Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna Confrati,

 

M-am gandit sa deschid un topic cu fetele-nu putine- de pe raza judetului Hunedoara

 

Traseistele, cum ar zice unii.

 

Putem sa zonam judetul astfel:

 

-Deva-centura, Santhualm, DHS si Izvor

 

-Dn66-Hateg-Valea Jiului

 

-Simeria-Intersectia DN7-Dn66 coborarea de pa A1

 

-Orastie-la iesire/halta Geoagiu/Aurel Vlaicu-Izvorul Rece/limita de judet

 

-Ilia/Pui-DN7

 

Let's Start!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Simeria
  • Oras:Simeria

Buna ziua dragi futaci! 

 

Foarte bun subiect!

 

Putem sa lasam aici review-uri , intamplari, preturi...etc

Voi incepe eu.

 

Statie Santuhalm - la intrare catre fabrica de mezeluri:

 

1. Ana - foarte draguta, bruneta, isi tine parul de obicei prins in coc, sus.

Sta doar pana la 13.30. E din Hunedoara fata, foarte ingrijita.

Pret: 50lei fix, nu negociaza nimic, normal sau oral cu prez.

Prestatie destul de buna, pasarica rasa, curata fara mirosuri neplacute, miroase tot timpul frumos, a parfum de calitate. De obicei vrea doar pe la spate sau culcata pe spate. Geme foarte frumos, desi putin fals, se uda bine. Un 9 din partea mea la normal.

La oral cam grabita. Nu stie sa puna prezervativul cum trebuie, nu te lasa pe tine sa il pui. Face foarte repede, nu o baga calumea in gura si se ajuta cu mana. 6 din partea mea.

Merge si pe camera cu 200 lei/ora la motelul din statie, camera o platesti tot tu. Nu am fost, deci nu pot spune cum e.

Nu vrea sa dea nimanui nr. de telefon.

 

2. Ramona - 0741645930 , cand sunati, spuneti ca aveti nr. de la "baiatu' cu fiatu' " - asta e codul ei......draguta la fata dar neingrijita, haine murdare.Are buze groase, frumoase, e din Teliuc. Mie mi s-a parut mai tot timpul bauta sau drogata, are privirea pierduta si vorbeste greu...

Cere 50 lei dar merge cu 40 normal sau oral. Face si fara prez. dar nu m-am riscat.

Oral 10 cu felicitari! Nu se grabeste, incepe incet, face un deep-throat de milioane, continua foarte usor si dupa ce te termini.

Nu am incercat normal tocmai datorita aspectului, plus ca miroase putin ......

A spus ca merge si la camera 150/ora, nu am incercat.

 

3. Aca - grasuta, blonda, destul de curatica, nu miroase. Cam inchisa la ten, cred ca e de etnie. Are un tatuaj mare, tribal, pe spate, deasupra fundului.

Sta de obicei dupa 14-15 pana la 20-21. Nu da nr. de telefon.

Foarte vulgara, vorbeste mistocar, te ia peste picior. Se lauda ca merge prin Austria si Germania din cand in cand, si produce si pe acolo.

pret 50 lei, nu negociaza nimic, oral sau normal cu prez.

Face bine oral, se ajuta cu mana, nota 8 de la mine.

Normal cam de 7-8, pizda foarte frumoasa, rasa, fara mirosuri, cu labii carnoase.

Merge pe camera - 200 lei/h + camera.

Atentie aici -  e mare tepara: se baga la dus, sta 20 minute. Cand iese iti zice ca deja se pune si timpul ala. Apoi tot ii suna telefonul, iti tot zice sa te grabesti ca e asteptata de barbatu-sau. Te face doar asa la repezeala. Daca incerci sa te certi cu ea, urla ca descreierata, si zice ca anunta politia, etc....

Un amic a patit de i-a furat bani din portofel, apoi a sunat la politie zicand ca a sechestrat-o...saracul a avut numai probleme....deci, feriti-va de a merge la camera cu ea.

