Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Simeria
  • Oras:Simeria

Buna, confrati!

De ce nu mai avem noutati pe aici?

Recunosc...eu nu am mai dat la "maimutze" de ceva vreme, dar am vazut o sumedenie de noutati in zona!

Nu fiti zgarcitzi si dati amanunte, cei care ati fost:

Ex: o bruneta super la intrarea Vilmos de la Santuhalm, ceva tinerele la Petrom - Santuhalm la poarta vulcanizarii, noutati la intrare la drumul de la Saulesti, o tzigancusa inalta la Simeria Veche - parcarea inaintea camerei de rovinieta, o bruneta grasuta si inca una destul de frumusica la coltul sensului giratoriu de la Dedeman catre Boromir......

Nu fiti avari, si dati ceva recomandari !!!

Spor la bani, ca sa aveti spor la ...putut !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Salutare, plec de la Kaufland(Deva) spre MOL(benzinarie) sa alimentez, cand deodata vad o tipa pt prima oara stand acolo, o fata slabuta cam 1,64, cu o geaca turcoaz sau albastru deschis nu imi aduc aminte bine si cu parul saten deschis.Stie cineva ceva, deoarece nu am avut timp sa sa schimb 2 vorbe cu ea...

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Salut...E relativ noua pe piața,româncă ,are peste care e și iubitul ei...A stat O vreme și la Lidl de pe DN,sau la intrarea in parcarea de la Ștrand Deva..

Loc la preferință în zona fostelor linii de pe Depozitelor sau în capătul străzii Depozitelor.

Oral neprotejat 80 de lei,protejat 50 de Ron bunicel zic eu 7-8,normal cu implicare cat de cat 50 de Ron 6-7,Atitudine de copila amărâtă,fara figuri și gesturi specifice ciorilor.

Arata destul de rău pt. Vârsta ei ,sâni lăsați,cur fara forma,epilata dar cu miros de igiena precara!

Sănătate!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

La suntuhalm intrarea spre abatorul vilmos o bruneta cam 165 înălțime par lung corp frumos 50 OP sau NP arata binisor comportament frumos e deschisa vb tare frumos și se poarta natural te încălzește te mingie.părerea mea dintre toate de pe dn ea și simona cea miutza creola cu sinii mari is cele mai ok.nu iam luat numărul dar o sa revin și o sa cer detalii

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut...E relativ noua pe piața,româncă ,are peste care e și iubitul ei...A stat O vreme și la Lidl de pe DN,sau la intrarea in parcarea de la Ștrand Deva..

Loc la preferință în zona fostelor linii de pe Depozitelor sau în capătul străzii Depozitelor.

Oral neprotejat 80 de lei,protejat 50 de Ron bunicel zic eu 7-8,normal cu implicare cat de cat 50 de Ron 6-7,Atitudine de copila amărâtă,fara figuri și gesturi specifice ciorilor.

Arata destul de rău pt. Vârsta ei ,sâni lăsați,cur fara forma,epilata dar cu miros de igiena precara!

Sănătate!

Ti-am dat 1 pct reputatie, doar pentru ca am fost si eu la aia-nu am stat-cu greu ii poti face o recenzie

Fata e doar o alta victima a lui dragnea

Aaa, si sa nu uit:

Sanatate!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Salutare,

A venit primăvara și odată cu ea ar trebui să cam răsară ghiocelele pe marginea drumului(fetele la traseu).

În zona Deva-Santuhalm a-ti văzut ceva ? Am fost tot la muncă și nu am avut timp.

Mulțumesc anticipat !

Spor la ghiocele .

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

Salutare,

A venit primăvara și odată cu ea ar trebui să cam răsară ghiocelele pe marginea drumului(fetele la traseu).

În zona Deva-Santuhalm a-ti văzut ceva ? Am fost tot la muncă și nu am avut timp.

Mulțumesc anticipat !

Spor la ghiocele .

Salut din cate am vazut eu tot aceleasi fete

Link spre comentariu

Salutare,am fost azi cu o fata bruneta din zona calan...mi-a placut fata pt k nu m-a grabit deloc,foarte curata,cur bombat si s-a umezit bine!!! Din partea mea 9 oral,normal nu i-am dat 10 pentru k desi am dat in ea cca 10 min nu geme deloc doar isi musca buza...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...