Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:deva
  • Oras:deva
Acum 3 ore, patriotul11 a spus:

Daca e vorba de fata slabuta din Orastie , mai face un copil mai ia o bateie sora cu moartea , cam asta e programul ei, intradevar o diparut de vre-un an doi zic eu, daca despre ea e vorba

Pai și o.modalitaye de contact ,??,un facebokk ceva ??face un oral amețitor sti cumva cum are fscebookkk sau insta ceva??

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva
Acum 15 ore, patriotul11 a spus:

Daca e vorba de fata slabuta din Orastie , mai face un copil mai ia o bateie sora cu moartea , cam asta e programul ei, intradevar o diparut de vre-un an doi zic eu, daca despre ea e vorba

E vorba de tigăncușa mica de statura din hd mai stătea la început peste drum de poarta 2 La Macon după sa mutat la sintuhal imediat după sensu giratoriu pe stinga cum mergi spre săulești. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 3 ore, Iubaretul123 a spus:

A mai fost careva din futaciosi la fata care sta in sensul giratoriu de la Sîntuhalm?

Dacă nu greşesc o cheamă Ana,este curată,şi imbrăcată de asemenea curat,are loc pe lângä fabrica Macon,ca servici este ok,o găseşti între orele 10-12.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772247811
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0772247811
  • Oras:Cluj Napoca

Salutare futăciosi. Ceva recomandări la strada prin zona Petroșani -Orastie sunt în zona vreo 2 săptămâni.. și mie dor de o golire in aer liber.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772247811
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0772247811
  • Oras:Cluj Napoca
La 02.03.2022 la 12:47, sexpebune37 a spus:

bună ziua futăcioși stiți sau cunoasteți vreo fată grasă care se fute dar să fie puțin frumoasă casă te atragă măcar fața ,mar interesa una grasă să vad cum este.mulțumesc pentru eventualele răspunsuri

Salut colegu , este o fata langa dus în intersecție , arata bine nu e de etnie , e plinuță bine... Se poarta majoritatea timpului cu pantaloni de piele..nu am oprit dar nu as ezita daca as mai ajunge prin zona.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Fata mai plinuțe și destul de frumoasa este la intrare în Deva cum se vine de la mintia (zicea ca sta la intrare pe drumul de la florale,drumul de sus,sa mutat din sensul giratoriu carfut santuhalm la Deva) este buna de futut fata si nu comentează se face plăcută.

Este vorba de fata de la santuhalm care stătea în sensul giratoriu carfur

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772247811
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0772247811
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 4 ore, jon9022 a spus:

Fata mai plinuțe și destul de frumoasa este la intrare în Deva cum se vine de la mintia (zicea ca sta la intrare pe drumul de la florale,drumul de sus,sa mutat din sensul giratoriu carfut santuhalm la Deva) este buna de futut fata si nu comentează se face plăcută.

Este vorba de fata de la santuhalm care stătea în sensul giratoriu carfur

Colegu oare fata are ochelari și puțin creata?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772247811
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0772247811
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 24 minute, patriotul11 a spus:

Da colegu si asa cam la 170,175

E ok fata de o golire cu un bbw merge , eu o caut pe plinuța de la dhs din intersecție.. am văzut-o acum vreo 2 săptămâni pe acolo , arata bine nu pare de etnie , avea niste pantaloni de piele mulați..știe cineva ceva?? 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 oră, MstrLucky a spus:

Colegu oare fata are ochelari și puțin creata?

Da este fata cu ochelari și mai creata,nici eu nu am mai fost de mult la traseu dar când an văzut-o am zis sa o încerc, este ok pt o tragere

Link spre comentariu
  • Oras:Undercity
  • Oras:Undercity

Pan la urma unde sta creata? La flotatie sau tot la iesirea din giratoriu? Am iesit din Deva zilele astea de cateva ori dar nu am vazut nimic la flotatie. In schimb am vazut-o la giratoriu acu vreo doua saptamani si am schimbat cateva vorbe dar aveam treaba si nu am stat. Nu arata rau deloc, ar merge o tura

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772247811
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0772247811
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 1 oră, patriotul11 a spus:

Buna Eu personal numai o singura data am vazut echipa (cele doua fete ) la flotatie adica la jumatea pantei cum cobori spre giratoriu care nu e giratoriu, in rest numai la giratoriul Carfue si spre Autobergamo (Fiat ) petrom

Unde anume este flotația nu sunt din zona..., In schimb la Petrom e o dameza dar numai seara am văzut-o... As vrea sa vad ai cea de la flotație ... Și cam pe la ce ora sta?

Link spre comentariu
  • Oras:Undercity
  • Oras:Undercity

Eu ma refeream la giratoriul de la Santuhalm, acolo am vazut-o acu vreo doua saptamani. Avea si o colega mai mica, cred roscata. Dar zilele astea nu le-am mai vazut nici la Santuhalm, nici cand am trecut pe langa flotatie. Flotatia e langa restaurantul Izvor, podul spre Soimus, unitatea militara. De aia am intrebat, credeam ca s-au mutat.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

bună colegi futaci fetele despre care se tot vorbeste sunt bune întradevăr dar mă refeream dacă este sau știți ceva mult mai gras .dacă cunoasteți prin cineva sau careva fete grase mai bine zis balene care fac sex  vaș fi recunoscător!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara
Acum 4 ore, sexpebune37 a spus:

bună colegi futaci fetele despre care se tot vorbeste sunt bune întradevăr dar mă refeream dacă este sau știți ceva mult mai gras .dacă cunoasteți prin cineva sau careva fete grase mai bine zis balene care fac sex  vaș fi recunoscător!

Încearcă după podul,sau chiar la podul de la Simeria veche, spre Orăștie, variante, după pod,in capătul podului pe dreapta, altă variantă, înainte de Calea ferată spre fermă, în stânga

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara
Acum 2 ore, john80 a spus:

Încearcă după podul,sau chiar la podul de la Simeria veche, spre Orăștie, variante, după pod,in capătul podului pe dreapta, altă variantă, înainte de Calea ferată spre fermă, în stânga

nu stiu exact unde zici înainte  de calea ferata spre fermă  în stânga .poți să detaliezi mai mult te rog .apropo sunt grase rău pentru că aș vrea să fie cam ca o purcică peste 90 kg am niste fetișuri cu astfel de femei!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 17 minute, sexpebune37 a spus:

nu stiu exact unde zici înainte  de calea ferata spre fermă  în stânga .poți să detaliezi mai mult te rog .apropo sunt grase rău pentru că aș vrea să fie cam ca o purcică peste 90 kg am niste fetișuri cu astfel de femei!

Merigi pe DN.către Orăştie,la Simeria Veche este o parcare mare ,acolo găseşti o ,,purcică,,🤣sigur trece de 100kg🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara
Acum 3 ore, calatorul00 a spus:

Merigi pe DN.către Orăştie,la Simeria Veche este o parcare mare ,acolo găseşti o ,,purcică,,🤣sigur trece de 100kg🤣🤣

mulțumesc frumos calatorul00 când am timp o sa trec să văd despre ce e vorba .ciocane tari !

Link spre comentariu

  • Oras:deva
  • Oras:deva

Sa nu faceți greseala sa mergeti la panaramele alea de la ieșire din Calan spre Hațeg mai  exact la ieșire din Ruși niște jeguri penale ordinare și care urmăresc sa ciordeala orice țigări ,bani orice plus ca is ordinareeeee puttttttt

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...