 

DHS -la intrare catre fostele sere

 

4. Andreea - 0733861734

Slabuta, bruneta, miniona. 

Cere 50 lei oral sau normal cu prez. Negociaza la 40 lei combinat. Imbracata destul de urat, dar curata.

Incepe cu gura, destul de frumos , nota 7-8, dar se inneaca, si dupa aceea nu mai poate sa o suga.

Pizda micuta, rasa, foarte stramta. Nu se uda, dar pune scuipat si...merge.

O doare si se trage daca incerci sa o bagi mai tare. Cam nota 6 la normal.

Vorbeste foarte frumos, nu te grabeste, e comunicativa, dar nu enervanta.

Merge pe camera la 100 lei ora + camera. A spus ca e disponibila oricand pe telefon.

 

Deva - DN 7 Intrarea de la Boromir,

 

5. Mihaela - sta mai nou la intrarea de la atelierul mecanic(urmatoarea cum mergi spre Arad)

Nr. de telefon il schimba des, ce am eu e tot inchis.

E de etnie, negruta, miros specific.

Are corp foarte frumos, picioare lungi, frumoase.

Cere 50 lei normal sau oral cu prez.

Face oral destul de frumos - nota 9

Pizda foarte frumoasa, buzata, dar cam neingrijita - paroasa, miroase uneori. Sta ca vaca la futut, nu zice, nu face nimic! Nota 6, ca o primeste toata in ea, fara comentarii !

Daca mergi de mai multe ori, te tine minte si te lasa cu 30 oral si 40 normal, daca negociezi cu ea.

Foarte guraliva...iti povesteste prea multe despre ea....e venita din Bihor, are o  fetita, o bate barbatul...etc.

Nu am mai vazut-o in ultimul timp.

 

 

Cam atat din partea mea, astept comentariile si recomandarile voastre!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Statie Santuhalm - la intrare catre fabrica de mezeluri:

 

1. Ana - confirm si eu cele spuse de Mr.L-Ana e din 2005 acolo.Era **spam editat** la inceput.Posibil sa aiba si carte de munca.Pestele si in acelasi timp sotul/prietenul ei e inchis la Barcea si are informatii despre ea in timp real.De aceea nu merge pe camera.

Mergem des la ea-facem doar oral- accepta deep throat.Era destul de docila.Nu am fost in 2014 dar ea e zilnic acolo

 

2. Ramona - Nu am servit, stiu de cine e vorba! Mai repede beata decat drogata sotul/pestele/prietenul sta la pacanele in birtul de langa.

 

3. Aca -infractoare penibila care fenteaza treaba.Sotul/pestele/prietenul a fost inchis pentru talharie.A talharit un batran din Santhualm.Acum cred ca sta cu un taximetrist din Hunedoara

Grija mare la ea: umbla si fura  din torpedou sau diverse cacaturi din masina(cd,ochelari,etc)-le arunca pe gem in timpul sederii iar apoi se intoarce cu cineva dupa ele!

 

Povestile cu Germania si Austria sunt de la Diana(vezi post separat)- cu care e un fel de sora vitrega.

 

Scandalul colegului tau e celebru, a ajuns si in ziar!

 

 

 

DHS -la intrare catre fostele sere

 

4. Andreea - 0733861734

 

Sterilet montat de curand.

Confirm oral.Doar inceputul.

Vorbeste frumos dar tiganeste.

 

Mie mi-a dat teapa de vreo 4-5 ori pe telefon

Am facut km buni si ea nu era de gasit.

 

Am asteptat odata o ora jumatate la DHS pana pe la 14.30 si ma tot aburea ca vine.

Pe la 16.30 eu mergem spre Alba ea era pe sens invers la iesirea din Orastie catre Deva.

 

Eu zic sa nu platiti prea tare.Raportul pret/calitate lasa de dorit.

 

Deva - DN 7 vis a vis de Lukoil2

 

5. Mihaela - era aseara acolo.Nu mai sta la actualul Dedeman.

Corp superb.

Vorbeste mult zambeste 50lei/combinat la mine.

