Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare futaciosi , am întâlnit o domnișoară foarte sociabila în fata la Petrom la Deva peste drum de Dedeman pe la ora 22:00,tinerii 20 ani(am uitat sa ii iau numărul de tel ca ma grăbeam spre casa) inalta corp aspectuos , am incercat-o 70 OP 100 combinat , strâmtă,  se implica , fără mirosuri , se umezește,  mai știe cineva ceva de ea , am mai trecut pe acolo dar nu am mai vazut-o..aveți ceva detalii si-a mutat locația?

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
La 18.06.2021 la 19:36, curvar2017 a spus:

Salutare futaciosi , am întâlnit o domnișoară foarte sociabila în fata la Petrom la Deva peste drum de Dedeman pe la ora 22:00,tinerii 20 ani(am uitat sa ii iau numărul de tel ca ma grăbeam spre casa) inalta corp aspectuos , am incercat-o 70 OP 100 combinat , strâmtă,  se implica , fără mirosuri , se umezește,  mai știe cineva ceva de ea , am mai trecut pe acolo dar nu am mai vazut-o..aveți ceva detalii si-a mutat locația?

Am fost și eu la ea chiar se merita , fata e din HD , dar nici eu nu am mai vazut-o. Dacă știe cineva ceva detalii postați.Futai placut

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva
La 30.06.2021 la 16:25, publicuncut a spus:

Nu am mai văzut-o de vreo 2 luni cu toate că trec zilnic pe acolo. Nu știu ce s-a întâmplat cu ea

Azi era o tipa pe ls vreo 35 de ani da nu era nu știu ce părea ca e ff timidă nu arăta chiar ŕău mergea de o tură

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu de multă vreme am găsit o fata românca frumoasa in parcare la Bretea Streiului,zicea ca e din Calan,era tatuată pe mâini și pe gât,foarte bine priceputa la oral..de ceva vreme nu am mai dat de ea ....nu aveți careva un Nr de telefon ? Mulțumesc ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 6 ore, kirarp a spus:

Salut, sunt în trecere câteva zile la Hunedoara, ce puteți sa mi recomandați pentru o descărcare de noapte și zona dacă se poate 

Salut! Publi24/oraș. Hunedoara o vei găsi pe Oana. Poate o prinzi, are topic și recenzii in general pozitive.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Salutare, 

Am văzut aseară o bruneta, maxim 20 de ani în zona Mol, stătea spre stada depozitelor, și încă o matura pe lângă Apa Prod, niciuna nu era de etnie. 

Ști ceva de ele? 

Mulțumesc

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Prislop
  • Oras:Prislop

Salutare, de o saptamani am treba zilnic in Batiz, tot vedeam la intrare spre Santamaria de Piatra o tinerica de etnie, frumusica slabuta, nu balenele urate cu spume care stau deobicei. Azi fiind vremea asta faina si calda am zis sa o iau. 50 de lei tragerea, daca vrei oral dai ceva extra (nu ma interesat, nu am intrebat cat) si face si anal cu 100 de lei.  Am duso pe camp, dat 50 de lei, pus balonasul, dai pe la spate, cu soarele frumos pe noi. A meritat pentru una scurta, imi era dor sa fut afara 🤣. Daca vreti una mica rapid si nu va deranjeaza ca e de etnie, si sunteti fan futut afara, merita incercat. A zis ca nu sta tot timpul, dar saptamana asta tot am vazuto intre orele 13-14. Spor la futut

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...