Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare, o stie cineva pe domnisoara micuta de statura, cred ca e de etnie, care sta la intersectia de langa benzinaria MOL ? Sau intre ce intervale de timp sta ? Sau macar un numar de telefon ? Imi atrage tot timpul atentia si doar acum mi-am facut curaj sa opresc la ea dar nu am gasito nici de cum, ma poate ajuta cineva

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Salutare, o stie cineva pe domnisoara micuta de statura, cred ca e de etnie, care sta la intersectia de langa benzinaria MOL ? Sau intre ce intervale de timp sta ? Sau macar un numar de telefon ? Imi atrage tot timpul atentia si doar acum mi-am facut curaj sa opresc la ea dar nu am gasito nici de cum, ma poate ajuta cineva

Spune "pass". E mereu cu salaul dupa ea,tine telu deschis cu el si e pe graba mare. El de regula sta in parcare la Mol ;)
Link spre comentariu

Salutare, o stie cineva pe domnisoara micuta de statura, cred ca e de etnie, care sta la intersectia de langa benzinaria MOL ? Sau intre ce intervale de timp sta ? Sau macar un numar de telefon ? Imi atrage tot timpul atentia si doar acum mi-am facut curaj sa opresc la ea dar nu am gasito nici de cum, ma poate ajuta cineva

Seara dupa 19, dar vezi ca e **spam editat**ă si umbla politia mult pe acolo

Link spre comentariu
  • Oras:it
  • Oras:it

Azi dimineața în jurul orei 11 la Santuhalm chiar înainte de semafoare în fata la motel sensul de mers către Deva era o fata super frumoasa cu niște pantaloni scurți roz. Dacă are cineva mai multe detalii as fi foarte recunoscător. Mulțumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

mytza92 nr de telefon nu vrea sa dea(cu toate ca o cunosc de mult timp)este in fiecare zi pe la 09:30-10:00 langa motel loc de actiune are ea(de obicei spre Hunedoara peste drum de macon este o poenita si cv ruine de cladiri acolo cam este locul ei,fata este din Hunedoara,ca si abordare o vezi te opresti langa ea si o chemi la tine(merita fata chear prin zona nu stiu sa fie alta mai buna si frumoasa ca si ea)spor la futut si dai pe ea ca este buna rau

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Salutare, ieri pe la ora 15 pe centura Devei între Wien și ApaProd era o domnișoară bruneta, îmbrăcată într-o rochiță neagră. Prețuri 50 cu 100 combinat. Nu am putut rămâne dar părea foarte ok și nu este de etnie.

Ști ceva despre ea?

Link spre comentariu

  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

Salutare, ieri pe la ora 15 pe centura Devei între Wien și ApaProd era o domnișoară bruneta, îmbrăcată într-o rochiță neagră. Prețuri 50 cu 100 combinat. Nu am putut rămâne dar părea foarte ok și nu este de etnie.

Ști ceva despre ea?

Da , te duce in spate la Parva Electrical unde daca vrei sa futi cu spectatori e the best. PLM la 100 de lei futi ceva in camera, garsoniera etc.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...