Oral bun de 8/9

Normal nu am facut desi mi-am propus de multe ori sa o duc pe camera nu am gasit-o cand am avute nevoie de ea.

Sta dupa masa dupa ce pleaca Cosmina-probabil s-a certat cu ea.

 

6. Cosmina-

 

Slabuta/curatica de etnie sta dimineata in acelasi loc(10-14)

50ron/prestatie

Doar cu prezervativ.

In general nu vb de oral.

Doar dupa in masina ca sa nu auda celelate ca face oral si sa o toarne la barbacsu

 

Oral 8

Normal nu am facut

Fidelizeaza clientii.

 

 

6. Maria-

 

In acelasi loc sta si dimineata si dupa masa.Are o taietura pe fata.

Corp frumos de animal african.O stiu de cand era tanara.

50ron/prestatie

A prestat in Germania.

Oral 9-deep

Normal nu am facut

Nu am trecut demult deoarece imi pare ca s-a cam ramolit.

 

Deva - DN 7 la benzinaria Mol

 

E blonda slabuta despre care s-a mai vorbit aici.

Statea langa Lidl pe sensul opus mai demult.

Am fost mai demult si nu mai stiu cum o cheama dar ei tipa asta cred ca are carte de munca.

 

Are un miros de statut specific locuintelor neincalzite.

Face un oral bun 8-9.

Are un corp frumos.Nu am facut normal.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Simeria Petrom sau Giratoriu -

 

1. Violeta - 0737 696 525

Scunda, cur african, de culoare.

Veche in bransa, sta mai rar la strada.Vine pe telefon.

Oral/Normal-50 ron protejat

100 ron-2 numere la camera

oral bun e priceputa-9

normal-8

gfe-ok

 

Vorbeste cam mult dar e ok ca si comportament, nu se grabeste, nu isi bate joc de meserie.

 

2. Silvia -0755 959 472

 

3. Alina -0749 672 542

 

4. Alexandra -0763 141 253

 

Cataloghez la gramada

Toate 3 stau la Simeria-sunt din Orastie

 

Le-am retinut doar pentru ca erau frumusele.Insa ca prestatie si comportament nu merita sa revii

 

De etnie/murdare

 

Oral 5-atentiiieeeeeeeeeeeeeeeeee doar cu prezervativ!

 

20-30-35 ron/oral

 

Orastie

 

5. Morena Florika  -0736 013 528

6. Rodika -0754 804 052

7. Viorika -0743 458 005

 

O retea de prietene

De la rodica-contra cost am luat numerel pentru Florica/Viorica

Plata prin sms

 

Viorica e un MILF de etnie 35-36 de ani care a brazdat judetul Hd pe DN7 in cabine turcesti,cred ca pizda ei vorbeste turca

Oral 10 cu rimjob, scuipat-tot ce vrei deep,...

Normal-nu am facut

 

Florica are 25-26 de ani/spuneti ca va stiti de pe facebook

150/iesire

Doar la motel

Oral/normal 7

 

Nou venitii grija cu telefoanele prea insistente si cu "Te-am gasit pe un site"...voi sunteti ca Ponta:credeti ca fetele astea au smartphone si net in casa, nu ba din contra au weceul in curte

 

Va pup.Sa futeti bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

:clappbv maestre DEPRAVAT si multumiri din partea mai multor ce citesc pe aici, ai merita si un premiu pt asta :hihat, eu de exemplu ,, scap,, cam rar de acasa si daca am un nr de tel e mai usor de gasit ceva. Ceva fete de peste 100 lei nu sti? cu nr de tel si ceva mai ... de fitze, nici cu prea multe !!! MERCI !

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

De Ana de la Santuhalm stiu si eu si mie mi s-a parut si inca mi se pare o aroganta extraordinara si o falsa cu f multe figuri! E frumusica ce e drept....dar degeaba! Nu am fost niciodata cu ea!

