie: 6, aici are de pierdut mult, dar din pacate asta ii este situatia. Sincer, mi-a trecut prin cap sa plec, dar a compensat cumva ea, prin prezenta si fizicul ei.

RoCSi: fata 8, fizic 9 (repet, asta am cautat), sani 9, pruna 9

Oral: 6, nu sta bine deloc la tehnica, zgarie tare cu dintii, nu-i nimic wow, fara swallow

Normal: 9

GFE: 9

Igiena: 9

Cadou: 100 RON, 1h

 

De revenit: eu nu, ca mi-e peste mana si mi-am si bifat fetisul pentru care am cautat-o. Dar a fost un futai misto per total, multumesc Rocsi ! 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Am vizitat-o pe RoCSi recent, fiind in trecere prin Ploiesti.

 

Am ales-o in urma recenziilor, segmentului de varsta si a aspectului fizic. Am cautat exact asa ceva, o milfa trecuta de 30 de ani, nu grasa, dar cu colacei si inaltime conform pozelor.

Asta e fetisul.
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sal roxi! Cum pot da si eu de miss_ nimfa? Ce nr de tel are ? Te pup

dar ce te face sa crezi ca eu stiu?nu crezi c-ar fii mai bine sa intrebi de ex la fazan.unde e uneori activa?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut,

 

Imi poti spune ce fel de fetis? Sau te referi doar la cum arata fizic? E si pe gustul meu si n-as exclude, chiar daca sunt din Bucuresti. Multumesc!

(Poate raspunde si d-ra, daca are timp).

scz,,,dar nu a avut timp...au tinut-o ocupata baietii de bucuresti pe ceat! :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...