Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In spatele tau
  • Oras:In spatele tau
La 12.12.2023 la 8:43, yo soi ilie dumitresco a spus:

Ieri dupa masa in parcarea de dupa podul de la reva era o bruneta beton,parea de etnie dar arata bomba,cand m-am intors era seara si era in petrom. Stie cineva ceva,parea mai intepata asa si statea tot cu capu in telefon

E mereu acolo am auzit ca are preturi de diva, si au spus colegii ca schimba masinile ca in reprezentanta 😝

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Baieti va spun din propria experienta decat sa mergi la traseiste pe marginea drumului sau prin parcari mai bine mergi la una pe camera. Si astea la strada cer de te doare capul. Macar pe camera futi linistit nu stai cu morcovul ca vine politia sau jandarmeria sa te intrebe de sanatate. Si eu mergeam la fete prin parcari dar nu merită!

Link spre comentariu
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
Acum 2 ore, 1andrei a spus:

Baieti va spun din propria experienta decat sa mergi la traseiste pe marginea drumului sau prin parcari mai bine mergi la una pe camera. Si astea la strada cer de te doare capul. Macar pe camera futi linistit nu stai cu morcovul ca vine politia sau jandarmeria sa te intrebe de sanatate. Si eu mergeam la fete prin parcari dar nu merită!

E corect ce zici un adevăr mare 

 Dar și pe camera deja sau șmecherit preturi mari servici calitate slabă și e pe  ceas de rup pământul .....mă minunez că totuși merge lumea la preturile care sunt și multe făcături 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Oare poate cineva sa recomande o fată ok pentru o descărcare?

Am citit destul de atent, se pare că în afară de acea blonda, de care nu dă nimeni, nu prea sunt, sau poate nu a scris nimeni

O recomandare este bine venita

Mulțumesc 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Buna, din nou, s-a vorbit aici despre o matura de pe minerului, poate cineva să-mi spună dacă mai activează și să-mi dea ceva detalii, eventual o modalitate de contact?

Dau berea celui care oferă detalii complete 

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
La 19.02.2024 la 22:25, cosmin2281 a spus:

E corect ce zici un adevăr mare 

 Dar și pe camera deja sau șmecherit preturi mari servici calitate slabă și e pe  ceas de rup pământul .....mă minunez că totuși merge lumea la preturile care sunt și multe făcături 

Prețurile nu sunt mai mari decât la astea de la stradă și pe lângă asta o faci în pat , faci duș dacă dorești și ai servicii complete. Mai sunt și ce ai spus tu pe grabă, dar de-aia există grupul ăsta ca să verifici. Astea la Orăștie Deva de la strada cel puțin cer 100 doar oral dacă vrei combinat 150 unele chiar 200. Deci zic să te gândești mai bine. Așa ca te mănâncă foarte foarte tare și ești pe grabă să bagi o muie rapidă doar, altfel nu se merită. Dar sigur au trecere ca de-aia au ele prețurile astea. 

Link spre comentariu

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 19 ore, cristi curvar a spus:

Buna, din nou, s-a vorbit aici despre o matura de pe minerului, poate cineva să-mi spună dacă mai activează și să-mi dea ceva detalii, eventual o modalitate de contact?

Dau berea celui care oferă detalii complete 

Acesta este topicul ei și nr de telefon. Din câte știu eu încă este la Deva. 

Spor.... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...