Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Nu este vorba de taximetrista care a fost violata.Taximetrista lucreaza pe un logan alb cu nr de inmatriculare HD-28-ATP si stationeaza in statia de langa piata de la Deva Mall.Nu este o frumusete dar in lipsa de alceva merge la un oral scurt.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

salutare colegii... la sensul giratoriu de la izvorul Decebal sta dupamiaza o brunetă tinerica si mai plinuta, știe cineva ceva despre ea?

cred ca ai trecut cu viteza prea mare

e o grasa libidionasa si batrana(peste 25 ani)

nu recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Bruneta de pe centura deveni înainte de spălătoria 21 vizavi de lidl este un drum pe partea dreapta acolo sta dameza. Tipa arata binisor 30 de ani 1.70 65 kg nu pot sa spun dacă de etnie sau nu ca era seara.tarifu 50 NP și Op și combinat 90 .Se mișcă bine are un posterior bombat curata parfumata.de revenit părerea mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

m-am opit si eu sambata seara la cele 2 de vis a vis de Lidl

 

Mai precis prima exact vis a vis de OMV 

 

A doua la 50 de metri de ea dar inainte de trecerea de pietoni de la Lidl(hotel wien)

 

Prima e o cioara fara veleitati -nu imi aduc aminte sa o fi vazut-o la traseu in ultimii 20 ani de cand bat drumurile astea

50 lei-ON cu NP

Fara note ca nu m-am bagat pentru ca nu prezenta interes

 

A 2 a e alba, chiar roscat irlandeza, a mai stat la traseu -eu am gasit-o la bariera aia de pe DN7-Zarandului- iesirea catre Arad

si asta a cerut la fel 50 lei-ON cu NP

Nici aici nu m-am bagat pentru ca tipa era cam bauta si putea a alcool si jeg

 

Interesant este ca le-am observat de la OMV, unde alimentam, datorita unei masini de jandarmerie care le legitima.

Am facut giratoriul la Kaufland si gaborii plecasera, dar ele erau tot acolo.

 

Duminica seara - am gasit cuib mare la Petromul de dupa Alaska, dar nu am putut opri.

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

La intrarea în Orăștie dispre Deva o tinerica de 19 ani frumoasa nu e țigancă. Mica de statura saten cu niște sini superbi și un cur numa Bun. Acțiunea în masina op și NP 50 de leuștean. Vb frumos și miroase frumoas.fata de țigăncile borite e clar de revenit.

Link spre comentariu

La intrarea în Orăștie dispre Deva o tinerica de 19 ani frumoasa nu e țigancă. Mica de statura saten cu niște sini superbi și un cur numa Bun. Acțiunea în masina op și NP 50 de leuștean. Vb frumos și miroase frumoas.fata de țigăncile borite e clar de revenit.

Un numar daca se poate....
Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Buna , sunt nou pe forum. Daca se poate as vrea sa ma ajutati. Era o tipa frumoasa la peste 30 ani , la limita de judet Ab -Hd. Purta ochelari de vedere. Un nr de telefon are cineva ? Multumesc

Din descrierea ta, s-ar putea să fie vorba de Olimpia, ai ceva detalii aici:

 

https://nimfomane.com/forum/topic/9504-olimpia-0756778435/

 

Bafta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...