Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

bună ziua futăcioși stiți sau cunoasteți vreo fată grasă care se fute dar să fie puțin frumoasă casă te atragă măcar fața ,mar interesa una grasă să vad cum este.mulțumesc pentru eventualele răspunsuri

Link spre comentariu

E o fata la sensul giratoriu de langa BLISS EVENTS bruneta, creata, arata foarte bine, inalta, un fund mare se imbraca bine, e alba la fata, cu niste ochelari. A oprit cineva la ea? Nu e de mult timp acolo si nu arata ca una care face meseria asta. Eu n am oprit ca e prea expusa zona aia, te vad toate masinile care intra in sens daca opresti acolo, de aia am intrebat. 

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara
La 02.03.2022 la 23:25, patriotul11 a spus:

Daca sti unde e scoala 5 la intersectia inainte de scoala  pe dreapata cum mergi spre hajdad sta o tiganca aproape zilnic o vad dupa masa de pa 14  pina pe la 18,19

salut...unde sta mai exact si cum arata(sa stiu dupa ce sa ma uit)..aproape zilnic trec pe acolo

Link spre comentariu

  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara
Acum 3 minute, patriotul11 a spus:

Salut colegu e tiganca cred ca acum o fi majora e mai mica pestoiu e prin zona si el, in tip inalt

azi ma duc pe acolo sa vad daca e in zona...sta pe partea cu scoala sau pe cealalta?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...