Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:deva
  • Oras:deva

Unde este zona asta izvor? Sunt cumva pe strada aceea la intrare in Deva dinspre Simeria unde stau vreo 4-5 in grup?

Nu este la iesire din Deva cum mergi spre Mintia sau A1 pe pod ,gasesti fetele langa giratoriul de pe centura .
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Știe cineva unde găsim și noi ceva la strada la ieșire din Deva către Sebeș?

primele caprioare le vei zari in zona statiei de la Santuhalm pe stanga cum iesi din Deva , in zona podului imediat dupa iesirea din deva iarasi mai stau fete ,langa Dhs iarasi este cuib .Mai gasesti in zona nodului de autostrada dupa Simeria veche si in general in parcarile cum mergi spre orastie
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Pentru amatorii de fete la traseu faceti dreapta spre Geoagiu si mergeti inainte. Dupa ce treceti peste autostrada sunt fete care stau la traseu. Mai incolo in sat exista o benzinarie si stau si acolo. Sunt clar de etnie dar am vazut una frumoasa, machiata, rujata, fusta mini, craci lungi. Am avut pasager si nu am putut opri dar saptamana viitoare daca mai am drum prin zona si o mai gasesc pe aia frumoasa o sa opresc sa o testez.

Am fost acum ceva timp (5 ani sau chiar mai mult) de cateva ori la una draguta "Maria de la Geoagiu": Mica (aprox. 160 cm), slim (aprox. 45 kg), tate foarte mici dar dragute, "de etnie" si cu un tatuaj mic pe piept. - Era faina micuta!

 

Mai lucreaza? A mai fost cineva acolo?

 

D!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...