Sari la conținut

Liza ( Zso_a_Ceda )


Postări Recomandate

  • Oras:Overseas
  • Oras:Overseas

Liza poate fi gasita si pe rosszlanyok.hu, Zso_a_Ceda, numai ca atentie acolo apare cu varsta de 39 ani, de fapt recunoaste ca are 47 si nu arata rau de loc.

Locatia este pe str. Eotvos nr. 51, district VI Budapesta, orientare aproximativa in spatele parcarii supraetajate de la mall WestEnd .

Apartament la et. 1, camera de ostilitati chiar langa usa de la intrare, curata , pat matrimonial, baie mai veche dar curata cu geluri de dus la alegere, apa de gura si prosop curat, esti servit cu apa sau suc, la alegere.

Comunicare pe mail si telefonic, vorbeste ceva engleza, nu va asteptati la bancuri si povesti dar e de ajuns pentru a purta ostilitatile.

Liza, femeie matura, are un corp ce se mentine destul de tonifiat, pielea inca foarte fina, sani mari putin lasati, nimic excesiv, fund bombat ca si sanii se prezinta inca bine.

Igena de 9/10, epilata fara mirosuri.

ON , umed cu DT,cu finalizare pe sani - 9 ;

NP, se umezeste la greu, chiar placuta senzatia, nu larga dar nici stramta, se misca foarte bine, iti tot sopteste " Fuck my pussy", e chiar funny. Nu te lasa sa te ridici imediat , te invita sa te relaxezi alaturi de ea cateva minute bune.

GFE - 8/9

Masaj cu ulei pret de 10-15 minute, relaxant

Cadou 20k HUF

De revenit- Mai incolo dupa ce seaca balta de peste.

De recomandat- Da , pentru cine vrea un MILF veritabil.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Overseas
  • Oras:Overseas

Vineri fiind la " locul de detentie" in Budapesta, pregatindu-mi o prezentare in PP pentru o sedinta ce urmeaza sa vina, stau pe balcon si imi storc inspiratia sa pun cifrele sa arate cat mai bine, aud niste sunete de pisica in calduri ce vin de undeva din apartamentele vecine, si toata inspiratia pentru prezentare este dusa pe apa sambetei, si nu-mi raman decat doua optiuni, singur sau cu cineva de gen feminin care se pricepe.

Criza de timp si de hormoni, telefonez vecinei mele Liza in speranta ca va raspune si ca e disponibila.

Ca prin farmec rugile imi sunt ascultate si la 12:45 sunt asteptat la locatia ei, conforrm sms trimis pe telefonul meu de RO.

Si notele :

Locatie : 9 , pentu mine e la 2 strazi distanta, cu masina inseamna fix 3 minute.

Apect : MILF de 9

Igena : 9/10

ON : 9/10 cu CIM.

NP : 10, primit 3 squirt-uri ca bonus, ii place sa mai primeasca si cate o palma serioasa peste fund.

GFE : 9.

Cadou 15000 HUF, am fost introdus la categoria Customer Fidel.

De recomandat : Da ,daca se cauta un MILF matur.

Viata lunga si prospera va urez.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...