 

Cu mihaela am fost si acuma vad ca si-a schimbat iesirile! Inainte o vedeam dimineata dar de cateva zile iasa dupa 16-17 incolo

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

La benzinaria Mol in Deva e o blonda noua.Azi am trecut prin zona si am sesizat-o.Avea cizme lungi albe, pe picior.

Are cineva mai multe detalii?

ceva...mai mult decat o blonda care poarta ciZme?...alte informatii care ne pot fi de flos...ne poti da????sau....cinevaa........ne poate informa????

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

La benzinaria Mol in Deva e o blonda noua.Azi am trecut prin zona si am sesizat-o.Avea cizme lungi albe, pe picior.

Are cineva mai multe detalii?

Tipa aia de care spui tu zice ca o cheam "Tania" din informatiile mele....nu stiu altceva de ea in afara de nume si sta undeva in zona dorobanti....

Link spre comentariu

In Orastie la benzinaria Aral, am vazut  2 fetite ! Una blonda,parul cret,cam 175 cm,fata comuna si una mai micuta de inaltime,brunetica,posibil de etnie,draguta la fata! Cereau 50 ron/numar! Cea blonda s-a recomandat Adina! Numar de telefon sau alte infos.... din pacate nu am!

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

uimeste-ne si fa-ne tu o informare john80

da,......uite pt tine   doua prospaturi nou noute!!!      0734178959....si 0757152772       asta din urma te cam cearta daca nu finalizezi repede....acum am venit de la ele...prima e rebeca....cealalta adela....cea......certareata!!!....prestatie    calitate pret....lasa de dorit.........am specificat si le`am spus ca doresc uro...au zis ca e ok ....dar nu s`a intamplat....adica na ...pt cei cativa stropi...puteam  plati o vecina!!!asadar......fa cumva de nr blondei si da`l in nprivat...sau pozteaza`l....aia cu cizmele

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

la Santuhalm la DHS sau langa tino beton sta o tipa satena spre blond,o cheama ana dar se recomanda eliza sau elisabeta,este slabuta tinerica,mai sta cu una grasa naspa rau,nu cred ca ii vorba despre aceasi ana ,face oral si normal protejat,cam un 6-7vorbeste mai taraneste,merge si la ora mia cerut 250,cam mult pentru ce presteaza domnisoara

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Azi 2 Andree de culoare:

Ambele din Orastie

Prima sta ziua la cabanuta:AndreeaAlexandra-0749.379.352

oral/anal-la camera 100ron/2numere am stat vreo 2 ore

A 2 a sta pe Dn 66 la Calan Bai:Andreea-0762-717.612

oral 30/normal cu oral 50 in masina

Atentiei doar PROTEJAT!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Roscatele de la Simeria Veche-Motel Spini

 

Una e o slabatura-nu mi-am pierdut vremea cu ea-nu conteaza.

 

Ioana(Ionela)-0754 625 043

draguta, roscata, isi tine parul de obicei prins.

Pret: 50lei , normal sau/si oral cu prez.

Prestatie orala mai mult cu mana, miroase frumos, a parfum.

Normal nu am facut.

 

Nu asta e motivul pentru care am facut recenzia.

 

Tipa asta avea o gagica cu care traia:Alexandra-cineva a povestit in primavara de aceasta(frumusica,creata...) 

Si pe care o iubea!!!!!

In primavara am fost cu amandoua, culmea e ca atunci nu am stiut.

Le-am luat pe amandoua, asta(ionela) mi-a facut un oral si aia a stat si s-a uitat.

De fapt am vrut sa o iau pe aia neagra dar era teapana de nu putea vorbi, vremea era naspa

 

Dupa ceva timp, un confrate mi-a povestit de lesbiana Ionela si iubirea ei aurolaca, Alexandra.

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

la iesire din calan spre deva, o bruneta la traseu, 50 lei - oral in masina, pe malul streiuluiui

nu am luat tel, tipa tinerica insa probleme specifice traseistelor (murdara pe maini,un miros ciudat)

dupa o experienta ca asta 2-3 zile spun ca ma las, dar imi revin. tel nu am luat , insa o gasiti acolo de dimineata

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...