Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

Oricum vroiam sa scriu aici o noutate de szi. La DHS in jur de ora 2 vad o tipa infofolita dar nu arata rau. Intorc inapoi si am luat-o.Cam 18-19 ani, frumusica, curata, parfumata discret. Actiune in masina ON, NP ok stramta bine. I-as da un 8 doar ca a fost in masina. La camera cred ca mota creste. Zicea ca sta de la 12 la 4 sau 5. Nr. de tel. nu da. E de etnie dar nu neagra cu spume. Asa gen mai creola. Nu m-am mai riscat de ani buni la traseiste, dar azi am avut un feeling care nu m-a inselat

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

Oricum vroiam sa scriu aici o noutate de szi. La DHS in jur de ora 2 vad o tipa infofolita dar nu arata rau. Intorc inapoi si am luat-o.Cam 18-19 ani, frumusica, curata, parfumata discret. Actiune in masina ON, NP ok stramta bine. I-as da un 8 doar ca a fost in masina. La camera cred ca nota creste. Zicea ca sta de la 12 la 4 sau 5. Nr. de tel. nu da. E de etnie dar nu neagra cu spume. Asa gen mai creola. Nu m-am mai riscat de ani buni la traseiste, dar azi am avut un feeling care nu m-a inselat

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am văzut și eu pe tipa de la DHS nu arata rău este tinerica merge luata,în nainte sa apară puștoaică mai erau 2 tipe bune una bruneta înaltă și slăbută și una blonda corpolenta nu grasa(pe blonda corpolenta am luat-o și eu de câteva ori dar este ok nu miroase, parfum plăcut) spor la fetite

Link spre comentariu

In urma cu un an am prins o bunăciune chiar la giratoriu cu mergi la Geoagiu. Era de etnie puțin , cel puțin așa cred după culoarea pielii. Dar a făcut un tacâm pe cinste.

Am tot defilat de la giratoriu la Orăștie in sus și în jos sa prind ceva pun. Mai sunt și văcuțe dar nu îmi plac.

Acțiunea sa desfășurat în felul următor:

Luat în mașină plecat la locul cu pricina. Acolo i-am achitat suma de 50 lei și am început cu dragoste cu năbădăi.

Și-a dat jos tricou și rămas în fustiță scurta, ridicata și fustița după care a început să mă dezbrace.

Mă sărută nebuna pe gura fără să-i cer, nu m-am retras că sincer mi-a plăcut. Și vreau să spun că e chiar curata ( mia dat chiloții să-i miros și mia zis că acum a făcut duș și se pregătește mereu când vine la baieti).

După ce mă sărută se coboară jos și îmi face un oral de vis. ON a fost foarte mișto, nu prea am fost deacord dar placerea a fost la maxim. Și în final am ejaculat pe sânii ei frumoși și pe buze. Nu am putut ține spuma. A fost cu presiune. După ce am terminat am fumat o țigară și am zis sa începem și al doilea act. Nebuna mia dat o palmă foarte tare, bineînțeles peste față. M-am speriat. A sărit peste bine și mă tras jos lângă mașina pe iarbă și mia dat pantaloni scurți jos și a început iar oralul. După care a pus guma și a zis: iama capră. Și am dat frate de am zis că mă evapor. Finalizat in balon, să întors și mia scos prezervativul și a lins sperma rămasă pe penis. Neam simțit foarte bine și apoi ne-am igienizat cu șervețele umede și neam îmbrăcat. Am zis sa îmi achit și a doua partidă. Și ma șocat un lucru, ceea ce nu am întâlnit la nicio păsărică nu a vrut să îmi ia bănii!!!! A zis că ea sa simțit bine și a făcut asta că nu a primit în ultima vreme de la cineva. In rest face pe bani, dar astăzi am dorit să mă simt bine a zis ea.

Sunt tipe bune și la traseu. Dar nu faceți ON cum am făcut eu. E riscant. Eu așa am simțit a fost de moment.

Sor in toate băieți și fete!

Link spre comentariu

Am tot vazut de ceva timp o tipa roscata ce sta la dhs, la santuhalm si in seara asta am vazut-o langa mol in deva, pare destul de tanara si frumoasa (am vazut-o doar din mers nu am avut timp sa opresc).

A testat-o cineva? Daca da imi puteti da mai multe detalii va rog?

Link spre comentariu

Am tot vazut de ceva timp o tipa roscata ce sta la dhs, la santuhalm si in seara asta am vazut-o langa mol in deva, pare destul de tanara si frumoasa (am vazut-o doar din mers nu am avut timp sa opresc).

A testat-o cineva? Daca da imi puteti da mai multe detalii va rog?

 

 

Da, are 20 de ani, e tigancusa, 40 lei a costat un oral. E de treaba cat de cat. Are ochi frumosi

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Stie de ce milfa este vorba,are camera la pensiune in ilia,pensiunea este în spate la hotel,nu prea iasa pt ca mai mult sta la camera cu clienti,și pe mine mă invitat la camera dar nu am mers

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...