Sari la conținut

Roxy matura simpatica - 0737953591


asterica

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am sunat azi si mi-a prezentat meniul de 80lei Oral/Normal protejat si locatia este in Vest, vis-a-vis de Kaufland ... I-au 202-ul din centru, ajung la Kaufland, o sun, imi spune sa ma duc in spatele statiei ca acolo se afla intrarea in blocul domnisoarei, ajung si imi deschide o fata roscata cu pantofi cu tocuri cui, chilotei roz si un neglijeu sexy, facem cunostinta, o cheama  Roxy. Ma invita in camera misterelor, ma intreaba daca vreau un suc, o cafea, ii spun ca nu, ma duc sa fac dus, revin, ma astepata in pat, si am inceput sa ne sarutam pe gurita, pe corp, sanii  sa-i sug,ii sarut corpul fin,69, continuat cu oral nep, trecut la normal protejat eu deasupra ei si dupa aceea am luat-o pe la spate pana am finalizat in balonas. Ma duc sa fac dus, revin, ii dau banii 80lei

Se preocupa de dorintele tale si mi-a placut  ca nu se  grabeste, nu sta cu ochii pe ceas si isi doreste sa fii multumit.

 

Contact : numarul din anunt

Locatie : 9 - apartament curat, baie curata cu prosoape, gel de dus, camera are un pat pufos

Aspect : 9 - Poze reale,roscata, cam 30 ani,1.60, genul slim, curulet mic bombat, sanii medii fermi, rasa la pasarica

Normal  :9  - participa destul de mult chiar se implica, diverse pozitii, FK

Anal  : nu face

Oral : 8 - te face sa urci pe cele mai inalte culmi  

Program : 8:30-16:30

 

Cadou : 80lei

 

De revenit pentru ca Roxy  se preocupa de dorintele tale, discuta si mi-a placut foarte mult ca nu se  grabeste absolut de loc, nu sta cu ochii pe ceas si isi doreste sa fii multumit, nu te lasa sa pleci nesatisfacut

 

mai are un nou anunt : 

http://www.ploiestiservicii.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/roxy/142408

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti

Cu siguranta sunt, destui.

 

Ma simt obligat sa  iti fac o recenzie , eram dator, macar o data.

 

Am vizitat-o pe Roxana de mai multe ori atat in locatia veche (pe la Podul Inalt) cat si in locatia din prezent (langa Balif). Numarulde contact este cel din titlu. ( in prima faza, pana sa se retraga o perioada, a avut altul).

 

Mentionez ca se prezinta bine 'domnisoara' , undeva in intervalul 28-32 de ani, nu mai retin , desi mi-a spus varsta exacta.  Ii dau note de trecere atat la oral cat si la normal, oralul cu tentative de deep, atentie  sporita  asupra zonelor  alaturate. Finalizare CIM. La normal , se misca bine, geme frumos, se umezeste natural, destul de stramta, contre din belsug, finalizare in prezervativ.  E o tipa care se dovedeste a fi isteata, are bun simt, isi respecta programarile cat si programul de lucru. Din partea mea are beneficiaza de urmatoarele note :

Locatie - 8  , baia nu mi se pare prea ok, dar merge are de toate ( vas de toaleta, cada,apa, gel, prosop, papuci, etc ... );

Aspect - 8 spre 9 , 165-170cm  inaltime, 55-60 kg, bruneta , sani frumosi si fermi,pasarica curata;

Oral - 9 destul de bine cum am spus mai sus;

Normal - 9 bine , idem ;

GFE - 10 se face placuta;

Nota de plata cu tot cu TVA - 150 RON  (70 RON Finalizarea).

 

O seara buna va doresc!  :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cu siguranta sunt, destui.

 

Ma simt obligat sa  iti fac o recenzie , eram dator, macar o data.

 

Am vizitat-o pe Roxana de mai multe ori atat in locatia veche (pe la Podul Inalt) cat si in locatia din prezent (langa Balif). Numarulde contact este cel din titlu. ( in prima faza, pana sa se retraga o perioada, a avut altul).

 

Mentionez ca se prezinta bine 'domnisoara' , undeva in intervalul 28-32 de ani, nu mai retin , desi mi-a spus varsta exacta.  Ii dau note de trecere atat la oral cat si la normal, oralul cu tentative de deep, atentie  sporita  asupra zonelor  alaturate. Finalizare CIM. La normal , se misca bine, geme frumos, se umezeste natural, destul de stramta, contre din belsug, finalizare in prezervativ.  E o tipa care se dovedeste a fi isteata, are bun simt, isi respecta programarile cat si programul de lucru. Din partea mea are beneficiaza de urmatoarele note :

Locatie - 8  , baia nu mi se pare prea ok, dar merge are de toate ( vas de toaleta, cada,apa, gel, prosop, papuci, etc ... );

Aspect - 8 spre 9 , 165-170cm  inaltime, 55-60 kg, bruneta , sani frumosi si fermi,pasarica curata;

Oral - 9 destul de bine cum am spus mai sus;

Normal - 9 bine , idem ;

GFE - 10 se face placuta;

Nota de plata cu tot cu TVA - 150 RON  (70 RON Finalizarea).

 

O seara buna va doresc!  :hihat

iti multumesc..draga ally...dar da-mi voie sa vin cu o mica corectare...iau 80 fin...si la 2..ti-am luat probabil 150 ..kiss you..si inca una..m-am mutat iar vis -a vis de kaufland vest.va astept cu drag!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...